• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Передання справи до колекторської компанії ТОВ «КРЕДИТЕКСПРЕС ЮКРЕЙН ЕЛ.ЕЛ.СІ. Чего ждать?

  • Автор теми yuritenos
  • Дата початку
  • Відповіді 15
  • Перегляди 4K

yuritenos

Форумчанин
Реєстрація
30 Сер 2019
Дописи
32
Реакції
9
Бали
853
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
yuritenos не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Ви не сплатили прострочену заборгованість, в розмірі 16498.2 грн. за договором 0183-6047 від 2019-06-11р, оформленому(-им) в ТОВ УКР КРЕДИТ ФІНАНС (далі - Кредитор), в зв’язку з цим Кредитор прийняв рішення передати 02.11.2021 Вашу справу до колекторської компанії ТОВ «КРЕДИТЕКСПРЕС ЮКРЕЙН ЕЛ.ЕЛ.СІ.», код ЄДРПОУ 34981644, місцезнаходження: 03126, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, 6, телефон: +380444920575, +380444920555, e-mail: [email protected] (далі - Представник Кредитора) на підставі Договору доручення № 13/11/2021 від 01.11.2021 р.
Для врегулювання ситуації, що склалася і щоб уникнути подальших негативних наслідків, Вам необхідно сплатити заборгованість у розмірі 16498.2 грн., протягом 3 (трьох) днів з моменту отримання даного повідомлення.
Згідно Постанови від 09 липня 2021 року м. Київ № 79 Про затвердження Положення про вимоги до кредитодавця, нового кредитора, колекторської компанії та їхньої діяльності при здійсненні ними врегулювання простроченої заборгованості та Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту споживачів при врегулюванні простроченої заборгованості» № 1349-ІХ, який парламент підтримав 19 березня 2021 року, повідомляємо, що ми розмістили всі відомості на нашому вебсайті (creditkasa.com.ua), що використовується нами для надання послуг:
  1. відомості про колекторську компанію, з якою укладено договір врегулювання заборгованості, та порядок розгляду нею звернень громадян:
    - повне найменування та код за ЄДРПОУ;
    - місцезнаходження юридичної особи згідно з інформацією з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
    - прізвище, ім’я, по батькові керівника колекторської компанії;
    - контактний телефон, адреси для отримання електронних і поштових повідомлень, за якими приймаються звернення споживачів фінансових послуг щодо діяльності колекторської компанії, або гіперпосилання на вебсторінку колекторської компанії, де розміщено таку інформацію;
    - порядок розгляду колекторською компанією звернень або гіперпосилання на вебсторінку колекторської компанії, де розміщено таку інформацію;
    - відомості про включення залученої колекторської компанії до реєстру колекторських компаній (реєстраційний номер, дата включення до реєстру);

  2. порядок взаємодії із споживачем фінансових послуг при врегулюванні простроченої заборгованості (вимоги щодо етичної поведінки), повідомлення кредитодавця, нового кредитора та/або колекторської компанії про те, що інтереси споживача фінансових послуг при врегулюванні простроченої заборгованості представляє його уповноважений представник, або гіперпосилання на вебсторінку колекторської компанії, де розміщено таку інформацію, у разі її залучення до врегулювання простроченої заборгованості;

  3. умови, за яких кредитодавець, новий кредитор розпочинають діяльність із врегулювання простроченої заборгованості, здійснюють відступлення права вимоги за договором про споживчий кредит новому кредитодавцю;

  4. порядок і спосіб погашення простроченої заборгованості;

  5. перелік контактних даних кредитодавця, нового кредитора, за якими приймаються звернення споживачів фінансових послуг щодо діяльності залученої колекторської компанії. Кредитодавець, новий кредитор розміщують на власних вебсайтах, у програмних застосунках (мобільних додатках), що використовуються ними для надання послуг, а також у місцях надання цих послуг інформацію, зазначену в підпунктах 1, 6 пункту 26 розділу V цього Положення, або виключають її не пізніше наступного робочого дня з дня укладення договору врегулювання заборгованості або із дня настання події, визначеної в підпунктах 1, 2 пункту 14 розділу IІ цього Положення, отримання інформації (документів), що підтверджує (підтверджують) настання такої події.
ПРИЙМІТЬ ЄДИНЕ ПРАВИЛЬНЕ ДЛЯ СЕБЕ РІШЕННЯ - СПЛАТИТИ ЗАБОРГОВАНIСТЬ І ЗАБУТИ ПРО ВСІ НЕГАТИВНІ НАСЛІДКИ, ПОВ'ЯЗАНI З НАЯВНОСТI БОРГУ І ПРОЦЕСОМ ЙОГО СТЯГНЕННЯ!
*ПОВІДОМЛЕННЯ про порядок обробки персональних даних та права суб’єктів персональних даних:

Цим, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КРЕДИТЕКСПРЕС ЮКРЕЙН ЕЛ.ЕЛ.СІ.», керуючись статтями 8, 12 Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року №2297-VI, повідомляє Вам про порядок обробки персональних даних, звернень про захист персональних даних та права суб’єктів персональних даних. ТОВ «КРЕДИТЕКСПРЕС ЮКРЕЙН ЕЛ.ЕЛ.СІ.» забезпечує обробку та захист персональних даних фізичних осіб із дотриманням вимог Конституції України, Закону України «Про захист персональних даних», інших законів та нормативно-правових актів України, Конвенції про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних та міжнародних договорів України. Обробка персональних даних, які належать до таємниці фінансової послуги, здійснюється також відповідно до вимог Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» та нормативно-правових актів Національного банку України.
Мета обробки: відновлення порушених цивільних прав та майнових інтересів Кредитора, внаслідок неналежного виконання Вами умов кредитного договору.
Правова підстава обробки: ст. 11 Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року №2297-VI. Згода на обробку персональних даних надана споживачем ТОВ УКР КРЕДИТ ФІНАНС.
Передбачувані користувачі Ваших персональних даних: співробітники ТОВ «КРЕДИТЕКСПРЕС ЮКРЕЙН ЕЛ.ЕЛ.СІ.». Джерелом отримання персональних даних є Кредитор. Ваші права як суб'єкта персональних даних вказані в ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних»
 
Отдали на прозвон
 
А мне только что пришло от лоани, что передано в кредитекспрес.
 
Передача коллекторам - всегда хорошо. Как минимум два нюанса в пользу заёмщика:
1) больше шанс на адекватные предложения, поскольку права требования выкупают за символическую стоимость, а т.к. в основной массе это ещё и проблемные долги - то получить хоть что-то новые правообладатели весьма заинтересованы.
2) в случае судебного иска с их стороны и грамотной защиты заёмщика, они будут обязаны предъявить ещё набор дополнительных документов, подтверждающих переуступку. А также в любом случае и все "первичные" документы и доказательства, которые они должны получить (но не всегда получают) от первичного кредитора. Соответственно, есть вариант что они что-то не предоставят, утеряют и т.п.,что явно ослабит их позиции.
 
Мне пришло письмо только что от кредит экспресс Юкрейн елелси
Райффайзен продали мой кредит по карте тов Росвен Украина, Росвен с кредекспр требуют вернуть долг

Плюс ещё одна бумажка "увага!
розшукуеться... Моя фио...
И предупреждение, если не оплачу долг, то информация о моем розыске будет направлена в МВС Украины....

" розшукується"... На сером листе очень эффектно, чтоб сразу почувствовать себя злостным преступником
 
Та поф%гу.
Работа у ущербненьких такая. Райф удивил, конечно
Жду адекватных предложений от каллов и подумаю, что буду платить
Я уже и забыла, что там за карта такая... С 2015г,думаю я его уже платежами 2 раза перекрыла
Но в день по 200 звонков хорошо, что в блоке....
 
Меня 10.06.22 г. тоже пришло смс, что для урегулирования моей задолженности, отдали Кредитэкспресс Юкрейн Эл. Эл. Си.
Им передали меня ШвыдкоГроши.
Я им и так оплатила больше, чем брала.
 
а мені сьогодні додому листа прислали!!!!з вимогою оплатити в Альфа !!може й звонять - не знаю....труколлер жодного звіночка не пропускає
 
А в суд подают Альфа?
а мені сьогодні додому листа прислали!!!!з вимогою оплатити в Альфа !!може й звонять - не знаю....труколлер жодного звіночка не пропускає
Як взагалі банк веде себе?
 
Швидко гроші передали їм на прозвон десь місяць тому. І походу вони сьогодні влаштували тотальний прозвон всіх-всіх,до кого дотягнулися. Дійшло до того,знайшли мою одногрупницю( універ закінчив років
7 тому). Тому можна сказати,що вони зовсім трошки....@#₴#@ті
 
Добрый вечер,подскажите кредит экспресс у вас сделал обзвон всех?тоже кто то передал им,но не знаю кто,швидко гроші тоже есть,может они
 
Два тижні як їм шг передали.
Якісь вони лайтові. Я очікував більшого... Слабо...
Де ж ті грозні з 20 року...
 
Назад
Угорі Унизу