• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Початок моєї боротьби за життя. Хочу отримати поради щодо кредитів

  • Автор теми urmix
  • Дата початку
  • Відповіді 53
  • Перегляди 3K
Автору сей темы!!!! Биполярка -охрененный диагноз чтобы не попасть под могилизацию......По закону психически больным людям нельзя давать в руки оружие ни в мирное ни в военное время. Главное чтобы твой диагноз отображался в базе ПНД. Заграницу не выпустят, но и в армию не возьмут, так что 19 лет и вся жизнь впереди.....
 
Если брать тот же Сслоан, от которого мне наяривал Мамедов, я им тогда сказал, что они ничего не получат. Они ничего не получили.
Ну, а платить или нет - это Вам решать
В мене з Ccloan вийшла така історія: взяв у них до війни 6500. Оплачував там по можливості. Пройшло пару місяців і мені прийшла смсвід колекторів, про можливість закриття за тіло. Частинами. Домовились за 5500, двома платежами. Сплатив я перший платіж 2000. Через 15 днів пишу їм що вношу залишок 3500. Заходжу в кабінет а там до оплати 140 грн. Я сплатив 140. І все. Виходить кинули самі себе?)
 
Яким чином?
Гарантійний лист від них отримали?
Гарантійного немає. Але в особистому кабінеті все чисто і по нулям.
Яким чином?
Гарантійний лист від них отримали?

Яким чином?
Гарантійний лист від них отримали?
Гарантійного листа нема, але в особистому кабінеті все по нулям.
 
Останнє редагування:
Гарантійного немає. Але в особистому кабінеті все чисто і по нулям.
Ну сподівайтесь що так і буде.
Без гарантійного листа ви дуже ризикуєте отак роблячи оплати.
Дуже багато людей потім пожаліли.
Сподіваємось що у вас не той варіант.
 
Як це? Що може бути? Ви мене лякаєте.
Ну сподівайтесь що так і буде.
Без гарантійного листа ви дуже ризикуєте отак роблячи оплати.
Дуже багато людей потім пожаліли.
Сподіваємось що у вас не той варіант
 
Як це? Що може бути? Ви мене лякаєте.
Почитаєте форум трохи - зрозумієте.
Якщо коротко : гроші списували як нараховані "від фонаря"відсотки по користуванню кредитом а тіло не закривали.
Бували і інші випадки, всіх не перелічиш.
Читайте теми по вашим мфо, там багато інформації.
 
В мене з Ccloan вийшла така історія: взяв у них до війни 6500. Оплачував там по можливості. Пройшло пару місяців і мені прийшла смсвід колекторів, про можливість закриття за тіло. Частинами. Домовились за 5500, двома платежами. Сплатив я перший платіж 2000. Через 15 днів пишу їм що вношу залишок 3500. Заходжу в кабінет а там до оплати 140 грн. Я сплатив 140. І все. Виходить кинули самі себе?)
Без гарантійного листа дуже ризиковано про щось домовлятись. А ви домовились через особистий кабінет платити? Не за реквізитами?
 
Без гарантійного листа дуже ризиковано про щось домовлятись. А ви домовились через особистий кабінет платити? Не за реквізитами?
Через особистий кабінет. Зайшов, побачив суму 140 грн і сплатив. Потім ще звонило мені чудо від них за сплату. І одразу каже: ой вибачте, я бачу ви закрили борг, всього хорошого.
 
Через особистий кабінет. Зайшов, побачив суму 140 грн і сплатив. Потім ще звонило мені чудо від них за сплату. І одразу каже: ой вибачте, я бачу ви закрили борг, всього хорошого.
Просіть довідку про закриття. Як дадуть-то все ок
 
Просіть довідку про закриття. Як дадуть-то все ок
Ок. Дякую, звернусь до них. А Ви думаєте можуть бути якісь наслідки? Я заходив в особистий кабінет, він чистий. Там все по нулям.
 
Ок. Дякую, звернусь до них. А Ви думаєте можуть бути якісь наслідки? Я заходив в особистий кабінет, він чистий. Там все по нулям.
Намалювати можуть що завгодно. Без гарантійки платити ризиковано. Мав досвід з Верокеш,які через три місяці після оплати почали вимагати закриття. Діймали поки не тикнув під носа гарантійку,квитанцію про оплату і довідку про закриття.
 
Ок. Дякую, звернусь до них. А Ви думаєте можуть бути якісь наслідки? Я заходив в особистий кабінет, він чистий. Там все по нулям.
Этот кабинет только называется вашим личным. На самом же деле, лично вы ничего в нем не можете делать (только смотреть). А вот МФО могут изменять в нем все!!! Вам нужна справка о закрытии!!!
 
Через особистий кабінет. Зайшов, побачив суму 140 грн і сплатив. Потім ще звонило мені чудо від них за сплату. І одразу каже: ой вибачте, я бачу ви закрили борг, всього хорошого.
Як вам тут написали, попросіть довідку про закриття. А то ще потім знову причепляться, типу не все оплатили.
 
Назад
Угорі Унизу