• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Після продажу манівео боргу, Таліон хотять два тіла кредита

  • Автор теми madina85
  • Дата початку
  • Відповіді 34
  • Перегляди 2K
Куда оплачивать то. Расчётный счёт талион?
Как потом доказать им что оплачивал?
Как происходит это все объясните пожалуйста
Читайте форум. У многих форумчан была похожая ситуация. Есть темы про талион, манивео.
 
Мені не пропонували пів-тіла. Спочатку таліон вимагав тіло+17тисяч відсотками, а через півроку подали в суд і вже отримали заочне рішення. Я вважаю, що людина вчинила правильно.
Всі тут дорослі люди і можуть самостійно приймати рішення. У мене з таліками склались дружні відносини. Просять грошей,а я не даю.Знов просять,ще й типу гарантійки шлють
 
Я їх буквально вчора закрив за пів тіла. Прислали гарантійку на електронку. Платив по реквізитам в гарантійці через касу банку. Для підтвердження відправив їм скан-копію квитанції.
 
Я їх буквально вчора закрив за пів тіла. Прислали гарантійку на електронку. Платив по реквізитам в гарантійці через касу банку. Для підтвердження відправив їм скан-копію квитанції.
Вони запропонували пів тіла? Чи ви самі звертались?
 
Куда оплачивать то. Расчётный счёт талион?
Как потом доказать им что оплачивал?
Как происходит это все объясните пожалуйста
Якщо оплачувати на рахунок таліону, то треба буде чекати 2-3 дні.
Якщо через особистий кабінет манівео, то день в день закривають
Запросіть гарантійку і все.
Зараз в суд не будуть подавати, тому просто чекайте наступні свята і не хвилюйтесь.
Если нет кассы банка. Я в селе. Куда вы им скан копию отправляли?
то оплатіть через особистий кабінет манівео.
 
Вони запропонували пів тіла? Чи ви самі звертались?
Самі запронували. Прислали смс,що можна закрити за меншу суму
Если нет кассы банка. Я в селе. Куда вы им скан копию отправляли?
Тоді можна оплатити через додаток банка. А квитанцію відправляєте їм на електронку. Вона є в них на сайті. Або як писали вище,оплатити через кабінет Манівео
 
Оплатила и теперь не знаю что ждать. По реквизитам талион. Кому звонить. Долг манивео висит
 
Через банк. Да в приложении
В приложении можно сделать скрин или вытянуть пдф выписку. А вообще банковский перевод по реквизитам идёт до 3х дней. Вы можете талиону написать на почту,указать свой номер договора и прикрепить квитанцию.
 
Назад
Угорі Унизу