Облгаз. Лист на електронну пошту про те, що за борг подадуть до суду

ИринаБ

Форумчанин
Дописи
91
Реакції
60
Бали
308
0грн.
Ваш пол
Женский
Облгаз подає до суду

Сьогодні ще одна неприємна новина... Облгаз прислав на електронну пошту лист, що за борг в 13000 подадуть до суду (зараз обслуговує Нафтогаз). Наскільки я знаю, люди у військовий час і комуналку не платять і за це нічого не буде, а тут борг за минулий сезон...
В мене таке відчуття, що в Україні, крім мене, немає боржників)))) всі банки, МФО, а тепер і газзбуд хочуть грошей, яких в мене немає...
Можливо у когось були проблеми з газом, підскажіть чим закінчилася історія

Дід

Перевірений
Дописи
39,489
Реакції
95,066
Бали
5,240
0грн.
Ваш пол
Мужской
  • Друг форуму
В мене таке відчуття, що в Україні, крім мене, немає боржників))))
Так, ви унікальна )))
Нічим. Багато кому це присилають. Також приносять в пошту листи.

ИринаБ

Форумчанин
Дописи
91
Реакції
60
Бали
308
0грн.
Ваш пол
Женский

Adios

Перевірений
Дописи
5,466
Реакції
9,071
Бали
1,233
0грн.
Ваш пол
Мужской

Евлампия

✩ Premium ✩
Дописи
2,693
Реакції
3,003
Бали
2,980
0грн.
Ваш пол
Женский
Переглянути вкладення 124885
Сьогодні ще одна неприємна новина... Облгаз прислав на електронну пошту лист, що за борг в 13000 подадуть до суду (зараз обслуговує Нафтогаз). Наскільки я знаю, люди у військовий час і комуналку не платять і за це нічого не буде, а тут борг за минулий сезон...
В мене таке відчуття, що в Україні, крім мене, немає боржників)))) всі банки, МФО, а тепер і газзбуд хочуть грошей, яких в мене немає...
Мне прислали правда за долг за февраль 22 года да и сумма там 1200. Оплатила а то ещё на счётчик придумают посмотреть. Тьфу тьфу
Мне прислали правда за долг за февраль 22 года да и сумма там 1200. Оплатила а то ещё на счётчик придумают посмотреть. Тьфу тьфу
Хотя эти газовики взорвали меня в 18 году и у нас с ними дело то открывают криминальное то снова закрывают то приостанавливают- карантин потом война. Я уже и ружье купила

ИринаБ

Форумчанин
Дописи
91
Реакції
60
Бали
308
0грн.
Ваш пол
Женский

Хотя эти газовики взорвали меня в 18 году и у нас с ними дело то открывают криминальное то снова закрывают то приостанавливают- карантин потом война. Я уже и ружье купила
Да, у вас з ними особливі відносини...
Буду платити потрохи, може попустить їх)))

BlackСаt

Шпион УкрКотНадзора
Перевірений
Дописи
2,515
Реакції
7,017
Бали
3,235
0грн.
Ваш пол
Мужской

ИринаБ

Форумчанин
Дописи
91
Реакції
60
Бали
308
0грн.
Ваш пол
Женский
Тут жінка десь писала, за борг в 90 грн. НАФТОГАЗ продав борг коллекторам 🤣
Після війни за такий борг в 13 тис. можуть і газову трубу відрізати.
Надіюсь, що встигну їх оплатити поки війна не закінчиться.

Prostomariia

✩ Premium ✩
Дописи
19,450
Реакції
42,271
Бали
3,765
0грн.
Ваш пол
Женский
Переглянути вкладення 124885
Так зверніться а облгаз, і оформіть реструктуризацію, під час воєнного стану пені та штрафи Не нараховуються, можливо у вас були борги до приєднання до Нафтогазу. А загалом Нафтогаз надає лише послугу газопостачання а транспортування і прийом показів облгаз надає, вирішуйте питання напряму, зверніться в ЦОК

ИринаБ

Форумчанин
Дописи
91
Реакції
60
Бали
308
0грн.
Ваш пол
Женский
Так зверніться а облгаз, і оформіть реструктуризацію, під час воєнного стану пені та штрафи Не нараховуються, можливо у вас були борги до приєднання до Нафтогазу. А загалом Нафтогаз надає лише послугу газопостачання а транспортування і прийом показів облгаз надає, вирішуйте питання напряму, зверніться в ЦОК
Так, борг був до приєднання. А є сенс оформляти реструктуризацію? Думаю просто оплачувати частинами і все

Prostomariia

✩ Premium ✩
Дописи
19,450
Реакції
42,271
Бали
3,765
0грн.
Ваш пол
Женский
Так, борг був до приєднання. А є сенс оформляти реструктуризацію? Думаю просто оплачувати частинами і все
Ну загалом це ваш вибір, але реструктуризація зніме дзвінки і можливість подачі до суду.

ИринаБ

Форумчанин
Дописи
91
Реакції
60
Бали
308
0грн.
Ваш пол
Женский
Угорі Унизу