• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Официальный реестр МФО

До п’яти небанківських фінансових установ застосовані заходи впливу

14 лип. 2021 18:55

Національний банк України застосував заходи впливу до п’яти небанківських фінансових установ за порушення законодавства про захист прав споживачів фінансових послуг, а саме за невиконання нормативно-правового акту Національного банку України. Мова йде про Постанову Правління Національного банку України № 16 від 11 лютого 2021 року "Про затвердження Правил розрахунку небанківськими фінансовими установами України загальної вартості кредиту для споживача та реальної річної процентної ставки за договором про споживчий кредит".

Такі рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив на засіданні 14 липня 2021 року.

Йдеться про такі небанківські фінансові установи:

ТОВ "ГОУ КЕШ" (ЄДРПОУ 43123489)

ТОВ "ФК "Є ГРОШІ КОМ" (ЄДРПОУ 43067861)

ТОВ "КОШЕЛЬОК" (ЄДРПОУ 40842831)

ТОВ "ЛАЙМ КЕПІТЕЛ" (ЄДРПОУ 41885310)

ТОВ "СОС КРЕДИТ" (ЄДРПОУ 39487128)

До вказаних небанківських фінансових установ Національний банк застосував захід впливу – зобов’язання ужити заходів для усунення порушення та причин, що сприяли вчиненню порушення у строк до 2 серпня 2021 року.
І???
 
И ещё такую фигню нашла,что на Сос кредит уже было предупреждение.
 
Ребята,я запуталась.Реестр это Оф разрешено им работать.И они там есть.Сос,Е гроши,Кредит-7,Смарт,Касса гребаная...А Форза,Динеро,Манивео не нашла
Я ніяк не можу зрозуміти логіку Ваших пошуків?
Що і з якою ціллю Ви шукаєте?
И ещё такую фигню нашла,что на Сос кредит уже было предупреждение.
І???
 
Ребята,я запуталась.Реестр это Оф разрешено им работать.И они там есть.Сос,Е гроши,Кредит-7,Смарт,Касса гребаная...А Форза,Динеро,Манивео не нашла
Динеро исключена из реестра, но они работают, потому что имеют право требовать долги обратно к сожалению. Выдавать не имеют право и вроде их практически не существует, но вот такой вот парадокс, что деньги назад они имеют право требовать- клепать ИНН, чем они и занимаются и даже подавать на Вас в суд
 
До п’яти небанківських фінансових установ застосовані заходи впливу

14 лип. 2021 18:55

Національний банк України застосував заходи впливу до п’яти небанківських фінансових установ за порушення законодавства про захист прав споживачів фінансових послуг, а саме за невиконання нормативно-правового акту Національного банку України. Мова йде про Постанову Правління Національного банку України № 16 від 11 лютого 2021 року "Про затвердження Правил розрахунку небанківськими фінансовими установами України загальної вартості кредиту для споживача та реальної річної процентної ставки за договором про споживчий кредит".

Такі рішення Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив на засіданні 14 липня 2021 року.

Йдеться про такі небанківські фінансові установи:

ТОВ "ГОУ КЕШ" (ЄДРПОУ 43123489)

ТОВ "ФК "Є ГРОШІ КОМ" (ЄДРПОУ 43067861)

ТОВ "КОШЕЛЬОК" (ЄДРПОУ 40842831)

ТОВ "ЛАЙМ КЕПІТЕЛ" (ЄДРПОУ 41885310)

ТОВ "СОС КРЕДИТ" (ЄДРПОУ 39487128)

До вказаних небанківських фінансових установ Національний банк застосував захід впливу – зобов’язання ужити заходів для усунення порушення та причин, що сприяли вчиненню порушення у строк до 2 серпня 2021 року.
Якщо я правильно зрозумів з 14 липня ,є гроші і ТД ,не можуть видавати кошти так як в них немає на це права ,?? Тобто якщо після 14 липня ці кантори вадили кредит ,що тоді ?
 
Якщо я правильно зрозумів з 14 липня ,є гроші і ТД ,не можуть видавати кошти так як в них немає на це права ,?? Тобто якщо після 14 липня ці кантори вадили кредит ,що тоді ?
можуть
є право
 
Людина напевно думає,що якщо в реєстрах нема,то і боргу нема))?
Я думаю,что конечно долг есть.Хоть и брался только под ответственность того,кто нуждался очень в деньгах и я ему в этом помогла.Т.к человеческий фактор присущий.Теперь выгребаю.Им поxep,что лично не Я брала.Просто консультируясь с адвокатом,сказала фразу,что многие работают без Свидетельства и Лицензии.Что может быть большим +....Я только начинаю вникать в Клан и это движение....Не судите строго....
 
Просто консультируясь с адвокатом,сказала фразу,что многие работают без Свидетельства и Лицензии.
нету таких мфо, что выдают займы без действующей лицензии на выдачу займов

есть шараги, которые городят чушь про факторинг. а вот про выдачу займов без лицензии, не было такого
 
Я думаю,что конечно долг есть.Хоть и брался только под ответственность того,кто нуждался очень в деньгах и я ему в этом помогла.Т.к человеческий фактор присущий.Теперь выгребаю.Им поxep,что лично не Я брала.Просто консультируясь с адвокатом,сказала фразу,что многие работают без Свидетельства и Лицензии.Что может быть большим +....Я только начинаю вникать в Клан и это движение....Не судите строго....
Я ніколи нікого не сужу)))
Нічим не краща)
Але і шукати примарні надії не варто.Їм закон не писаний.
 
Я думаю,что конечно долг есть.Хоть и брался только под ответственность того,кто нуждался очень в деньгах и я ему в этом помогла.Т.к человеческий фактор присущий.Теперь выгребаю.Им поxep,что лично не Я брала.Просто консультируясь с адвокатом,сказала фразу,что многие работают без Свидетельства и Лицензии.Что может быть большим +....Я только начинаю вникать в Клан и это движение....Не судите строго....
Не витрачайте даремно час на боротьбу з вітряками...Ігнор всього і вся-найкращий Ваш помічник на даний момент.
 
толку з тої ліцензії.. сьогодні заберуть - завтра відкриють фірму під новою назвою і все почнеться спочатку..
 
у каждого мфо несколько юр. лиц с лицензией- одну забирают- другая работает и выдает дальше- это как заколдованный круг, так что лучше форум читайте?
 
Назад
Угорі Унизу