• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Після вступу до ЄС виконавці зможуть блокувати картки польських банків?

  • Автор теми unique
  • Дата початку
  • Відповіді 16
  • Перегляди 797

unique

Форумчанин
Реєстрація
26 Бер 2020
Дописи
212
Реакції
177
Бали
2,625
UAH
1.50
Ваш пол
Мужской
unique не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
А якщо Україна вступить до ЄС припустимо, і в мене рахунки польських банків, немає українських, в Україні 4 вп відкрито, чи зможуть вони потім блокувати польські рахунки? чи мфо в країнах ЄС незаконно?
 
А якщо Україна вступить до ЄС припустимо, і в мене рахунки польських банків, немає українських, в Україні 4 вп відкрито, чи зможуть вони потім блокувати польські рахунки? чи мфо в країнах ЄС незаконно?
Я думаю що вам дуже довго очікувати цього "потім"... тож немає змісту заморачуватись цим.
Тому що навряд чи це буде дуже скоро. Тим більше імплементація може бути ще довшою.
 
А якщо Україна вступить до ЄС припустимо, і в мене рахунки польських банків, немає українських, в Україні 4 вп відкрито, чи зможуть вони потім блокувати польські рахунки? чи мфо в країнах ЄС незаконно?
Не біжіть вперед потяга.Це треба, щоб у наших виконавців був дозвіл і доступ на законодавчому рівні ,до банків Польщі(з ними зв'язок)....тому зараз це фантазії.
 
А якщо Україна вступить до ЄС припустимо, і в мене рахунки польських банків, немає українських, в Україні 4 вп відкрито, чи зможуть вони потім блокувати польські рахунки? чи мфо в країнах ЄС незаконно?
вп по написам? якщо так, то чого не оскаржити.
 
а взагалі є якісь терміни, скільки рокім можуть вимагати повернення коштів?
3 роки.
Це на знесення ВНН.
Після - залишитесь в ЄРБ назавжди, поки не сплатите з усіма наслідками.
Тобто якщо маєте якись майнові питання в Україні - забудьте поки не погасите.
Маю на увазі продаж, дарча і т.п.
 
Виконавчий напис по звичайних кредитах є незаконним. Не мали би через таке рахунки блокувати
 

3 роки.
Це на знесення ВНН.
Після - залишитесь в ЄРБ назавжди, поки не сплатите з усіма наслідками.
Тобто якщо маєте якись майнові питання в Україні - забудьте поки не погасите.
Маю на увазі продаж, дарча і т.п.
тобто, якщо у мене 4 виконавні впровадження
на 8000, 10000,15000,20000, то краще їх оскаржити, бо вона назавжди залишаться?
 
а підскажете по цінам на послуги юриста, що об це оскаржили, якщо я не в Україні знаходжусь?
може вигідніше буде їх просто оплатити
На форумі присутні профільні юристи які мають досвід в цих справах.
І практику.
Тож обирайте і в путь.
Ціни так само в них питайте.

1676401825244.png


Також вони можуть повернути кошти, витрачені на правову допомогу.
Але обов'язково це потрібно обговорювати безпосередньо з тим кого оберете.
 
3 роки.
Це на знесення ВНН.
Після - залишитесь в ЄРБ назавжди, поки не сплатите з усіма наслідками.
Тобто якщо маєте якись майнові питання в Україні - забудьте поки не погасите.
Маю на увазі продаж, дарча і т.п.
А якщо вп не буде, але через 3 роки залишиться купа "боргів" в мфо, це вплине на майнові питання?
 
Доброго дня, перепрошую. Тобто я можу без переживань відкрити карту закордоном? (Якщо є відкрите вп)
 
А якщо Україна вступить до ЄС припустимо, і в мене рахунки польських банків, немає українських, в Україні 4 вп відкрито, чи зможуть вони потім блокувати польські рахунки? чи мфо в країнах ЄС незаконно?
нужно выбирать , интеграции с нормальными странами что бы на нас быки не наподали в будущем , или бояться интеграции , так как у нас долги и поблакируют счета
 
Назад
Угорі Унизу