• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Перестал рости процент

ОльгаАдлер

Команда форуму
Редактор
Реєстрація
26 Лип 2021
Дописи
624
Реакції
324
Бали
1,975
UAH
50.50
Ваш пол
Женский
ОльгаАдлер не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
У меня уже около полу года, если не больше, перестал рости процент в Талионе. Только увидела, такое бывает? Странно просто как - то)
 
У меня уже около полу года, если не больше, перестал рости процент в Талионе. Только увидела, такое бывает? Странно просто как - то)
Батарейка на калькуляторі сіла мабуть. А купити нову нема за що...ви ж не платите))
 
Батарейка на калькуляторі сіла мабуть. А купити нову нема за що...ви ж не платите))
Ну тогда жить им без калькулятаро) Походу, просто уже по закону расти не куда, если у них есть какой-то закон)
 
У меня уже около полу года, если не больше, перестал рости процент в Талионе. Только увидела, такое бывает? Странно просто как - то)
Я могу ошибаться, но, вроде, после продажи долга он не может увеличиваться технически. Он фиксированный. Я где-то слышал такую информацию.
 
А это не может быть затишье перед бурей? Или это слишком долго для затишья?)
Хто ж їх знає що в них там в голові твориться.
Я не слідкував аж так за нарахованими відсотками, але десь чотири тіла хотіли вродє... таліонівці.
Потім віддавали на ЄАПБ... пізніше "борг" опинився в онлайн фінанса і ті в два роки протермінування лупанули ВНН на два тіла.
Але в кожного по-різному.
Та і ВНН під забороною... хоча воно могло бути вчинено до війни... як в мене було з дінеро - коли відкрили провадження, подивився що самий напис зроблений ще рік назад.
 
Хто ж їх знає що в них там в голові твориться.
Я не слідкував аж так за нарахованими відсотками, але десь чотири тіла хотіли вродє... таліонівці.
Потім віддавали на ЄАПБ... пізніше "борг" опинився в онлайн фінанса і ті в два роки протермінування лупанули ВНН на два тіла.
Але в кожного по-різному.
Та і ВНН під забороною... хоча воно могло бути вчинено до війни... як в мене було з дінеро - коли відкрили провадження, подивився що самий напис зроблений ще рік назад.
А, тобто якщо вони вже так давненько зупинили процент, це взагалі не показник і счудити вони можуть все)
 
Назад
Угорі Унизу