• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Ощадбанк передав для врегулювання заборгованості в Прімоколект.....

  • Автор теми Юзер
  • Дата початку
  • Відповіді 15
  • Перегляди 857

Юзер

Форумчанин
Реєстрація
10 Січ 2022
Дописи
1,835
Реакції
779
Бали
1,093
UAH
6.50
Ваш пол
Мужской
Юзер не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Ощадбанк передав для врегулювання заборгованості в Прімоколект.....
Ваш борг у сумі ..... грн. перед АТ "Ощадбанк" та персональні дані передано ТОВ "ПРімоколект. Центр грошових вимог" на підставі договору №26 від 07.02.2022 року для врегулювання заборгованості......
Але фігня в тому, що я по 1-1,5 тисячі вношу щомісяця, але кредит прострочено...
Когось ще так передавали їм?
 
як правило справи передають пачками, так що ви точно не один)
та я розумію, але вони мене ще й в суд відправили ще того року, але рішення поки нема, тепер у вересні знов у суд. але потрохи я їх закриваю
 
та я розумію, але вони мене ще й в суд відправили ще того року, але рішення поки нема, тепер у вересні знов у суд. але потрохи я їх закриваю
Вы их не закрываете по трохи вы просто выкидываете деньги.....
 
Вы их не закрываете по трохи вы просто выкидываете деньги.....
ну чому так кажете? у них % не нараховуються з того моменту як кредит став простроченим, тобто він скорочується
 
ну чому так кажете? у них % не нараховуються з того моменту як кредит став простроченим, тобто він скорочується
В ощаді коли кредит визнають проблемним то зупиняють нарахування %%
 
У меня тоже Ощад сегодня обявился. Передали УкрБоргу 16к по кредитке, и 25 по споживчому кредиту

+ еще мое дело в суде

Я правильно понимаю, уплатив эти 40к напрямик через Ощад я лишаюсь проблем с этим банком, и Ощад забирает иск с суда?
 
я це вже зрозумів, тому у мене потрохи і скорочується кредит
та й добре є..
+ еще мое дело в суде

Я правильно понимаю, уплатив эти 40к напрямик через Ощад я лишаюсь проблем с этим банком, и Ощад забирает иск с суда?
там треба розмовляти з їхнім адвокатом (з Ощаду). Я колись мав таку саму ситуацію, виплатив борг під час судових засідань, Ощад направив до суду лист що кредит виплачено, і суддя закрив справу по відсутності претензій сторін (якось так)
 
та й добре є..

там треба розмовляти з їхнім адвокатом (з Ощаду). Я колись мав таку саму ситуацію, виплатив борг під час судових засідань, Ощад направив до суду лист що кредит виплачено, і суддя закрив справу по відсутності претензій сторін (якось так)
ну у мене на вересень суд з ними, а якщо за декілька місяців оплачу, то зможу затягнути так, щоб без рішення було??
 
ну у мене на вересень суд з ними, а якщо за декілька місяців оплачу, то зможу затягнути так, щоб без рішення було??
раз відкрита судова справа - то вона мусить якось закритися.. з реєстру судових справ вона вже ніяк не пропаде
 
раз відкрита судова справа - то вона мусить якось закритися.. з реєстру судових справ вона вже ніяк не пропаде
ну це логічно, але мирно в принципі вирішити вийде надіюсь... бо я потрохи дійсно сплачую
 
Як виришилося ваше питанні? Колекторська фірма продовжувала вам надокучати?
 
Назад
Угорі Унизу