• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Оформлять ли мне банкротство?

  • Автор теми Свіч
  • Дата початку
  • Відповіді 55
  • Перегляди 2K
Спочатку було дуже соромно і страшно. А тепер вже заспокоїлась. Знаєте,я постіно жила на кредитах. Так складалось життя. Віддавала. А тепер з цими МФО втеліпалась. З невеликого да таких боргів. Спочатку не спала, а тепер сплю спокійно. Але ......
Нічого.....все поступово налагодиться....якщо за це взятись.
 
Спочатку було дуже соромно і страшно. А тепер вже заспокоїлась. Знаєте,я постіно жила на кредитах. Так складалось життя. Віддавала. А тепер з цими МФО втеліпалась. З невеликого да таких боргів. Спочатку не спала, а тепер сплю спокійно. Але ......

Я вже у просрочках. Після Нового року ще йду в просрочки. А от занками якось стрьомно. Всю зарплату віддавала банкам на щомісячні платежі. Тепер думаю ,що ж робити ?
Вивчати форум...готовитись до обзвону....попередити всіх важливих для вас людей про дзвінки.
Заробляти гроші,вирішувати питання спочатку з банками....потім з мфо.
І все обов'язково вийде.
 
Вивчати форум...готовитись до обзвону....попередити всіх важливих для вас людей про дзвінки.
Заробляти гроші,вирішувати питання спочатку з банками....потім з мфо.
І все обов'язково вийде.
Так зроблю.Життя все розкладе на свої місця. По любому розкладе. Тільки ніхто не знає розкладу. Людей попередила. На роботі знають. Шеф все знає. А все інше ... Жити треба .
 
Так зроблю.Життя все розкладе на свої місця. По любому розкладе. Тільки ніхто не знає розкладу. Людей попередила. На роботі знають. Шеф все знає. А все інше ... Жити треба .
Так набагато краще!!!
З новим роком вас!!!???
І цей рік буде у вас кращий, ніж попередній!
 
Со спокойной душой езжайте на заработки, приедите потом захотите решите с ними вопросы.
 
Так набагато краще!!!
З новим роком вас!!!???
І цей рік буде у вас кращий, ніж попередній!
Вас теж. Удачі у всьому. А який новий рік буде , такий і буде.Головне жити , радіти своїй дочці і внучці. Решта все фігня. Виходу немає тільки із гробу. А там як карти ляжуть Так і буде. Дякую за підпримку. УДАЧІ.
 
Вас теж. Удачі у всьому. А який новий рік буде , такий і буде.Головне жити , радіти своїй дочці і внучці. Решта все фігня. Виходу немає тільки із гробу. А там як карти ляжуть Так і буде. Дякую за підпримку. УДАЧІ.
Все буде добре!
Головне щоб були всі здорові,а все інше можна вирішити!!!?
 
Тіл на 220. відсотків вже по семи МФО просрочки вже перераховано на дуже великі суми. Навіть не рахую. Ну якщо наприклад , ссілон з 10 к. тіла вже нарахував 39 к. до оплати на реструктуризацію, І т. д. Із дзвонилками не спілкуюсь. Морожусь. Але трохи відчуваю за собою вину. Навіщо брала ,перекривала.
Прекращайте с % кормить всех подряд.
Успокойтесь морально. Хотите ехать на заработки? спокойно едьте. Есть варианты как это всё расписать потом будет...

Морально подготовитесь со временем, примете для себя решение, гасить ли тела потихоньку или собрать денег на банкротство.


Частично мой совет заангажирован, как арбитражного, в пользу банкротства, поскольку позволяет списывать тело кредита без погашения, но вам просто со временем станет понятно для себя каким путём идти. Отдать 53-55 и за 3-6 месяцев закрыть этот вопрос или 220+, но растянуть его на несколько лет...
 
Не знаю в якій темі це написати. Ситуація взагалі безвихідна. 17 мфо і банки в загальній сумі майже 250 к. Платити немає чим. Абсолютно. Трохи плачу банкам. МФО як напевно всі в одних брала ,другим віддавала. МФО почали сипатися як карткові будинки. Маю на увазі проспочки. Дзвонять. СМС . Дочці дзвонять вона морозиться. Але ситуація така; пропонують оформляти банкрутсво. Мені 63 роки. Чи потрібно воно мені. Ще лишніх 50к. Життя майже прожито. Платити нікому не хочу. нерухомості немає. Пенсія 3 000. Хочу поїхати за кордон на роботу. Але маю бажання підзаробити собі на старість. От що мені за мої борги буде ? Переживаю. З кожним днем просрочки збільшуються. Суди,ВНН . Що можуть забрати і що чекати від колекторів.
Я ни с кем из этих шакалов не общаюсь, тело МФО вместе с банками у меня в два раза больше,чем у вас. Уже есть две ИНН по шарагам - одна снесена. Сначала рассчитаюсь с людьми, которые помогли, а потом буду думать за банки. Шараги вообще на последнем месте. И не бойтесь никого и ничего, никто ничего не заберёт и не сделает вам. Лично я бы на вашем месте спокойно уехал бы на заработки. Если что то и прилетит-спокойно снесёте. Так что не переживайте, жизнь на шарагах не заканчивается!
 
Спочатку було дуже соромно і страшно. А тепер вже заспокоїлась. Знаєте,я постіно жила на кредитах. Так складалось життя. Віддавала. А тепер з цими МФО втеліпалась. З невеликого да таких боргів. Спочатку не спала, а тепер сплю спокійно. Але ......
Мабуть прийшов час навчитися жити без кредитів?
Дивлюся на деяких знайомих,які весь час все купують в кредит(елементарно телефони) і плачуться,що в них ніколи грошей нема...зрозуміло чому нема грошей,бо в два-три рази за речі постійно переплачують,але при цьому вони розповідають,що то дуже зручно,користуватися річчю і платити частинами...тому так і живемо...
 
Так зроблю.Життя все розкладе на свої місця. По любому розкладе. Тільки ніхто не знає розкладу. Людей попередила. На роботі знають. Шеф все знає. А все інше ... Жити треба .
А вот это правильно!
 
Прекращайте с % кормить всех подряд.
Успокойтесь морально. Хотите ехать на заработки? спокойно едьте. Есть варианты как это всё расписать потом будет...

Морально подготовитесь со временем, примете для себя решение, гасить ли тела потихоньку или собрать денег на банкротство.


Частично мой совет заангажирован, как арбитражного, в пользу банкротства, поскольку позволяет списывать тело кредита без погашения, но вам просто со временем станет понятно для себя каким путём идти. Отдать 53-55 и за 3-6 месяцев закрыть этот вопрос или 220+, но растянуть его на несколько лет...
Я подумаю. Трошки підзароблю грошей . І тоді буду вирішувати. правді сьогодні у вайбер прийшо повідомлення ,що із 11 к. вже 22т. І що готують ВН приватний нотаріус, а в нього з/пл велика ,через це буде готувати по повній. Не второпала нічого.
 
Я подумаю. Трошки підзароблю грошей . І тоді буду вирішувати. правді сьогодні у вайбер прийшо повідомлення ,що із 11 к. вже 22т. І що готують ВН приватний нотаріус, а в нього з/пл велика ,через це буде готувати по повній. Не второпала нічого.
Не звертайте уваги на все, що вам приходить в Вайбер.Просто все блокуйте.Там нічого корисного немає.
 
Так зроблю.Життя все розкладе на свої місця. По любому розкладе. Тільки ніхто не знає розкладу. Людей попередила. На роботі знають. Шеф все знає. А все інше ... Жити треба .
Вірне рішення)))
 
Я подумаю. Трошки підзароблю грошей . І тоді буду вирішувати. правді сьогодні у вайбер прийшо повідомлення ,що із 11 к. вже 22т. І що готують ВН приватний нотаріус, а в нього з/пл велика ,через це буде готувати по повній. Не второпала нічого.
Через какое время
Я подумаю. Трошки підзароблю грошей . І тоді буду вирішувати. правді сьогодні у вайбер прийшо повідомлення ,що із 11 к. вже 22т. І що готують ВН приватний нотаріус, а в нього з/пл велика ,через це буде готувати по повній. Не второпала нічого.
Через какое время после начала просрочки лепят инн,какая шарага?
 
Мабуть прийшов час навчитися жити без кредитів?
Дивлюся на деяких знайомих,які весь час все купують в кредит(елементарно телефони) і плачуться,що в них ніколи грошей нема...зрозуміло чому нема грошей,бо в два-три рази за речі постійно переплачують,але при цьому вони розповідають,що то дуже зручно,корисиуватися річчю і платити частинами...тому так і живемо...
Так легко говорити. Вчіться жити без кредитів. Може комусь так виходить. А коли життя заставляло їх брати ( по різним причинам) . Платила всі кредити в банках. не можна засуджувати тих,хто зараз опинився в такій фінансовій кабалі. Є така приказка ,що від суми і від тюрми не можна зарікатися. Я теж колись думала як ви. навіть засуджувала таких людей . А навіть собі не уявляла,що можна опинитися у такій ситуації.
Через какое время

Через какое время после начала просрочки лепят инн,какая шарага?
14 днів .Кредит каса.
Через какое время

Через какое время после начала просрочки лепят инн,какая шарага?
В мене самі більше проспочки 14 днів. А інших лише починаються.
 
Так легко говорити. Вчіться жити без кредитів. Може комусь так виходить. А коли життя заставляло їх брати ( по різним причинам) . Платила всі кредити в банках. не можна засуджувати тих,хто зараз опинився в такій фінансовій кабалі. Є така приказка ,що від суми і від тюрми не можна зарікатися. Я теж колись думала як ви. навіть засуджувала таких людей . А навіть собі не уявляла,що можна опинитися у такій ситуації.
Це реально)))
Я теж тут тусую не просто так...дурість,тупість,і страх свого часу зіграли злий жарт...повірте мені нікого не засуджую...просто намагаюся реально дивитися на речі і розумію...чому бідні,бо дурні?
 
Так легко говорити. Вчіться жити без кредитів. Може комусь так виходить. А коли життя заставляло їх брати ( по різним причинам) . Платила всі кредити в банках. не можна засуджувати тих,хто зараз опинився в такій фінансовій кабалі. Є така приказка ,що від суми і від тюрми не можна зарікатися. Я теж колись думала як ви. навіть засуджувала таких людей . А навіть собі не уявляла,що можна опинитися у такій ситуації.
Никто Вас не осуждает, а просто дают совет.
 
Назад
Угорі Унизу