• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Перевести виплати по інвалідности на укрпошту

  • Автор теми AntyMFO
  • Дата початку
  • Відповіді 36
  • Перегляди 2K
В нашому випадку райсовбес
Так само берете в них заяву про перевід на пошту вказуєте поштове відділення і все(доречі мені сказали що можна тільки на відділення по місцю прописки,хоча я хотіла інше,але сказали що не можна,поки що отримую по прописці але буду іти дізнаватись чи можливо перевести на те відділення яке потрібно мені)
А їм яка різниця, куда будуть кошти іти?

І як ви натиснули на них, якщо не секрет?
Вони казали що укр пошта відмовляє у нових оформленнях бо там якийсь закон має вийти що до 2022 року більшість виплат мають перевести у банки,тільки пенсіонери залишаться...а я їй кажу то що вже є той закон,а вона мені..ще ні..то я кажу то переведіть тепер,мені треба тепер,а коли вийде той закон буду бачити що робити,можливо тоді взагалі вже виплати не буду отримувати..а вона помнулась але дала заяву на перевід,але сказала що виплати на пошту тільки по місцю прописки...
 
Так само берете в них заяву про перевід на пошту вказуєте поштове відділення і все(доречі мені сказали що можна тільки на відділення по місцю прописки,хоча я хотіла інше,але сказали що не можна,поки що отримую по прописці але буду іти дізнаватись чи можливо перевести на те відділення яке потрібно мені)

Вони казали що укр пошта відмовляє у нових оформленнях бо там якийсь закон має вийти що до 2022 року більшість виплат мають перевести у банки,тільки пенсіонери залишаться...а я їй кажу то що вже є той закон,а вона мені..ще ні..то я кажу то переведіть тепер,мені треба тепер,а коли вийде той закон буду бачити що робити,можливо тоді взагалі вже виплати не буду отримувати..а вона помнулась але дала заяву на перевід,але сказала що виплати на пошту тільки по місцю прописки...
Постанова 546. Вона діє до 2023р, а будем бачити
 
Так само берете в них заяву про перевід на пошту вказуєте поштове відділення і все(доречі мені сказали що можна тільки на відділення по місцю прописки,хоча я хотіла інше,але сказали що не можна,поки що отримую по прописці але буду іти дізнаватись чи можливо перевести на те відділення яке потрібно мені)

Вони казали що укр пошта відмовляє у нових оформленнях бо там якийсь закон має вийти що до 2022 року більшість виплат мають перевести у банки,тільки пенсіонери залишаться...а я їй кажу то що вже є той закон,а вона мені..ще ні..то я кажу то переведіть тепер,мені треба тепер,а коли вийде той закон буду бачити що робити,можливо тоді взагалі вже виплати не буду отримувати..а вона помнулась але дала заяву на перевід,але сказала що виплати на пошту тільки по місцю прописки...
Але ж Ви й виплати оформлюввли за місцем прописки,а не проживання.Тому й отримувати можете замісцем оформлення виплат!Переведіть справу за місцем проживання й виплати будете отримувати за місцем проживання
 
Але ж Ви й виплати оформлюввли за місцем прописки,а не проживання.Тому й отримувати можете замісцем оформлення виплат!Переведіть справу за місцем проживання й виплати будете отримувати за місцем проживання
За місцем прописки я отримую М.З а по місцю проживання не буде бо ми знімаємо квартиру,тут чоловік працює..тому я і не сперечалась в усзн
 
Чтоб перевести пенсию по инвалидности на почту, нужно идти в пенсионный фонд с паспортом. Так указываете номер отделения Укрпочты, на котором хотите получать пенсию и всё. Заявление они Вам распечатают, Вы его подпишите и в следующем месяце получите на почте.
У меня причину перевода выплат на почту даже не спрашивали. Им всё равно куда перечислять деньги
Так точно. Очередь отстоял, написал заявление чтоб с одного банка в другой перевели, отдал.
 
Але ж Ви й виплати оформлюввли за місцем прописки,а не проживання.Тому й отримувати можете замісцем оформлення виплат!Переведіть справу за місцем проживання й виплати будете отримувати за місцем проживання

Так точно. Очередь отстоял, написал заявление чтоб с одного банка в другой перевели, отдал.
Перевів на укрпошту з другої спроби,зразу не хотіли. Поки не подзвонив 1545
 
Так точно. Очередь отстоял, написал заявление чтоб с одного банка в другой перевели, отдал.
Якщо є проблеми з МФО і виплати, то краще про банки забути,якщо в одному написі не заблокували ваш банк,не факт що це не зроблять в іншому ВП
 
Получаємо з жінкою виплати по інвалідності на карту приват, хочемо забрати на укрпошту, так, як зайшли в прострочку. А мфо уже пробують тянути звідти(там 0, ми встигли забрати) як проходить сам процес, і чи дають добро?
Я отримую пенсію по інвалідності на укрпочті, ідете у пенсій фонд і пишете заяву про переведення виплати
 
Якщо є проблеми з МФО і виплати, то краще про банки забути,якщо в одному написі не заблокували ваш банк,не факт що це не зроблять в іншому ВП
Я так і зробив, написав заяву
 
Якщо є проблеми з МФО і виплати, то краще про банки забути,якщо в одному написі не заблокували ваш банк,не факт що це не зроблять в іншому ВП
У меня МФО нет. Есть один банк, но суда ещё не было. А так то конечно надо перевести на почту.
 
Назад
Угорі Унизу