• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Пейонір. Чи можливо відкрити будучи в прострочці та чи можуть накласти ВП

Gwynblaidd

Arthglyfar
✩ Premium ✩
Реєстрація
16 Чер 2021
Дописи
2,086
Реакції
5,432
Бали
953
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Gwynblaidd не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня , любі форумчани)) жаль що не знайшов цей прекрасний форум раніше. Добре, що взагалі знайшов)) Отож ситуація наступна. Є відкриті кредити в 29 МФО. Сума тіл 165 тис.грн. прострочки пішли від місяця до тижня. Офіційно працевлаштований , ЗП на приватівську дебитову карту отримую. Її в МФО не світив, але світив універсальну. ЗП не велика (поки 8 тис. Працюю другий місяць, на роботі про головняки розповів), але графік 2 через 2 дає можливість шукати підзаробіток. Пробую податись в тестувальники на краундтестових платформах, але звідти найоптимальніший варіант виводу це пейонір. Питання, чи відкриє мені пейонір карту, та чи можуть до неї дотягнутися лапки МФОшних нотаріусів? Чи краще знайти собі неофіційний підробіток?
 
Питання, чи відкриє мені пейонір карту, та чи можуть до неї дотягнутися лапки МФОшних нотаріусів?

Открывайте и ничего не бойтесь. МФО НЛО пусть покурят в сторонке. Только сдаётся мне, что Payoneer лет 5-10 назад использовали, сейчас есть всякие виртуальные карты и смартфоны с NFC.
 
Який банк буде емітентом карточки?
 
Morfius, они свою карточку присылают. Дебетовая MC.

1623877292120.png
 
Открывайте и ничего не бойтесь. МФО НЛО пусть покурят в сторонке. Только сдаётся мне, что Payoneer лет 5-10 назад использовали, сейчас есть всякие виртуальные карты и смартфоны с NFC.
Дякую за оперативну відповідь, та платформа на якій я зареєструвався , здається допускає як варіант виводу NFC але я не дуже прошарений в цьому. А пейонір у дружини відкритий, думав на крайняк на її карту виводити))
Дя
Знач і проблем не повинно бути..
Дякую за відповідь)) я приблизно так і думав , але вирішив уточнити в більш шарящих людей
 
Открывайте свободно
Доброго дня , любі форумчани)) жаль що не знайшов цей прекрасний форум раніше. Добре, що взагалі знайшов)) Отож ситуація наступна. Є відкриті кредити в 29 МФО. Сума тіл 165 тис.грн. прострочки пішли від місяця до тижня. Офіційно працевлаштований , ЗП на приватівську дебитову карту отримую. Її в МФО не світив, але світив універсальну. ЗП не велика (поки 8 тис. Працюю другий місяць, на роботі про головняки розповів), але графік 2 через 2 дає можливість шукати підзаробіток. Пробую податись в тестувальники на краундтестових платформах, але звідти найоптимальніший варіант виводу це пейонір. Питання, чи відкриє мені пейонір карту, та чи можуть до неї дотягнутися лапки МФОшних нотаріусів? Чи краще знайти собі неофіційний підробіток
Открывайте свободно. Пользуюсь спокойно.
 
Я тут вже третій день шарюсь

Дякую, так і зроблю)
Можно и без карты,там вроде 35 баков платить нуно,можно просто счётом пользуваваться.)
А вывод на любую карту любого банка мира.
 
Открывал я этот пионер блин,ничего хорошего,ни зачислить нормально не темболее снять,всё в валюте,просмотр баланса с автомата вообще 2$ чтоли или типа того,в общем непонравилось.Но это буквально пару лет назад было,может сейчас подругому.
 
Открывал я этот пионер блин,ничего хорошего,ни зачислить нормально не темболее снять,всё в валюте,просмотр баланса с автомата вообще 2$ чтоли или типа того,в общем непонравилось.Но это буквально пару лет назад было,может сейчас подругому.
сейчас по-удобнее
да, там есть разные валюты, баланс можно смотреть в приложении, и там же показывает примерную сумму в грн, которую вы можете снять в банкомате

к сожалению, альтернатив payoneer сейчас нет
 
Назад
Угорі Унизу