• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Открыть счёт в другом банке при исполнительном производстве

  • Автор теми Rina0707
  • Дата початку
  • Відповіді 82
  • Перегляди 3K
у меня карта в ощаде и в а-банке. Обе активны несмотря на 7 ИНН.
Почему так - хз, вроде как ощад крупнейший банк. а а-банк брат привата... как-то так)))

Ах да, расскажу лайфхак. чтобы получать зп карта не обязательно должна принадлежать вам, может быть чья угодно - мужа, мамы. сестры, или сестры маминого мужа))
Ого, семь штук. Я думала, что это у меня четыре это много))) И тоже кстати не заблокированы.
Конечно... И я могу получить за Вас... Главное, чтобы была доверенность на получение денег...
А можете подробнее рассказать что для этого нужно?
 
Якщо через двс повертати утриманні кошти,то можна на укрпошту.
да и частник так имеет право перечислять)))

Стягувачу - фізичній особі стягнуті з боржника кошти перераховуються виконавцем на зазначений у заяві про примусове виконання рішення рахунок у банку або іншій фінансовій установі (заяві про зміну реквізитів рахунку у банку або іншій фінансовій установі) чи надсилаються на адресу стягувача поштовим переказом не пізніше наступного робочого дня з дня надходження таких коштів на депозитний рахунок органу державної виконавчої служби, рахунок приватного виконавця.
 
да и частник так имеет право перечислять)))

Стягувачу - фізичній особі стягнуті з боржника кошти перераховуються виконавцем на зазначений у заяві про примусове виконання рішення рахунок у банку або іншій фінансовій установі (заяві про зміну реквізитів рахунку у банку або іншій фінансовій установі) чи надсилаються на адресу стягувача поштовим переказом не пізніше наступного робочого дня з дня надходження таких коштів на депозитний рахунок органу державної виконавчої служби, рахунок приватного виконавця.
Спасибо!
 
да и частник так имеет право перечислять)))

Стягувачу - фізичній особі стягнуті з боржника кошти перераховуються виконавцем на зазначений у заяві про примусове виконання рішення рахунок у банку або іншій фінансовій установі (заяві про зміну реквізитів рахунку у банку або іншій фінансовій установі) чи надсилаються на адресу стягувача поштовим переказом не пізніше наступного робочого дня з дня надходження таких коштів на депозитний рахунок органу державної виконавчої служби, рахунок приватного виконавця.
Має чи не має право не знаю,але приватні виконавці не мають бажання укрпоштою перераховувати і за довіренністю на рахунок іншої особи,але це мій досвід.
 
Має чи не має право не знаю,але приватні виконавці не мають бажання укрпоштою перераховувати і за довіренністю на рахунок іншої особи,але це мій досвід.
ну, а кого волнует их желание?))))) нет желания выполнять свою работу? не надо впринципе идти тогда в исполнители)))
 
А якщо нема ніяких приписів,просто хтось гроші "злизує",якщо просто перевипущу карту , перестануть?В реєстрі боржників не числюсь
 
А якщо нема ніяких приписів,просто хтось гроші "злизує",якщо просто перевипущу карту , перестануть?В реєстрі боржників не числюсь
Краще рахунок повністю закрийте і новий відкрийте,бо перевипуск карти не дає 100% гарантії,що у Вас не списуватимуть кошти в подальшому.
 
А якщо нема ніяких приписів,просто хтось гроші "злизує",якщо просто перевипущу карту , перестануть?В реєстрі боржників не числюсь
смотря кто, и на основании чего?))) может у вас банк списывает обязательный платеж? тогда перевыпуск вам нчием не поможет))
 
смотря кто, и на основании чего?))) может у вас банк списывает обязательный платеж? тогда перевыпуск вам нчием не поможет))
У мене перед банком нема ніяких боргів,це ті гади із котроїсь конторки .Але коментарів до транзакції немає,тому незнаю,яка саме б***дь це робить.у мене навіть кредитки нема.тільки зп картка
Краще рахунок повністю закрийте і новий відкрийте,бо перевипуск карти не дає 100% гарантії,що у Вас не списуватимуть кошти в подальшому.
У цьому ж банку?Так можна?Я просто геть у цьому не розбираюся....
 
У цьому ж банку?Так можна?Я просто геть у цьому не розбираюся....
счет к которому подвязана карта, с которой списывает шарага
Але коментарів до транзакції немає,тому незнаю,яка саме б***дь це робить.у мене навіть кредитки нема.тільки зп картка
вы подвязали зп карту к шараге? ну такое..
 
счет к которому подвязана карта, с которой списывает шарага

вы подвязали зп карту к шараге? ну такое..
Я зрозуміла,я маю закрити цей рахунок.І потім я відразу можу відкрити новий у цьому ж банку,я правильно розумію
счет к которому подвязана карта, с которой списывает шарага

вы подвязали зп карту к шараге? ну такое..
Ну да,я ж не знала,як улипну,думала раз і віддам((((
 
Я зрозуміла,я маю закрити цей рахунок.І потім я відразу можу відкрити новий у цьому ж банку,я правильно розумію
Так.Тільки ж не забудьте дані нового рахунку на роботу і на дитячі дати.
І взагалі дитячі виплати краще на укрпошту переведіть.
 
Так.Тільки ж не забудьте дані нового рахунку на роботу і на дитячі дати.
І взагалі дитячі виплати краще на укрпошту переведіть.
В мене дитячі в Ощадбанку,і зняла всі,хай краще вдома будуть.вертаюся до старих добрих паперових грошей
 
В мене дитячі в Ощадбанку,і зняла всі,хай краще вдома будуть.вертаюся до старих добрих паперових грошей
Ну так Ви ж ще 860грн. отримуватимете до 3-х років,переведіть отримання виплат на укрпошту.
 
Має чи не має право не знаю,але приватні виконавці не мають бажання укрпоштою перераховувати і за довіренністю на рахунок іншої особи,але це мій досвід.
Конечно не имеют... Они много чего не хотят делать по закону... Разве это новость... Надо заставлять просто... О какой доверенности идёт речь...?
 
Назад
Угорі Унизу