• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Оформлення пільг жкх для учасників ато/оос та виконавчий напис.

  • Автор теми Kruk
  • Дата початку
  • Відповіді 17
  • Перегляди 1K

Kruk

Форумчанин
Реєстрація
22 Сер 2019
Дописи
197
Реакції
125
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Kruk не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Власно ситуація така, треба їхати оформляти пільги на жкх до рідного міста, але є проблема з двома внн. Тому питання до тих хто може підказати і направити на шлях вірний)) як правильно оформити ці надані державою привілеї(ця держава нас трошки має) щоб потім при їх монетизації вони не блокувались для списання внн.
Буду вдячний за допомогу.
 
Власно ситуація така, треба їхати оформляти пільги на жкх до рідного міста, але є проблема з двома внн. Тому питання до тих хто може підказати і направити на шлях вірний)) як правильно оформити ці надані державою привілеї(ця держава нас трошки має) щоб потім при їх монетизації вони не блокувались для списання внн.
Буду вдячний за допомогу.
привіт. треба робити забезпечення позову, подавати на сам знос, відкрити новий рахунок. + я так розумію ви користувалися кредитами, а тому зателефонуйте мені завтра, повернемо переплати по минулих кредитах
 
привіт. треба робити забезпечення позову, подавати на сам знос, відкрити новий рахунок. + я так розумію ви користувалися кредитами, а тому зателефонуйте мені завтра, повернемо переплати по минулих кредитах
О давайте и мне переплаты)
 
О давайте и мне переплаты)
то тільки для військовослужбовців які брали або беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, які перебували або перебувають безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів.
 
то тільки для військовослужбовців які брали або беруть участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, які перебували або перебувають безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів.
Поняла)))
 
привіт. треба робити забезпечення позову, подавати на сам знос, відкрити новий рахунок. + я так розумію ви користувалися кредитами, а тому зателефонуйте мені завтра, повернемо переплати по минулих кредитах
Дивіться, справа така, що рано чи піздно я все-одно буду зносити, але оформляти пільги на цей рік вимагають монетизувати (в тому році платили по книжці - 75%). Та грошенят зараз малувато(про це поговорим). Я злосний неплательщик,))) і переплат немає... 2,5 роки забив на них, (три роки назад звільнився)
 
Kruk, не біжіть поперед батька в пекло) чекаю завтра на Ваш дзвінок
 
Власно ситуація така, треба їхати оформляти пільги на жкх до рідного міста, але є проблема з двома внн. Тому питання до тих хто може підказати і направити на шлях вірний)) як правильно оформити ці надані державою привілеї(ця держава нас трошки має) щоб потім при їх монетизації вони не блокувались для списання внн.
Буду вдячний за допомогу.
Оформіть через Укрпошту
 
До речі варіант!
Враховуючі, що до списку автоматичного блокування рахунків додаються все більше банків, то це вихід. Але щось мені підказує, що скоро і туди можуть добратись. Деруть вже з людей останні штани(((
 
Варіант хороший, перевірю, відпишусь як вирішу питання. Всім велике дякую!
 
Сходив до соцбезу, все подав документи, вони навіть не заперечували. "Оплата на жкх" як писалось вище вже не приймається і її відмінили... тільки монетизація (( на жаль.
Форум та його мешканці отримують ще один жирний плюс до карми)))
 
Назад
Угорі Унизу