• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉
А для того что бы поблагодарить человека надо за год вперёд регистрироваться на форуме

Да нет,

Можно просто зарегистрироваться и благодарить

Именно Только Для того чтоб поблагодарить.
да))) я такой))) за пол дня все решаю)) а что?

заводишь новичков на форум , это тоже хорошо
 
Останнє редагування:
Можно просто зарегистрироваться и благодарить

Именно Только Для того чтоб поблагодарить.
Ну если бы меня человек выручил и я остался бы доволен его работой, то мне было бы не сложно оставить о нем отзывы на разных ресурсах.
 
Первая ИНН от К9 снесена и всё благодаря Тарасу! Всё очень быстро, понятно и результативно! Рекомендую всем этого юриста!
 
Мммм, как это мило.
Ещё плюс один в копилочку потенциальных ИНН.
Итого Бизнеспозыка, вердикт, кредит 7.
Тарас, скидка нужна за опт)))))
договоримся)))
А мне интересно через сколько? Спасибо ?
договор январский, инн в декабре
 
договоримся)))

договор январский, инн в декабре
Ага, получаеися 11 месяцев. Ага. У меня договор с октября. Значит теоретически июнь/июль. Ну ладно. Время ещё есть. Тарас, но все равно не расслабляйся. Я скоро напишу ?
Че

Через 6 месяцев просрочки
Та ладно.
Ага, получаеися 11 месяцев. Ага. У меня договор с октября. Значит теоретически июнь/июль. Ну ладно. Время ещё есть. Тарас, но все равно не расслабляйся. Я скоро напишу ?

Та ладно.
Тарас, планы поменялись, буду раньше
 
я бы, еще и предупреждение за кросспостинг влепил))) а еще лучше, сразу бан))) ишь че удумали, отзывы писать, еще и в отведенной для этого теме))
нет бы поговрить о том, как часто планируют на форум заходить, а они отзывы пишут. не...тут точно бан
 
Огромное спасибо Тарасу.
Первый ИНН снесли от К9!! Очень быстрая подготовка пакета документов, моментальные ответы на вопросы,
все коротко, ясно и понятно!
Однозначно рекомендую!
 
Також хочу подякувати Тарасу за якісну та швидку допомогу! Грамотно та оперативно написаний позов по знесенню ІНН від ПУМБу та заяви на забезпечення позову - і як результат позов задоволено вже на першому судовому розгляді, а виконавець не встиг навіть відправити постанову про утримання із зарплати. Крім того, швидко зреагував на позов від Привату, вчасно і навіть швидше, ніж обіцяв, Тарас писав відзив на позов та інші заперечення. На днях має бути судовий розгляд, сподіваюсь останній і на нашу користь. В будь-якому випадку з таким Юристом і не страшно відстоювати свої позиції) Ну і окрема подяка за людяність, терпіння, приділений час та можливість оплати послуг в розстрочку в тій ситуації, коли діяти потрібно швидко. Тарас, здоров'я Вам та благополуччя!!!
 
І ще один хороший + в карму Тараса. Ніколи не пожалкую що з ним почала працювати. В скрутну хвилину з ним можливо поспілкуватися по юридичним справам. Мені як на мене ще тій тупуватій Пронькі, так все було роз'яснено і положено до рота тільки жуй. Також були і розстрочки і він завжди йшов на зустріч. Дякую за те що він є на форумі. )))) :diska4:
 
Як я була впевнена, з допомогою Тараса рішення суду по Привату звичайно ж на нашу користь, за що величезне дякую Тарасу! Апеляцію ми звичайно теж обов'язково виграємо. Рекомендую всім - тільки Тарас для достойної боротьби з МФО і банками!
 
Назад
Угорі Унизу