• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Оформлять ли мне банкротство?

  • Автор теми Свіч
  • Дата початку
  • Відповіді 55
  • Перегляди 2K
Так легко говорити. Вчіться жити без кредитів. Може комусь так виходить. А коли життя заставляло їх брати ( по різним причинам) . Платила всі кредити в банках. не можна засуджувати тих,хто зараз опинився в такій фінансовій кабалі. Є така приказка ,що від суми і від тюрми не можна зарікатися. Я теж колись думала як ви. навіть засуджувала таких людей . А навіть собі не уявляла,що можна опинитися у такій ситуації.

14 днів .Кредит каса.

В мене самі більше проспочки 14 днів. А інших лише починаються.
У меня они тоже есть(на все),с тела 18 до 29 насчитали за 2 недели,ничего Вам не предлогали?
 
Це реально)))
Я теж тут тусую не просто так...дурість,тупість,і страх свого часу зіграли злий жарт...повірте мені нікого не засуджую...просто намагаюся реально дивитися на речі і розумію...чому бідні,бо дурні?
а чого дурні? бо бідні?)
 
Бывает.
Платити немає чим.
Тем более бывает!
МФО як напевно всі в одних брала ,другим віддавала
У всех было.
пропонують оформляти банкрутсво
Кто? Надеюсь не соседи, которым 70 лет?
Життя майже прожито.
Бред... Полный Бред.
От що мені за мої борги буде ?
Читайте форум!
Ненадо!
Що можуть забрати
Ваше время!
 
Вот. Нужно просто у себя в голове это всё переосмыслить. Имущества у вас нет и не будет?(наследство)
Зачем вам переживать и саму себя накручивать?
Майна немає. Але така ситуація з 02.01.2022 явступила в права спадщини на половину будинку після смерті мами. Ніяких документів на себе оформляти не буду. Була в нотаріуса.Хотіла до вступу у спадщиу відмовитися від своєї половини на користь сестри. Але нотаріус відговорила мене. Сказала,що поки я не оформлю на себе спадщину майно не моє. А взагалі в мене бажання переоформити на себе нерухомість . І нехай суд накладає майно на мої борги перед усіма. Продає . Бо іншого виходу не бачу. За кордоном мої борги треба довго і нудно заробляти. А цей місяць , коли почались просрочки так морально мене підкосив.
 
Майна немає. Але така ситуація з 02.01.2022 явступила в права спадщини на половину будинку після смерті мами. Ніяких документів на себе оформляти не буду. Була в нотаріуса.Хотіла до вступу у спадщиу відмовитися від своєї половини на користь сестри. Але нотаріус відговорила мене. Сказала,що поки я не оформлю на себе спадщину майно не моє. А взагалі в мене бажання переоформити на себе нерухомість . І нехай суд накладає майно на мої борги перед усіма. Продає . Бо іншого виходу не бачу. За кордоном мої борги треба довго і нудно заробляти. А цей місяць , коли почались просрочки так морально мене підкосив.
Не делайте глупостей. ваша часть какой площади?
Если хотите всё списать, падайте на мороз с мфо, потихоньку собирая на процедуру банкротства.
А наследство, это единственное жилье, в банкротстве, если эта часть дома меньше 120 кв.м., никто у вас не заберёт...
Нотариус вам всё правильно сказала. Имущество сейчас подвисло. Никто его у вас не заберёт. Работайте себе спокойно, поменяйте сим карту...
 
Не делайте глупостей. ваша часть какой площади?
Если хотите всё списать, падайте на мороз с мфо, потихоньку собирая на процедуру банкротства.
А наследство, это единственное жилье, в банкротстве, если эта часть дома меньше 120 кв.м., никто у вас не заберёт...
60 м.кв.
 
Вот. Поэтому не беспокойтесь. А лучше слушайте нотариуса в этом плане. Не оформляйте до конца...
В вашей ситуации, если тело долга больше 200 тыс, вам морально тяжело бодаться со всеми этими мфо/банками, имеет смысл при вашем желании идти в процедуру банкротства, но...
На какой-то период падайте на мороз и собирайте деньги на неё...
Можете за границу ехать, можете тут...
Просто на период мороза нужно принять для себя, что звонки будут...
Я очень против того, что бы люди продавали единственное жильё с целью рассчитаться с МФОшками. Это бред.
Лучше пойти любым другим путём, при котором у вас жильё останется.
 
Вот. Поэтому не беспокойтесь. А лучше слушайте нотариуса в этом плане. Не оформляйте до конца...
В вашей ситуации, если тело долга больше 200 тыс, вам морально тяжело бодаться со всеми этими мфо/банками, имеет смысл при вашем желании идти в процедуру банкротства, но...
На какой-то период падайте на мороз и собирайте деньги на неё...
Можете за границу ехать, можете тут...
Просто на период мороза нужно принять для себя, что звонки будут...
Я очень против того, что бы люди продавали единственное жильё с целью рассчитаться с МФОшками. Это бред.
Лучше пойти любым другим путём, при котором у вас жильё останется.
Скорее всего Вы просто открыли наследственное дело,переоформить все можно и позже,это не горит и стоит гдето 4к,я в том году вступала
Банкротсво очень хлопотное и дорогое удовольствие,это не так просто.У меня тоже везде просрочки,накрывает каждый день,тела большие,мысли разные в голову лезут,но банкротство это не выход.Можно потерять еще больше
 
Скорее всего Вы просто открыли наследственное дело,переоформить все можно и позже,это не горит и стоит гдето 4к,я в том году вступала
Банкротсво очень хлопотное и дорогое удовольствие,это не так просто.У меня тоже везде просрочки,накрывает каждый день,тела большие,мысли разные в голову лезут,но банкротство это не выход.Можно потерять еще больше
Хлопот меньше, чем вы думаете.
Что можно потерять при банкротстве, если у человека ничего нету, а тело долга в несколько раз больше чем затраты на процедуру банкротства?
 
Скорее всего Вы просто открыли наследственное дело,переоформить все можно и позже,это не горит и стоит гдето 4к,я в том году вступала
Банкротсво очень хлопотное и дорогое удовольствие,это не так просто.У меня тоже везде просрочки,накрывает каждый день,тела большие,мысли разные в голову лезут,но банкротство это не выход.Можно потерять еще больше
Так я лише відкрила сраву на спадщину. В мене теж в голові різне перекручується. Ще 5 МФО і тоді повні просрочки. Деколи заспокоююсь , а деколи накриває по повній. Тіла великі. Дзвінки, смс . Вчора до сестри вже дзвонили. Стан не піддається ,щоб його описати. Погроз ще немає,але скоро почнуться. Бо просрочки ще невеликі. В сьогодні ссілон прислав смс ,що дає два дні на роздуми. Далі передає колекторам. Тіло-20 за 14 днів -нарахували 39 т. Але можу перерахувати 26. І гарантійний лист. А ні , то передають колекторам. Жах.
 
Так я лише відкрила сраву на спадщину. В мене теж в голові різне перекручується. Ще 5 МФО і тоді повні просрочки. Деколи заспокоююсь , а деколи накриває по повній. Тіла великі. Дзвінки, смс . Вчора до сестри вже дзвонили. Стан не піддається ,щоб його описати. Погроз ще немає,але скоро почнуться. Бо просрочки ще невеликі. В сьогодні ссілон прислав смс ,що дає два дні на роздуми. Далі передає колекторам. Тіло-20 за 14 днів -нарахували 39 т. Але можу перерахувати 26. І гарантійний лист. А ні , то передають колекторам. Жах.
сколько просрочки у сслоан?
 
Так я лише відкрила сраву на спадщину. В мене теж в голові різне перекручується. Ще 5 МФО і тоді повні просрочки. Деколи заспокоююсь , а деколи накриває по повній. Тіла великі. Дзвінки, смс . Вчора до сестри вже дзвонили. Стан не піддається ,щоб його описати. Погроз ще немає,але скоро почнуться. Бо просрочки ще невеликі. В сьогодні ссілон прислав смс ,що дає два дні на роздуми. Далі передає колекторам. Тіло-20 за 14 днів -нарахували 39 т. Але можу перерахувати 26. І гарантійний лист. А ні , то передають колекторам. Жах.
Смените номер телефона. Или купите кнопочный, туда поставьте контактный, а сами другим пользуйтесь для связи с родными. И не переживайте. В этом нет ничего критически сложного.
 
Так я лише відкрила сраву на спадщину. В мене теж в голові різне перекручується. Ще 5 МФО і тоді повні просрочки. Деколи заспокоююсь , а деколи накриває по повній. Тіла великі. Дзвінки, смс . Вчора до сестри вже дзвонили. Стан не піддається ,щоб його описати. Погроз ще немає,але скоро почнуться. Бо просрочки ще невеликі. В сьогодні ссілон прислав смс ,що дає два дні на роздуми. Далі передає колекторам. Тіло-20 за 14 днів -нарахували 39 т. Але можу перерахувати 26. І гарантійний лист. А ні , то передають колекторам. Жах.
Главное подать на открытие наследственного дела,а переоформить можно и через год и два,у меня было 2 насдедственных дела,одно переофлрмила через пол года,другое еще нет,потому что влезла в эти к..,теперь пока не буду,если влепят вп,надожат арест.Состояние такое же,как и у Вас,просрочки по всем 8шарагам,сил уже нет,у Вас много их?Даже не знаю кто,что предлогает,только кешбери сделала реструкторизацию,по 1200 на 6 платежей,чтоб хоть % не капали,мне подошло,а что дальше не знаю...
 
Главное подать на открытие наследственного дела,а переоформить можно и через год и два,у меня было 2 насдедственных дела,одно переофлрмила через пол года,другое еще нет,потому что влезла в эти к..,теперь пока не буду,если влепят вп,надожат арест.Состояние такое же,как и у Вас,просрочки по всем 8шарагам,сил уже нет,у Вас много их?Даже не знаю кто,что предлогает,только кешбери сделала реструкторизацию,по 1200 на 6 платежей,чтоб хоть % не капали,мне подошло,а что дальше не знаю...
У мене їх 17. Тіла великі. Навіть якщо не оформляти банкрутсво ,то чим гасити тіла. Грошей немає.
Змініть номер.І живіть собі спокійно.В мене теж купа МФО)))Але я на їх не загострюю увагу.Уже 2 роки прострочки.Їдьте,заробляйте.Зробіть на доньку довіреність що може на час вашої відсутності представляти ваші інтереси і все.Будуть написи будете зносити,буде суд будете судитись.Вирішуйте проблеми по мірі їх поступання.
Зроблю довіренність на дочку. Я мфо взагалі не хочу платити. Може банкам заплачу . А з тими нехай суди будуть .
 
Останнє редагування:
У мене їх 17. Тіла великі. Навіть якщо не оформляти банкрутсво ,то чим гасити тіла. Грошей немає.

Зроблю довіренність на дочку. Я мфо взагалі не хочу платити. Може банкам заплачу . А з тими нехай суди будуть .
Я уже писала.Вирішуйте проблеми по мірі їх надходження.Я теж не плачу,поки.Почекають.Написи зношу.А так вони мені не заважають.
 
Назад
Угорі Унизу