• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

П+П. Познакомлюсь с парнем для отношений

  • Автор теми ПавLo
  • Дата початку
  • Відповіді 157
  • Перегляди 4K
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Вонючий случай :facepalm:
 
Многогранная личность
Скорее любознательная)))
Ты просто не знаешь, отношения с женщиной особо не чем не отличаются от гетеросексуальных, если конечно мы не будем брать во внимание сеkс. А так все то же самое)))
Тот же быт, те же сопли слюни)) Все как у людей)))
 
Я не такий сміливий як вам здається!
Вище уже відповідав на схоже питання!
В своїй темі не бачу ніякої незручності для користувачів/читачів форума, якщо тема не цікава то листаю далі, я не вліз в тему "монетки" чи обдзвонів! Я написав а решти справа за тими кому ця тема цікава!...
Про сайти для " мальчиков" знаю, бо не нині прийшов в цей світ, но стараюсь донести думку що не таке вже і моє голодне бажання знайти хлопця для стосунків чи будь яких там інтимних стосунків.
А......вы просто попиз..ть
 
Вообще ничего святого нет
завантаження.png
 
Скорее любознательная)))
Ты просто не знаешь, отношения с женщиной особо не чем не отличаются от гетеросексуальных, если конечно мы не будем брать во внимание сеkс. А так все то же самое)))
Тот же быт, те же сопли слюни)) Все как у людей)))
внимание сеkс.
 
Именно. Я не понимаю, чем раздражают люди другой ориентации? Особенно женщин? Конкуренции, что ли, боятся...
да ничем особо не раздражают!пусть что хотят то и делают это их дело!просто с таким успехом здесь и трансвеститов скоро начнут искать ! я за то что есть определенные ресурсы пусть там себе и ищут избранников!
 
Дим Димыч, я тут подумала, тебе надо оружие что бы защищаться)))
вот держи..


maxresdefault.jpg
 
да ничем особо не раздражают!пусть что хотят то и делают это их дело!просто с таким успехом здесь и трансвеститов скоро начнут искать ! я за то что есть определенные ресурсы пусть там себе и ищут избранников!
То есть, мы рады самым притрушенным, при условии, что они - гетеросексуалы?)
 
да ничем особо не раздражают!пусть что хотят то и делают это их дело!просто с таким успехом здесь и трансвеститов скоро начнут искать ! я за то что есть определенные ресурсы пусть там себе и ищут избранников!
Плюсону.
К слову....меня сегодня Фаргулисом назвали. Вот в замешательстве целый день....или похвалили или обозвали? ?
Дим Димыч, я тут подумала, тебе надо оружие что бы защищаться)))
вот держи..


Переглянути вкладення 79266
Мурочка, а ты тоже отчаянная?
 
да ничем особо не раздражают!пусть что хотят то и делают это их дело!просто с таким успехом здесь и трансвеститов скоро начнут искать ! я за то что есть определенные ресурсы пусть там себе и ищут избранников!
Я звісно прошу вибачення! І розумію що вас обурила дана тема, і щераз прошу вибачення кому завдав незручність на форумі! Тут темів і розділів що тижня не вистачить щоб перечитати!...якщо я порушив правила форума то можете видалите тему і все що з нею повязано! А якщо такі позиції тільки з особистих міркувань, то прошу не звертати уваги і не коментувати щоб не завдавати собі негативу! А тим кому була цікава ця тема то пишуть в приват з можливість спілкування в фб, і ніхто тут відкритим текстом не буде спілкуватись день і ніч!
 
То есть, мы рады самым притрушенным, при условии, что они - гетеросексуалы?)
Мы рады всем, но специфика форума другая, очень даже другая... Вообще другая! А мы все тут собрались) Может, действительно, ТС с таким вопросом обратиться на соответствующие ресурсы?
 
На этой позитивной ноте мы пожалуй завершим вечер нетрадиционных знакомств)) кто захочет продолжить общение может это сделать в личке у ТС.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу