• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Оформив кредит на не дійсний паспорт

  • Автор теми modzerg
  • Дата початку
  • Відповіді 26
  • Перегляди 2K

modzerg

Форумчанин
Реєстрація
23 Вер 2022
Дописи
63
Реакції
15
Бали
133
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
modzerg не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім привіт!
Міняв паспорт в січні, а в серпні взяв у них кредит на старий паспорт який вже не дійсний.
Тіло 15к. Прострочка +/- місяць, цікавих пропозицій від них не чув.
Хто підкаже, є якась різниця на який паспорт оформлений кредит і чи варто щось їм платити?
 
modzerg, по хорошим делам при желании могут уголовку открыть
 
Вполне вероятно. Поэтому я рекомендовал бы максимально в кратчайшие сроки решить с ними вопрос, чтобы не было проблем.
Их может не быть и так, но зачем рисковать. А там уже смотрите сами
 
Всім привіт!
Міняв паспорт в січні, а в серпні взяв у них кредит на старий паспорт який вже не дійсний.
Тіло 15к. Прострочка +/- місяць, цікавих пропозицій від них не чув.
Хто підкаже, є якась різниця на який паспорт оформлений кредит і чи варто щось їм платити?
Якщо міняв після 25ти або 45(не пам’ятаю) то їх косяк (бо не можна давати кредити по просроченим документам.) Якщо ти просто замінив на картку- ти шахрай)
 
Якщо міняв після 25ти або 45(не пам’ятаю) то їх косяк (бо не можна давати кредити по просроченим документам.) Якщо ти просто замінив на картку- ти шахрай)
Міняв книжку після 25 на ІД
 
Всім привіт!
Міняв паспорт в січні, а в серпні взяв у них кредит на старий паспорт який вже не дійсний.
Тіло 15к. Прострочка +/- місяць, цікавих пропозицій від них не чув.
Хто підкаже, є якась різниця на який паспорт оформлений кредит і чи варто щось їм платити?
Судячи по сумі займу - це ваш не перший кредит в них. Якщо це так і ви оформляли перші займи на дійсні документи, то це абсолютно не грає ролі. Тим більше ІПН за яким вас ідентифікують незмінний.
Але якщо ви оформили займ свідомо на недійсний поспорт, і вони це доведуть в судовому порядку, вам світить термін. І це теж факт.
Хоча навряд чи їм захочеться вас закрити... їм гроші треба повернути.
 
Судячи по сумі займу - це ваш не перший кредит в них. Якщо це так і ви оформляли перші займи на дійсні документи, то це абсолютно не грає ролі. Тим більше ІПН за яким вас ідентифікують незмінний.
Але якщо ви оформили займ свідомо на недійсний поспорт, і вони це доведуть в судовому порядку, вам світить термін. І це теж факт.
Хоча навряд чи їм захочеться вас закрити... їм гроші треба повернути.
Не перший, брав і раніше. Але актуалізувати данні не просили на відміну від інших МФО.
Чекаю поки запропонують нормальні умови для закриття.
Зараз вже 35к, в смс пропонують зробити продовження, у разі відмови будуть дзвонити контактним особам
 
Не перший, брав і раніше. Але актуалізувати данні не просили на відміну від інших МФО.
Чекаю поки запропонують нормальні умови для закриття.
Зараз вже 35к, в смс пропонують зробити продовження, у разі відмови будуть дзвонити контактним особам
Отже зміна айді картки ніяк не впливає. Ну а на рахунок віддавати чи ні, то ваша особиста справа.
Форум не агітує ні в якому разі брати кредити і свідомо їх не віддавати.
 
Отже зміна айді картки ніяк не впливає. Ну а на рахунок віддавати чи ні, то ваша особиста справа.
Форум не агітує ні в якому разі брати кредити і свідомо їх не віддавати.
Віддати прийдеться в будь якому випадку) чекаю тільки адекватну пропозицію
 
Отже зміна айді картки ніяк не впливає. Ну а на рахунок віддавати чи ні, то ваша особиста справа.
Форум не агітує ні в якому разі брати кредити і свідомо їх не віддавати.
Всім привіт!
Міняв паспорт в січні, а в серпні взяв у них кредит на старий паспорт який вже не дійсний.
Тіло 15к. Прострочка +/- місяць, цікавих пропозицій від них не чув.
Хто підкаже, є якась різниця на який паспорт оформлений кредит і чи варто щось їм платити?
Знаючи цю контору вони Дуже люблять дзвонити родичам, находячи друзів з давно закритих сторінок Однокласнік, т.д. Щоб вони запропонували тіло, треба чекати більш як місяць. В якщо всі контори ще літом були коректні, то зараз в них осіннє загострення.
 
Знаючи цю контору вони Дуже люблять дзвонити родичам, находячи друзів з давно закритих сторінок Однокласнік, т.д. Щоб вони запропонували тіло, треба чекати більш як місяць. В якщо всі контори ще літом були коректні, то зараз в них осіннє загострення.
Я зачекаю)
 
То їх косяк) вони би мали дані актуалізувати...а ви просто брали займ у них раніше і не знали, що там треба дані оновити)
 
Дзвонять і кажуть про часткову оплату) Питають чому в мене немає грошей ?
На скілики я розумію, часткова оплата це просто викинуті в пусту гроші?
 
Дзвонять і кажуть про часткову оплату) Питають чому в мене немає грошей ?
На скілики я розумію, часткова оплата це просто викинуті в пусту гроші?
Абсолютно вірно. На короткий час перестануть дзвонити і все
 
Не платила їм спочатку війни, сьогодні запропонували закрити за пів тіла, закрила їх. Не знаю чи кому телефонували зі знайомих , ніхто не казав.
 
Не платила їм спочатку війни, сьогодні запропонували закрити за пів тіла, закрила їх. Не знаю чи кому телефонували зі знайомих , ніхто не казав.
ви відповідали на їх дзвінки?
 
Всім привіт!
Міняв паспорт в січні, а в серпні взяв у них кредит на старий паспорт який вже не дійсний.
Тіло 15к. Прострочка +/- місяць, цікавих пропозицій від них не чув.
Хто підкаже, є якась різниця на який паспорт оформлений кредит і чи варто щось їм платити?
Яка у Вас зараз ситуація з цим?
 
Назад
Угорі Унизу