• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Переплата по МФО, як дізнатися?

HelgaPataki

Форумчанин
Реєстрація
25 Лют 2023
Дописи
48
Реакції
4
Бали
133
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
HelgaPataki не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня. Мала кредити в 6 МФО, 4 закрила. Залишилось 2.
Пролонговувала довго, але потім закрила. Звісно, переплатила, але не хотіла, щоб були дзвінки третім особам.
Читала на форумі, що Містеркеш комусь вернув переплату. От у мене вони теж були (закриті вже). І ССклоуни так само. Як можна дізнатись про переплату?
 
Это решение самих МФО. Как у нас любят говорить, это жест доброй воли. Н кто не просил возвращать переплаты а они сами вернули людям
 
написать в мфо, только нужно у юристов узнать на основании чего возврат переплаты
 
написать в мфо, только нужно у юристов узнать на основании чего возврат переплаты
Там і переплат, власне, не багато було б. Але якби хоча б тисячі 2, як тут писали, що буває, це допомогло б мені закрити ще ті 2 останніх МФО
 
Там і переплат, власне, не багато було б. Але якби хоча б тисячі 2, як тут писали, що буває, це допомогло б мені закрити ще ті 2 останніх МФО
никто не знает как они переплаты считают, но попробывать стоит
 
Лишився тихенький майкредит і, як читала, не дуже тихенький кредит+. Загальна сума обох 5 000 всього. Кредит плюс на місяць пролонгований. Майкредит всього на тиждень. Але тягнеться з пролонгаціями
Мала історію з Майкредит спочатку війни. Може комусь знадобиться, хто цікавиться, що пропонують. Найбезпроблемніші (або мені так пощастило). Я їх довго пролонговувала. Почалась війна (але я в безпечному регіоні, мені на дохід це вплинуло не зразу). Але мені через дня 3 передзвонили і сказали, що відсотки не нараховуються, що якщо я не можу їх платити, то можу цього не робити і щоб не переживала. І вони дійсно все заморозили. Але дохід у мене був - я просто оплачувала, як раніше, але це уже тіло закривалося, а не відсотки. То був шанс закрити тіло. Але ще через пару днів у них почав глючити особистий кабінет. Кожну мою проплату вони плюсували до тіла, а не мінусували. Я це бачила і щоразу їм дзвонила: "Шо за фігня", вони вибачалися, але виправляли протягом доби.

Потім я просто задовбалась їм дзвонити кожен раз. Вони мені сказали: "та просто забийте зараз і все, відсотки не йдуть (дійсно ж не йшли).

Я забила. У травні 2022 вони відсотки відновили. Але за тиждень до того мені подзвонив уже відділ прострочки (хоча казали, що моя неоплата не рахується). Але сказали: "Так, я розумію, що не мала б рахуватися неоплата, юридично вона не рахується, але по факту вас передали нам". А далі вони мені запропонували варіанти "часткових платежів" на 3, 5, 9 місяців, як мені зручно. Або закрити за кілька днів 50 від тіла і все інше спишуть. Ну це мене влаштувало, я так і закрила.

Не судіть, чо набралася потім. Мій основний заробіток - через Інтернет, кілька місяців ми були без світла і без Інтернету. А я без грошей. То які варіанти були? Набрала кредитів знов
 
Останнє редагування:
Назад
Угорі Унизу