• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Отзывы пользователей о форуме АнтиКоллектор

Все отзывы выше ?присоединяюсь к каждому, если бы не нашла этот формум, я бы сума сошла. Думаю говноколлекторы уже и к шаманам с бубнами обращались чтоб этот форум сгинул ? если бы его не было, скалько бы мы бабок им отдали, миллионы...
Я вам открою секрет: у них денег не хватит на истинного шамана. Могут, правда, в МФО взять кредит на оного
 
С недавних времен я у вас, спасибо Вам огромное!!У нас очень дружная семья здесь,не ожидала,столько нужного для себя в одном месте!Админу отдельно спасибо ,форум самый лучший!!!
 
Ребята человеческое вам спасибо, форум действительно спасает жизни людей. Которые от нехватки информации и прессинга коллекторов думают, что им конец
 
Я хочу выразить огромную благодарность админу за форум,который оказывает помощь людям попавшим в беду,здесь я познакомилась с квалифицированными юристами,получила поддержку и советы форумчан ,увидела в новом свете свою проблему, единственное о чем жалею что поздно вас нашла ,сделано очень много ошибок и потрачено много денег и нервов впустую
Благодарю за помощь !
Процветания форуму!
 
Дуже вдячний форуму, потрапив сюди коли шукав відгуки про "антиколекторів". Форум подарував мені душевний спокій, який підкріплявся тим, що я розумів - я не один. Знявши з себе клеймо боржника та освідомивши справжню натуру колекторів, зрозумівши принцип їх роботи я зрозумів, що жити потрібно зараз, а не відкладувати на потім, після боргів. Адже через 3 роки Ви навіть не згадаєте про проблеми, які турбують Вас зараз. На форумі є багато путніх юристів, які завжди допоможуть в скрутній ситуації. Загалом, велике дякую!
P.S. якби ше деякі люди не були такими токсичними та заздрісними, було б взагалі топ)
 
Публичное обсуждение действий Администраторов или Модераторов
К сожалению не могу оставить хорошего отзыва о форуме. Создал тему, не нарушая правил форума - админ забанил без причины, после разбана когда я спросил за что был бан - админ забанил за обсуждение действий администрации.
 
Оффтоп
Hellowin, Вас сюда никто насильно не тянул и насильно удерживать не собирается. Пока предупреждение. Можете почитать Условия и правила пока.
 
Хочу подякувати форуму , за підтримку, на самому початку прострочення тільки тут мене заспокоїли. На всі питання які мене цікавлять тільки тут знаходжу відповіді. Велике ДЯКУЮ всій команді форуму. Мирного неба.
 
❤️Не можу підібрати слів вдячності...,їх напевно неїснує.Форум читаю більше ,ніж два роки,з вами я прожила частину свого життя,відчула майже в кожному себе.Був страх,були сльози,були істерики в собі...Як,і від багатьох хтось відвернувся,когось знайшла.Передивилася,переслухала багато каналів,юристів і ,,псевдоюристів,, ,за роки кращої моральної підтримки не знайшла.Читала від розділу до розділу,неодноразово намагалась зареєструватися,але ,чи то брак часу,чи лінь(читаючи і так все зрозуміло і заспокоює,дає сил для подальшої боротьби).Зареєструвалася,бо читаючи неможливо висловити для вас всіх слова вдячності.От же я тут і вдячна,що є такий сильний проект,навіть не знаю скільки плюсиків в карму людині яка врятувала багато таких,як я.Тако ж вдячна всім хто висловлюється,підтримує всіх хто знайшов тут своє дно від якого відштовхнувся.Промто напишу:,,ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!!,,
 
Есть такое дело. Но в мобильной версии поместить ее вверх сложно. Она мешать будет сильно. Но принято.
Спустя годы искать легче не стало ?
Но.. кто ищет тот всегда найдёт ☺️
 
Назад
Угорі Унизу