• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Отменили исполнительную надпись от Еліт Фінанс

З мене потрібно було документи і декілька підписів,все інше адвокат,зо заплатила то і повернемо включно і судовий збір

Тут много хороших,Но з усіх тут 2 хороші і по ціні і по якості
Возвратили уже свои затраты по судебному решению?
 
Возвратили уже свои затраты по судебному решению?
В процесі,10 січня було 30 днів після ухвалили,свята,туди сюди,цього тижня буду просити в суді повну ухвалу і відправлятиму виконавцю на стягнення
 
В процесі,10 січня було 30 днів після ухвалили,свята,туди сюди,цього тижня буду просити в суді повну ухвалу і відправлятиму виконавцю на стягнення
Поняла. А как узнать виконавця. которому отправлять нужно?
 
Слава Богу перше ВП знесено.Moneyveo продало цьому Еліт Фінанс.Я навіть і не знала за нього,якби не зайшла в Дію.Від шараги було одне письмо по місту прописки і все.Не думаючи не секунди,відразу знайшла юриста на сайті і знесли його на протязі 2,5 місяців.Щиро дякую форуму і адвокату)10 грудня моя нова улюблена дата.
сколько у вас была просрочка в манивео? счета вам блокировали?
 
Слава Богу перше ВП знесено.Moneyveo продало цьому Еліт Фінанс.Я навіть і не знала за нього,якби не зайшла в Дію.Від шараги було одне письмо по місту прописки і все.Не думаючи не секунди,відразу знайшла юриста на сайті і знесли його на протязі 2,5 місяців.Щиро дякую форуму і адвокату)10 грудня моя нова улюблена дата.
Доброго дня!!!Напишіть мені будь ласка в особисті вартість,якщо можна і ім'я двох юристів які Вам сподобалися?
 
Поняла. А как узнать виконавця. которому отправлять нужно?
Ну це вже мені мій адвокат має підсказати
сколько у вас была просрочка в манивео? счета вам блокировали?
3 роки)))приват встигли заблокувати до позову про забезпечення
Виконавчий лист.
Дякую,і вибачте )перший внн ще не асе кумекаю
 
Ну це вже мені мій адвокат має підсказати

3 роки)))приват встигли заблокувати до позову про забезпечення

Дякую,і вибачте )перший внн ще не асе кумекаю
Та я з 10 майже нічого не кумекаю?
 
Як ведуть себе ті кали після знесення напису?
по искам на взыскание задолженности тихо))

им пока не до этого...массово восстанавливают сроки предьявления исполнительных листов по делам надра, дельта и других банков..
 
Доброго дня я вже писала про те що в мєї знайомої єлит фінанс і Альфа банк зробив 3 Виконавчих провадження і надписи. 2 в 2020. 1 в 2021. в реєстрі боржників вони всі висвідчуються я їх там знайшла і хто виконавець і вказані ноиери телефонів виконавця. але моя знайома дзвонить і це зовсім якісь ліві номери скажіть таке може бути? і як тепер бути до кого звеонутися для того щоб знести ці провадження, як поступити підскажіть, зазделегідь дякую
 
і як тепер бути до кого звеонутися для того щоб знести ці провадження
к юристам форума)
моя знайома дзвонить і це зовсім якісь ліві номери скажіть таке може бути
номера совпадают с номерами в реестре частных исполнителей?
 
Всегда готовы помочь
Ещё пока это не весь процесс, теперь вернём деньги которые потратили на наши услуги! Вот тогда будет всё сделано
В мене питання до адвоката ,знесли ще рік тому у Еліт Фінанс ,адвокат займався питанням повернення коштів ,але пройшло стільки часу а гроші не повернулись ,так ще й себе не нахожу як стягувач,не розумію мене що адвокат кинув ??чи може таке бути ?)дякую за відповідь
 
Назад
Угорі Унизу