• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Опись имущества от Глобал кредит

А кажуть що хто не платить кредити - добре живе…
В мене інколи (як почитаю тутешніх історій) з'являється враження - добре живуть ті, хто може собі дозволити платити роками пролонгації й реструктуризації та/або 3-5 тіл за виконавчим написом))
І навіть не задуматись про альтернативні рішення.
 
В мене інколи (як почитаю тутешніх історій) з'являється враження - добре живуть ті, хто може собі дозволити платити роками пролонгації й реструктуризації та/або 3-5 тіл за виконавчим написом))
І навіть не задуматись про альтернативні рішення.
Мне кажется, многим людям нужно пройти точку невозврата) Это когда внезапно осознаешь, что уже вся твоя жизнь подчинена чьей-то ненасытности. Я сама чудила с пролонгациями) Вот посчитала, той же Бизнес-позыке или Слон-кредиту выплатила два тела, и еще немного должна осталась. Такая д*pa, фу.
 
В мене інколи (як почитаю тутешніх історій) з'являється враження - добре живуть ті, хто може собі дозволити платити роками пролонгації й реструктуризації та/або 3-5 тіл за виконавчим написом))
І навіть не задуматись про альтернативні рішення.
Та в мене теж, аж хочеться спитати як Юрій Дудь «откуда дєньги?»
А ще мене воажають люди які на пролонгації пускають своє майно… то просто навіщо?
 
Та в мене теж, аж хочеться спитати як Юрій Дудь «откуда дєньги?»
А ще мене воажають люди які на пролонгації пускають своє майно… то просто навіщо?
Так и продать то нечего ,могу им только станцевать , какой то % скосят? .. Не кто ещё не пробовал ,как вариант)
 
Дивлячись що будете танцювати :грудь:

6ee3947faeb9a666af5f741800e8814a_w200.gif

А рядом то они подплясывают :rofl:
 
Назад
Угорі Унизу