• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Переадресация вызовов от МФО и Банков!

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
І за скільки часу Вам так допомогли? Я маю на увазі як довго преадресовувались виклики?
Особисто доя мене, вистачило пару днів... Мені здається, що в кожного по різному. Я, наприклад, слабка людина в плані моральної давки, а ще й коли багато проблем і сама, то просто ломаєшся. Я не скажу, що геть перестали дзвонити, але коли вже сама не справляюсь, ця людина мені завжди допомагає. В день було по 15-20 дзвінків, зараз до 5. Вирішувати Вам, як поступати, скажу одне, мені було вже геть паскудно, хотілось в петлю, бо сама себе довела до ручки, тут почала спілкування з цією людиною, він мене в прямому сенсі витяг з цього....
Большое спасибо.
Це Вам дякую за допомогу
 
Особисто доя мене, вистачило пару днів... Мені здається, що в кожного по різному. Я, наприклад, слабка людина в плані моральної давки, а ще й коли багато проблем і сама, то просто ломаєшся. Я не скажу, що геть перестали дзвонити, але коли вже сама не справляюсь, ця людина мені завжди допомагає. В день було по 15-20 дзвінків, зараз до 5. Вирішувати Вам, як поступати, скажу одне, мені було вже геть паскудно, хотілось в петлю, бо сама себе довела до ручки, тут почала спілкування з цією людиною, він мене в прямому сенсі витяг з цього....

Це Вам дякую за допомогу
Ви тут трохи більше тижня, а Вам вже так багато встигла зробити ця людина...Бачила, що Ви писали,що активно родичів знаходять. Можливо,порекомендуйте його ще й родині. Не розумію в чому допомога. Морально підтримати так. Згідна . Але варто було б взяти себе в руки і перестати їх боятись. Не хочете розмовляти? Не розмовляйте. Хто ж змушує? Але не боятись...Переадресація ніякої користі не дає. Повний ігнор однозначно краще, IMХO.
 
Ви тут трохи більше тижня, а Вам вже так багато встигла зробити ця людина...Бачила, що Ви писали,що активно родичів знаходять. Можливо,порекомендуйте його ще й родині. Не розумію в чому допомога. Морально підтримати так. Згідна . Але варто було б взяти себе в руки і перестати їх боятись. Не хочете розмовляти? Не розмовляйте. Хто ж змушує? Але не боятись...Переадресація ніякої користі не дає. Повний ігнор однозначно краще, IMХO.
Кому як... на даний момент мені тяжко себе в руки взяти, чесно, просто вибилась з колії. Це ж вибір, хочеш став, хочеш ні. З родиною буде складніше...коли все стало вилазити, я б поставила і їм, якби згодились)))). Я переадресацію зробила, бо є різниця, коли спілкується жінка, та ще й залякана і спілкування чоловіка, який може поставити на місце
 
Кому як... на даний момент мені тяжко себе в руки взяти, чесно, просто вибилась з колії. Це ж вибір, хочеш став, хочеш ні. З родиною буде складніше...коли все стало вилазити, я б поставила і їм, якби згодились)))). Я переадресацію зробила, бо є різниця, коли спілкується жінка, та ще й залякана і спілкування чоловіка, який може поставити на місце
Не переживайте, все будет хорошо. :good:
 
Здравствуйте уважаемые форумчане и его гости!

Если Вас достали звонками с МФО организаций, либо из Банка, если вы не знаете как с ними общаться, что им говорить , и просто не хотите с ними общаться и тратить свое здоровье и нервы, но при этом свою сим карту Вы поменять не можете, то я Вам предлагаю, поставить переадресацию звонков на мой номер телефона. В настройках вызова пункт "Переадресация" заходите туда, и там будет выбор, какая именно Вам нужна, выбираете пункт "Если занят" и вводите там мой номер с кодом +380. Когда Вам звонят, Вы сбрасываете и вызов уходит ко мне. Но при этом, та сторона не видит, что она уже дозванивается не Вам, а другому человеку. Напишите мне в личку и я Вам оставлю свой номер. Тем более, что опыта общения с этими "Одноклеточными", хватает с головой).

Вам с этого - тишина, спокойствие, и не расшатанная нервная система.
А мне - издевательство и троллинг этих убогих звонарей!
Я не беру деньги за переадресацию - это бесплатная помощь людям!


Я не являюсь, не являлся сотрудником МФО, Банков, Факторинговых компаний!


А МФО и Банкам, скажу Вам следующее!
Переглянути вкладення 9299

Предложение еще действует?
 
  • Подобається
Реакції: Neo
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Назад
Угорі Унизу