• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
Судовий позов від Укрсіббанку по автокредиту.М'яко кажучи не МФО,не МФО...Тому переляк,стрес,ну то,певно,як і у всіх при отриманні вищеназваних документів...Початок співпраці з Тарасом влітку 2022 і чиста перемога згідно рішення Апеляційного суду в березні 23-го.Досить довгий і нервовий шлях,але дякуючи професіоналізму юриста всі питання вирішені і головне- рішення на нашу користь.Робота Тараса-без коментарів:професілнал своєї справи,людяність,чесність,не аби яка витримка,бо питань від мене була сотня,досконале знання законодавства і вміле його застосування.Юрист,як і Людина,з великої літери.
 
Хочу подякувати Тарасу за прекрасно зроблену роботу, за оперативність і за людське відношення та розуміння. Взявся за мою справу, швидко все зробив. Так як і всі, писала йому постійно, сто питань,але Тарас завжди відповідав,і заспокоював. Тепер він отримав офіційний статус "адвоката" і це прекрасно!!! Бажаю вам успіхів!!! Рекомендую!!!
 
Дуже дякую Тарасу,за його професіоналізм і допомогу!!!
Зайшла на форум, написала про свою проблему. Відгукнувся Тарас, одразу зідзвонилися,все пояснив,по поличках розклав, заспокоїв. Направили папери до суду і чекали. І нарешті ми виграли, той ЮнексБанк у першій інстанції. Я дуже раджу вам Тараса ,на скільки заспокоїв, пояснив,відповідав на мої питання 24/7,кваліфікований юрист.
 
Знайомство з Тарасом це найкраще, що сталося зі мною за період моєї історії з МФО)) Саме завдяки Тарасові, виграно 2 справи? Якщо вам потрібна юр. допомога,то це 100% Тарас-майстер своєї справи?
 
Хочу выразить благодарность Tarass! Обратился за консультацией. Рассказал о своей проблеме. Суд с ЕАПБ, думал все, конец света. Но не для Тараса. Человек терпеливо выслушал, дал пару советов и начал работу. Профессионально, в краткие сроки подали отзыв на иск еапб. В районном суде проиграли, но благодаря Тарасу подали апелляцию. И выиграли! Все благодаря профессионализму Tarass! Что сразу понравилось. Человек терпеливо, без лишних разговоров, обещаний выслушает. Оценит ситуацию, даст совет и предоставит приблизительный план решения проблемы. Спасибо за профессиональную работу! Всех благ Вам и многих побед! Удачи!
 
Хочу выразить огромную благодарность !
Рекомендую как специалиста и как человека)Довольна на все 10000% По всем таким вопросам теперь только к Тарасу!
Желаю вам по больше клиентов ,которые 100% не пожалеют что обратились к вам ??
 
Хочу сказати величезне дякую, з Вами працювати одне задоволення я задоволена не на 100 а на всі 10 000%
 

Вкладення

  • вердикт_стягнення.jpg
    вердикт_стягнення.jpg
    38.6 Кб · Перегляди: 120
Хочу подякувати Тарасу, за перемогу в оскарженні виконавчого напису нотаріуса. Я така людина, що не любить дзвонити, але задаю купу запитань в переписці і жодне питання не було проігноровано. Разом з Тарасом ми вже виграли оскарження виконавчого провадження, оскарження виконавчого напису і суд з коллекторами. Дякую!
 
Безмежно вдячна Тарасу. Співпрацюю з ним з 2021 року. З його допомогою виграла 7судів. Остання перемога в апеляційному суді над ЄАПБ. Рекомендую усім, кому потрібна правова допомога. Професіонал, чудова безвідмовна людина. Завжди на зв'язку. Завжди порадить і зробить все на відмінно. Дякую.
 
Протягом вересня мала позитивний досвід роботи з Тарасом. Думала, що якщо пройшло 3 роки, то вже нічого не страшно, але... Прокинулися Ейсіки<-Онліки<-Таліки<-Маніки (це довгий шлях)). Ну, як прокинулися, так і заснули знову, сподіваюся, що назавжди). Все пройшло пречудово, було звичайно нервово, для мене, але у задоволенні позову відмовлено, що безмежно радує, все завдяки професіоналу - Тарасу. Я в захваті)
 
Ми ще поки готуємось до судів.. але дуже вдячна Тарасу за співпрацю. Бо я б билась в істериці без нього ))
 
Назад
Угорі Унизу