• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Реструктуризація, закриття зі списанням, або продаж колекторам

  • Автор теми Iren7777
  • Дата початку
  • Відповіді 14
  • Перегляди 980

Iren7777

Форумчанин
Реєстрація
11 Лис 2021
Дописи
501
Реакції
151
Бали
913
UAH
4.04
Ваш пол
Женский
Iren7777 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня, я вже писала про ситуацію з отп, що маю карту і є просрочка з січня місяця. Заравз мене довбе мій так званий спеціаліст по моємк кредиту, а саме погрожує передати калам або рекстуризація чи закриття за пів тіла. Сьогодні мені передзвонив і сказав що все більше не може тремати мій договір, а яка кажу то передавайте калам а він каже що я з ним мала розмову і я маю робити текстуризацію а там мені треба внести 1000 грн зараз такої можливрсті немає. я йому кажу що НБУ на період військового стану запропонував канікули і так далі а він мені своє пиче що вже в середу останній день і все і мені треба або рекстуризацію робити або закрити за 50% підскажіть як поступити мені я в розгубленості.
 
Доброго дня, я вже писала про ситуацію з отп, що маю карту і є просрочка з січня місяця. Заравз мене довбе мій так званий спеціаліст по моємк кредиту, а саме погрожує передати калам або рекстуризація чи закриття за пів тіла. Сьогодні мені передзвонив і сказав що все більше не може тремати мій договір, а яка кажу то передавайте калам а він каже що я з ним мала розмову і я маю робити текстуризацію а там мені треба внести 1000 грн зараз такої можливрсті немає. я йому кажу що НБУ на період військового стану запропонував канікули і так далі а він мені своє пиче що вже в середу останній день і все і мені треба або рекстуризацію робити або закрити за 50% підскажіть як поступити мені я в розгубленості.
А чего так тем много создали???? С отп не общаюсь уже три года чего и Вам желаю
 
Доброго дня, я вже писала про ситуацію з отп, що маю карту і є просрочка з січня місяця. Заравз мене довбе мій так званий спеціаліст по моємк кредиту, а саме погрожує передати калам або рекстуризація чи закриття за пів тіла. Сьогодні мені передзвонив і сказав що все більше не може тремати мій договір, а яка кажу то передавайте калам а він каже що я з ним мала розмову і я маю робити текстуризацію а там мені треба внести 1000 грн зараз такої можливрсті немає. я йому кажу що НБУ на період військового стану запропонував канікули і так далі а він мені своє пиче що вже в середу останній день і все і мені треба або рекстуризацію робити або закрити за 50% підскажіть як поступити мені я в розгубленості.
Не дублируйте пожалуйста темы!вы нарушаете правила форума!
 
Доброго дня, я вже писала про ситуацію з отп, що маю карту і є просрочка з січня місяця. Заравз мене довбе мій так званий спеціаліст по моємк кредиту, а саме погрожує передати калам або рекстуризація чи закриття за пів тіла. Сьогодні мені передзвонив і сказав що все більше не може тремати мій договір, а яка кажу то передавайте калам а він каже що я з ним мала розмову і я маю робити текстуризацію а там мені треба внести 1000 грн зараз такої можливрсті немає. я йому кажу що НБУ на період військового стану запропонував канікули і так далі а він мені своє пиче що вже в середу останній день і все і мені треба або рекстуризацію робити або закрити за 50% підскажіть як поступити мені я в розгубленості.
Найкращий вихід:не розмовляти з ними
 
А чего так тем много создали??
це помилково вийшло
дякую, мені в середу потрібно дати відповідь про наступні дії тобто йому зателефонувати. Взагалі такі стали нвглі, а країні іде війна форс мажор а вони за своє
 
Останнє редагування:
мені в середу потрібно дати відповідь про наступні дії тобто йому зателефонувати.
Не треба вам нікому телефонувати. Місяць ігнору і будуть як "янголятка". Чим більше ви з ними спілкуєтеся, тим більше нагліють, бо бачать, що ви переживаєте, боїтесь і тд. Поки що нічого краще за ігнор цих ....... не придумали.
 
дуже дякую за підтримку
Я вас розумію,я, як і більшість з форуму тривожились і навіть боялися в перші дні, тижні, місяці просрочки. Але всі живі, здорові, майно не відібрали, на органи не продали і тд.
Нічого страшного в цьому немає.
 
в мене просрочка по шарагам вже перевалила за рік. за цей час багато крові висмоктали як ті кліщі. плюс ще допоміг ао захист в захисті. часом находить страх і тривога чомусь за все.
 
в мене просрочка по шарагам вже перевалила за рік. за цей час багато крові висмоктали як ті кліщі. плюс ще допоміг ао захист в захисті. часом находить страх і тривога чомусь за все.
Номер телефона поменяйте и всем родным по возможности
 
Доброго дня шановні форумчани, хочу Вам розповісти про сьогоднішню розмову з представником отп. мені зателефонували і нагадали про те що я мала сьогодні звязатися і яке я прийняла рішення бо більше мене ніхто тягнути не буде. я сказала що НБУ на період військового стану і 30 днів після дозволив банкам не враховувати несплату за кредитом як просрочка то мені зразу відрізали що якщо так будуть всі робити то банк буде банкрот. кажу немає першої оплвти на рекстуризацію в країні війна і так далі теж йому пофіг вибачте, або закрити просрочену заборгованність і крапка. Він каже більше він нічого запропонувати не може а я кажу хто може , може з Орбаном звязатися то я почула дещо у відповідь і сказали що зі мною не приносить задоволення спілкуватися. І сказав мій мій спеціаліст щоб я дякувала що ще не телефонують до 3 осіб. але 4.08 нбу оголосив про нові вим оги х приводу 3 осіб я йому про це говорю а він мол не розказуйте мені про закони і так далі. каже в мене дуже багато людей я так зрозум іла боржників і в нього нема часу і бажання на мене тратити. і я поклала слухавку. ось така розмова що буде далі не знаю. кажу йому що ви довбете а він вас ніхто не довбе ще.
 
може з Орбаном звязатися
ще забула додати ще сказали телефонуйте раз я така ділова. можливо він мені підскаже кажу я як вирішити моє питання. спеціаліст сказав що немає бажання зі мною спілкуваитися в нього більше пів тисячі людей. ось так що буде далі не знаю. в мене був готівковий кредит в отп я його вже закрила років8 назад я йому про це сказала
 
Назад
Угорі Унизу