• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Пишуть у вайбері zecredit

  • Автор теми Sofiia
  • Дата початку
  • Відповіді 13
  • Перегляди 3K

Sofiia

Форумчанин
Реєстрація
2 Кві 2020
Дописи
77
Реакції
58
Бали
308
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Sofiia не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Пишуть, що подають мене та рідних у чорний список, ЄРБУ. Лякають чи як? Прострочка 11 днів. Не відписую , на дзвінки не відповідаю . Як у вас було з цією компанією ?
 
Пишуть, що подають мене та рідних у чорний список, ЄРБУ. Лякають чи як? Прострочка 11 днів. Не відписую , на дзвінки не відповідаю . Як у вас було з цією компанією ?
а вы их опередите! занесите их в черный список раньше. чтоб не писали каку разную вам, а вы здесь тему лишнюю не создавали
 
Пишуть, що подають мене та рідних у чорний список, ЄРБУ. Лякають чи як? Прострочка 11 днів. Не відписую , на дзвінки не відповідаю . Як у вас було з цією компанією ?
Точно так само лякали як могли, чим могли, але вони не найстрашніший хоррор із мфо)
 
Вчера пришло много текста на вайбер. Ну все СТ. Закона которые они слыхали от своих хозяев и прочее ,про коллек.

У меня они в первый день списали с карты ,сколько успели ,ночью.
Думала с ними нормально всё сделать ,но перешли на другой уровень. Сами .

Я ей в ответ написала " что больше не получается украсть с карты?"
Говорит , что это не воровство . А списание.

В общем ,барыня выставила фоточку свою и даже подписала в низу от какой помойки.

Если пойдут звонки, и не только, родным ,пишу в полицию заяву и прилагаю фото и номер телефона .

Правильно ?
 

Вкладення

  • Screenshot_20210610-100642_Viber.jpg
    Screenshot_20210610-100642_Viber.jpg
    75.8 Кб · Перегляди: 182
Доброго всім.У зе кредит і я маю тіло кредиту 5000 робила пролонгації 3 місяці вийшло на суму 5500.Дзвонили сьогодні що заборгованість 15 тис.Сказали оплатити 7500 до 17:00.Прислали гарантійний лист в якому пише що до 30.11.2021 року потрібно оплатити.в розмові сказав мужчина оплатити до 17:00 я дзвонила до нього щоб попередити що не зможу оплатити до тієї години бо мені важко добратися в місто бо маю суму на руках а на картці не маю.він зразу сказав що ні і що завтра оплатити 15.Так як я сьогодні не оплатити.і зразу змінив гарантійний лист один від одного відрізняється і сказав що продає колективом.я не знаю що тепер робити
 
Доброго всім.У зе кредит і я маю тіло кредиту 5000 робила пролонгації 3 місяці вийшло на суму 5500.Дзвонили сьогодні що заборгованість 15 тис.Сказали оплатити 7500 до 17:00.Прислали гарантійний лист в якому пише що до 30.11.2021 року потрібно оплатити.в розмові сказав мужчина оплатити до 17:00 я дзвонила до нього щоб попередити що не зможу оплатити до тієї години бо мені важко добратися в місто бо маю суму на руках а на картці не маю.він зразу сказав що ні і що завтра оплатити 15.Так як я сьогодні не оплатити.і зразу змінив гарантійний лист один від одного відрізняється і сказав що продає колективом.я не знаю що тепер робити
Чекайте ,ще запропонують.
 
Доброго всім.У зе кредит і я маю тіло кредиту 5000 робила пролонгації 3 місяці вийшло на суму 5500.Дзвонили сьогодні що заборгованість 15 тис.Сказали оплатити 7500 до 17:00.Прислали гарантійний лист в якому пише що до 30.11.2021 року потрібно оплатити.в розмові сказав мужчина оплатити до 17:00 я дзвонила до нього щоб попередити що не зможу оплатити до тієї години бо мені важко добратися в місто бо маю суму на руках а на картці не маю.він зразу сказав що ні і що завтра оплатити 15.Так як я сьогодні не оплатити.і зразу змінив гарантійний лист один від одного відрізняється і сказав що продає колективом.я не знаю що тепер робити
ни чего не робить!как по мне ваши намерения не обдуманны и хаотичны ! с тела в 5к отдать им 13!:facepalm:
 
В мене вони геть десь пропали )) більше пів року про них не чути
 
Назад
Угорі Унизу