• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

П+П. Познакомлюсь с парнем для отношений

  • Автор теми ПавLo
  • Дата початку
  • Відповіді 157
  • Перегляди 4K
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Та ні, навпаки)...тільки трохи дивно коли пишуть в особисті я не ***, але б з радістю з вами поспілкуваВСЯ / познайомиВСЯ)..а так то норм...здивований реакцією дівчат!
 
Та ні, навпаки)...тільки трохи дивно коли пишуть в особисті я не ***, але б з радістю з вами поспілкуваВСЯ / познайомиВСЯ)..а так то норм...здивований реакцією дівчат!
А вы отважный.....может в другом месте поищите?Много есть сайтов,для ,,мальчиков,,.
 
А вы отважный.....может в другом месте поищите?Много есть сайтов,для ,,мальчиков,,.
Я не такий сміливий як вам здається!
Вище уже відповідав на схоже питання!
В своїй темі не бачу ніякої незручності для користувачів/читачів форума, якщо тема не цікава то листаю далі, я не вліз в тему "монетки" чи обдзвонів! Я написав а решти справа за тими кому ця тема цікава!...
Про сайти для " мальчиков" знаю, бо не нині прийшов в цей світ, но стараюсь донести думку що не таке вже і моє голодне бажання знайти хлопця для стосунків чи будь яких там інтимних стосунків.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу