• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Облгаз. Лист на електронну пошту про те, що за борг подадуть до суду

ИринаБ

Форумчанин
Реєстрація
29 Лис 2021
Дописи
111
Реакції
80
Бали
343
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
ИринаБ не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Облгаз подає до суду

Сьогодні ще одна неприємна новина... Облгаз прислав на електронну пошту лист, що за борг в 13000 подадуть до суду (зараз обслуговує Нафтогаз). Наскільки я знаю, люди у військовий час і комуналку не платять і за це нічого не буде, а тут борг за минулий сезон...
В мене таке відчуття, що в Україні, крім мене, немає боржників)))) всі банки, МФО, а тепер і газзбуд хочуть грошей, яких в мене немає...
Можливо у когось були проблеми з газом, підскажіть чим закінчилася історія
 
В мене таке відчуття, що в Україні, крім мене, немає боржників))))
Так, ви унікальна )))
Можливо у когось були проблеми з газом, підскажіть чим закінчилася історія
Нічим. Багато кому це присилають. Також приносять в пошту листи.
 
Переглянути вкладення 124885
Сьогодні ще одна неприємна новина... Облгаз прислав на електронну пошту лист, що за борг в 13000 подадуть до суду (зараз обслуговує Нафтогаз). Наскільки я знаю, люди у військовий час і комуналку не платять і за це нічого не буде, а тут борг за минулий сезон...
В мене таке відчуття, що в Україні, крім мене, немає боржників)))) всі банки, МФО, а тепер і газзбуд хочуть грошей, яких в мене немає...
Можливо у когось були проблеми з газом, підскажіть чим закінчилася історія
Мне прислали правда за долг за февраль 22 года да и сумма там 1200. Оплатила а то ещё на счётчик придумают посмотреть. Тьфу тьфу
Мне прислали правда за долг за февраль 22 года да и сумма там 1200. Оплатила а то ещё на счётчик придумают посмотреть. Тьфу тьфу
Хотя эти газовики взорвали меня в 18 году и у нас с ними дело то открывают криминальное то снова закрывают то приостанавливают- карантин потом война. Я уже и ружье купила
 
Мне прислали правда за долг за февраль 22 года да и сумма там 1200. Оплатила а то ещё на счётчик придумают посмотреть. Тьфу тьфу

Хотя эти газовики взорвали меня в 18 году и у нас с ними дело то открывают криминальное то снова закрывают то приостанавливают- карантин потом война. Я уже и ружье купила
Да, у вас з ними особливі відносини...
Буду платити потрохи, може попустить їх)))
 
Тут жінка десь писала, за борг в 90 грн. НАФТОГАЗ продав борг коллекторам ?
Після війни за такий борг в 13 тис. можуть і газову трубу відрізати.
Надіюсь, що встигну їх оплатити поки війна не закінчиться.
 
Переглянути вкладення 124885
Сьогодні ще одна неприємна новина... Облгаз прислав на електронну пошту лист, що за борг в 13000 подадуть до суду (зараз обслуговує Нафтогаз). Наскільки я знаю, люди у військовий час і комуналку не платять і за це нічого не буде, а тут борг за минулий сезон...
В мене таке відчуття, що в Україні, крім мене, немає боржників)))) всі банки, МФО, а тепер і газзбуд хочуть грошей, яких в мене немає...
Можливо у когось були проблеми з газом, підскажіть чим закінчилася історія
Так зверніться а облгаз, і оформіть реструктуризацію, під час воєнного стану пені та штрафи Не нараховуються, можливо у вас були борги до приєднання до Нафтогазу. А загалом Нафтогаз надає лише послугу газопостачання а транспортування і прийом показів облгаз надає, вирішуйте питання напряму, зверніться в ЦОК
 
Так зверніться а облгаз, і оформіть реструктуризацію, під час воєнного стану пені та штрафи Не нараховуються, можливо у вас були борги до приєднання до Нафтогазу. А загалом Нафтогаз надає лише послугу газопостачання а транспортування і прийом показів облгаз надає, вирішуйте питання напряму, зверніться в ЦОК
Так, борг був до приєднання. А є сенс оформляти реструктуризацію? Думаю просто оплачувати частинами і все
 
Так, борг був до приєднання. А є сенс оформляти реструктуризацію? Думаю просто оплачувати частинами і все
Ну загалом це ваш вибір, але реструктуризація зніме дзвінки і можливість подачі до суду.
 
Переглянути вкладення 124885
Сьогодні ще одна неприємна новина... Облгаз прислав на електронну пошту лист, що за борг в 13000 подадуть до суду (зараз обслуговує Нафтогаз). Наскільки я знаю, люди у військовий час і комуналку не платять і за це нічого не буде, а тут борг за минулий сезон...
В мене таке відчуття, що в Україні, крім мене, немає боржників)))) всі банки, МФО, а тепер і газзбуд хочуть грошей, яких в мене немає...
Можливо у когось були проблеми з газом, підскажіть чим закінчилася історія
У мене також є борг за газ,також лякали судом колекторами.потім прийшов лист щоб оплачувати частинами,я трохи оплатила.покищо тиша.але чи не подали в суд не знаю
 
У мене також є борг за газ,також лякали судом колекторами.потім прийшов лист щоб оплачувати частинами,я трохи оплатила.покищо тиша.але чи не подали в суд не знаю
Зайдіть на сайт: Судова влада України

Там де "Сторона по справі:" пишите своє Прізвище Ім'я По батькові і натискаєте пошук.
 
У мене також є борг за газ,також лякали судом колекторами.потім прийшов лист щоб оплачувати частинами,я трохи оплатила.покищо тиша.але чи не подали в суд не знаю
Я почала платити, не багато, по тисячі в місяць. То отримала спочатку лист про те, що я молодець, так тримати, добре що плачу частинами. А трохи пізніше знову, що я злісний неплатник)))
Буду продовжувати платити так же, а там буде видно
 
Я почала платити, не багато, по тисячі в місяць. То отримала спочатку лист про те, що я молодець, так тримати, добре що плачу частинами. А трохи пізніше знову, що я злісний неплатник)))
Буду продовжувати платити так же, а там буде видно
Платіть, платіть, потім діти, потім онуки... І не буде ні кінця, ні краю цьому доїнню...
 
А що ви пропонуєте робити.? Це ж заборгованість за газ.там фіксована сума.при кожній оплаті сума зменшується...
Якщо Ви не платили більше 3-х років, то з Вас можуть стягнути лише за 3 роки, якщо дійде до суду і не забудете подати заяву про застосування позовної давності.
За газ Ви платите комусь в кишеню. Собівартість одного кубометра газу НИЗЬКОГО ТИСКУ складає без доставки трішки більше 20 копійок. Згадайте закон Клапейрона.
 
Якщо Ви не платили більше 3-х років, то з Вас можуть стягнути лише за 3 роки, якщо дійде до суду і не забудете подати заяву про застосування позовної давності.
За газ Ви платите комусь в кишеню. Собівартість одного кубометра газу НИЗЬКОГО ТИСКУ складає без доставки трішки більше 20 копійок. Згадайте закон Клапейрона
А хто то?)?
І як він допоможе в суді?)
 
Назад
Угорі Унизу