• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Открыть счёт в банках, которых нет в списках постановлении.

  • Автор теми Vik
  • Дата початку
  • Відповіді 34
  • Перегляди 2K
А банк не блокирует карты и спорт банк
Сам нет. Только по постановлению исполнителя
Спорт банк вообще сейчас перекидывает клиентов на другой банк, так что тоже способ ухода из под ареста
 
Сам нет. Только по постановлению исполнителя
Спорт банк вообще сейчас перекидывает клиентов на другой банк, так что тоже способ ухода из под ареста
У меня два вп от налоговой, всё заблокировано ,кроме а банка и спорт банка
 
Я общалась с поддержкой 2-х банков на эту тему. Мне сказали, что пока не будет запроса от исполнителя, никто ничего не блокирует. А сами они исполнителя искать не будут, чтобы дать ему информацию о открытом мной счёте.
 
2. Банк зобов'язаний:

1) у день відкриття або закриття рахунків фізичним особам перевірити наявність інформації про внесення відомостей про цих фізичних осіб до Єдиного реєстру боржників;

2) у разі наявності в реєстрі інформації про фізичну особу-боржника в день відкриття/закриття рахунку надіслати органу державної виконавчої служби або приватному виконавцю (далі - виконавець) повідомлення про відкриття/закриття рахунку (далі - повідомлення) такою особою.

 
Почитала,там не указан ни один банк...просто "наложить арест на все счета которые открыты и будут открыты".... В шапке список адресатов. У меня, во всяком случае... Открывала на компе.
 
Н
Банки у разі відкриття рахунку на ім’я фізичної особи, внесеної до Єдиного реєстру боржників, у тому числі через відокремлені підрозділи банку, або закриття рахунку такою особою зобов’язані у день відкриття або закриття рахунку повідомити про це зазначений у Єдиному реєстрі боржників орган державної виконавчої служби або приватного виконавця. Порядок надання такої інформації та форма повідомлення встановлюються Національним банком України за погодженням із Міністерством юстиції України.
О в принципе, час-два есть, чтобы мне перекинули деньги?
Банк, которого нет в списке и малоизвестный?
Заранее спасибо за ответ.:)
 
Н

О в принципе, час-два есть, чтобы мне перекинули деньги?

Банк, которого нет в списке и малоизвестный?
Заранее спасибо за ответ.:)
я бы с радостью дал развернутый ответ))) работай, я в этом банке)))
откуда же, мне знать, как оперативно банк сообщит об открытии исчета, и как быстро исполнитель отправит туда постановление об аресте?
чисто теоретически, да, если банк не в списке подключенных, то пару часов есть)))) может и пару дней, пока туда сюда будут ходить письма)))
 
я бы с радостью дал развернутый ответ))) работай, я в этом банке)))
откуда же, мне знать, как оперативно банк сообщит об открытии исчета, и как быстро исполнитель отправит туда постановление об аресте?
чисто теоретически, да, если банк не в списке подключенных, то пару часов есть)))) может и пару дней, пока туда сюда будут ходить письма)))
Спасибки???
 
Назад
Угорі Унизу