• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Передача боргу до Фінфорс. Надішлють документи поштою?

  • Автор теми Lana2023
  • Дата початку
  • Відповіді 12
  • Перегляди 1K

Lana2023

Форумчанин
Реєстрація
21 Гру 2022
Дописи
254
Реакції
79
Бали
343
UAH
4.00
Ваш пол
Женский
Lana2023 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Два місяці прострочення у сслоун і містеркеш прислали смс про передачу фінфорс якщо не оплачу усе до завтра, швидко однако, документи якісь присилають на пошту чи електронну?
 
Два місяці прострочення у сслоун і містеркеш прислали смс про передачу фінфорс якщо не оплачу усе до завтра, швидко однако, документи якісь присилають на пошту чи електронну?
Раніше присилали укрпоштою "договір переуступкі".
Сам фінфорс.
 
Два місяці прострочення у сслоун і містеркеш прислали смс про передачу фінфорс якщо не оплачу усе до завтра, швидко однако, документи якісь присилають на пошту чи електронну?
Ой,это ещё те вонючки. Я о них писала в соответствующем разделе. Закрыла и мистер кеш и сслоан за тело+% до просрочки. Но нервы вымотали хорошо
 
Два місяці прострочення у сслоун і містеркеш прислали смс про передачу фінфорс якщо не оплачу усе до завтра, швидко однако, документи якісь присилають на пошту чи електронну?
В мене сьогодні теж саме прийшло слово в слово. Містер кеш місяць просрочки сслоан десь тижня два.
 
Мій борг в :грудь:лоун продали через два місяці в фінфорс. Написали мені в Viber що я тваpь :lol: і все. Просрочка 4 роки.
 
Мій борг в :грудь:лоун продали через два місяці в фінфорс. Написали мені в Viber що я тваpь :lol: і все. Просрочка 4 роки.
Я вже тут почитала що вони дзвонять всюди і ще й з підміною номеру. Просто швидко якось продали. Пару тижнів пройшло. Не знаю чого від них чекати. В мене вайберу навіть не має. Хай смаками матюкаються ☺️
 
Ще пугалка може , та вже не страшно ха...
Тільки що прилетіло смс від маніфою теж два місяці десь , і кормила їх до цього, але хочуть 20% відсотків і тіло , не знаю мабуть хай теж ідуть лісом , ще подумаю .
20% від нарахованих відсотків за два місяців .
 
Два місяці прострочення у сслоун і містеркеш прислали смс про передачу фінфорс якщо не оплачу усе до завтра, швидко однако, документи якісь присилають на пошту чи електронну?
У ва передали финфорсу? Шо воны запоопонували? Бо мені сьогодні дівчина заітти писана на вайбер
 
Прийшло смс , але вайбер я видалила місяць назад коли написали погрози перші е воші мабуть, тому мені не писали вони ще, що вам запропонували? Взагалі я сьогодні думаю над юристом щоб з ними спілкувались і вирішували чим меньше платити по всім мфо . Люди підкажіть хто давно , чи дієво чи перестануть терор, якщо юрист візьметься?
 
Прийшло смс , але вайбер я видалила місяць назад коли написали погрози перші е воші мабуть, тому мені не писали вони ще, що вам запропонували? Взагалі я сьогодні думаю над юристом щоб з ними спілкувались і вирішували чим меньше платити по всім мфо . Люди підкажіть хто давно , чи дієво чи перестануть терор, якщо юрист візьметься?
Ні. Юрист вам зараз нічим не допоможе.
Юристів треба підключати тільки на етапі внн або суду.
 
Прийшло смс , але вайбер я видалила місяць назад коли написали погрози перші е воші мабуть, тому мені не писали вони ще, що вам запропонували? Взагалі я сьогодні думаю над юристом щоб з ними спілкувались і вирішували чим меньше платити по всім мфо . Люди підкажіть хто давно , чи дієво чи перестануть терор, якщо юрист візьметься?
Мені запропонували в сслоан півтора тіла частинами. А в містер кеш та. Довга історія. В мене там був довгостроковий. То хочуть ще одне тіло майже які чвже виплатила і навіть більше. Дали час до понеділка подумати. Але я не маю зараз грошей таких в мене там не малі сумми в це вийде по 4 тис кожен місяць. А мене є ще не закриті реструктуризації які я зробила ще до форуму
 
Назад
Угорі Унизу