• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Оформлення догляду за пенсіонером

Бродяга-

Читач
Реєстрація
19 Січ 2023
Дописи
2
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Бродяга- не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора. Цікавить важливе питання, сподіваюся, що юристи мені допоможуть. В мене є матір, їй 74 роки, інвалід 3й групи. В неї є сестра, але з нею відносини в них дуже складні. Матері має при цьому проблеми з ногами, не ходить, лише по дому може пересуватися, але дуже важко. Наразі я їй допомагаю, доглядаю. Як можна скористатися ситуацією для того, щоб уникнути мобілізації?
Дякую наперед!
Хочу доповнити. Я не служив, військової кафедри не мав, мені 36 років
Догляд за пенсіонером
 
Доброго вечора. Цікавить важливе питання, сподіваюся, що юристи мені допоможуть. В мене є матір, їй 74 роки, інвалід 3й групи. В неї є сестра, але з нею відносини в них дуже складні. Матері має при цьому проблеми з ногами, не ходить, лише по дому може пересуватися, але дуже важко. Наразі я їй допомагаю, доглядаю. Як можна скористатися ситуацією для того, щоб уникнути мобілізації?
Дякую наперед!
Хочу доповнити. Я не служив, військової кафедри не мав, мені 36 років
Переглянути вкладення 124890
Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані: зайняті постійним доглядом за хворою дружиною (чоловіком), дитиною, а також батьками своїми чи дружини (чоловіка), які за висновком медико-соціальної експертної комісії чи лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я потребують постійного догляду
 
Дуже дякую за відповідь! Ще питання. Вона не виходить з дому. Як тоді пройти ту комісію? Мені здається, що зараз це все оформити важко, бо корупцію ніхто не відміняв.
 
Дуже дякую за відповідь! Ще питання. Вона не виходить з дому. Як тоді пройти ту комісію? Мені здається, що зараз це все оформити важко, бо корупцію ніхто не відміняв.
щодо проходження комісії, то раджу, все ж таки, звернутись безпосередньо до них. можливо, є варіант з викликом представників до дому.
ну...а корупція, не завжди погано)) тим більш, у вашому випадку
 
Назад
Угорі Унизу