• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Починаю залазити в прострочки

у всіх по різному

у мене наприклад в антіспамі кожен день 200+- дзвінків
комусь з друзів не телефонували бо я ніде не світив ніколи їх
можливо комусь і дзвонили але ніхто ще нічого не казав мені )

чим більше ви будите з ними розмовляти або про щось просити вони тільки будуть розуміти що можна тягнути час і стребувати більше з вас
одне мфо може і не подзвонить іншим особам а всі інші можуть
Я в принципі не просила. Просто поставила перед фактом що зможу оплатити через деякий час а зараз не маю можливості. Вони мені почали розповідати про кредитну історію. Я сказала що нічого вдіяти не можу так як не маю грошей. Просто кредит 7 мені зразу пішов на поступки розділив на 4 платежі. А сьогодні написали що завтра зателефонують і запропонують ще якісь послаблення. Я з ними з самого початку спілкувалася і ми домовилися. Але намагалася домовитися з манифою. То там тільки хамство. Заплатила пролонгацію величезну. Тепер звичайно розумію що дарма. Краще десь малий кредит погасила.
Nastya_1322, змиріться. Дзвінки будуть. Нікуди не дінетесь. Це не боляче. За це бити і вбивати ніхто не буде.
Чим раніше це зрозумієте, тим раніше Ви почнете спати нормально.
Дякую. Але мій чоловік зійде з розуму і мама теж. Страшно не хочу нікого розчаровувати. Сама з себе в шоці що доросла жінка а в таке вляпалася. А тепер сама собі не можу в цьому признатися. Дякую вам за підказки
 
Nastya_1322, маніфою в моєму випадку обзвонювали роботу батьків і моє керівництво. Всіх рідних і близьких. При цьому повністю відмовлялись говорити зі мною.
Доки у вас є час - повідомте рідних.
Їм не треба знати суми і кількість кредитів. Це не обов'язково. Але знати про їх існування вони повинні.
 
Дякую. Але мій чоловік зійде з розуму і мама теж. Страшно не хочу нікого розчаровувати. Сама з себе в шоці що доросла жінка а в таке вляпалася. А тепер сама собі не можу в цьому признатися. Дякую вам за підказки
Краще буде коли тупоголові звонарі наплетуть казок яка Ви непутьова?
 
Доброго дня всім. На форумі не давно. Набралася кредитів в МФО під час війни, бо не могла знайти роботу. Робила пролонгації. По причині що будуть дзвонити додому. Чоловік подасть на розлучення якщо дізнається про кредити, дитину без батька не хочу залишати по дурості. І мама буде просто у шоці. Просрочки с завтрашнього дня будуть у Нові кредити, та містер кеш. Потім буде ЗеКредіт, Банана Кредіт. Хто з них телефонує до рідних? І де вони беруть номери? В мене всі аккаунти в соц. Мережі закриті. Коли оформлювала не вводила номери рідних. І хто з них іде на поступки і переговори. Бо в кредит 7 оформили реструктуризацію на 4 платежі. Але я по дурості погодилась (бо зелена) і тепер в бюро кредитних історій вісить просрочка, хоч платіж по реструктуризації я внесла... Всім буду вдячна за поради як себе вести та за підтримку. І які приложки можна встановити на телефон щоб вони не могли додзвонитися.
Плохо, что у Вас нет семейной подушки безопасности на такие случаи. Ну либо личной. И не пришлось бы оказываться в такой ситуации.

Да и вообще трудно понять, как можно втихаря набирать займы, скрывать это от мужа. Нужно было с ним переговорить, до того, как брали все эти займы. Я думаю, что он вполне мог бы что-то придумать :) Семья, как никак, ну да ладно, не мое дело.

Желаю скорейшего избавления от долгов.
Доброго дня всім. На форумі не давно. Набралася кредитів в МФО під час війни, бо не могла знайти роботу. Робила пролонгації. По причині що будуть дзвонити додому. Чоловік подасть на розлучення якщо дізнається про кредити, дитину без батька не хочу залишати по дурості. І мама буде просто у шоці. Просрочки с завтрашнього дня будуть у Нові кредити, та містер кеш. Потім буде ЗеКредіт, Банана Кредіт. Хто з них телефонує до рідних? І де вони беруть номери? В мене всі аккаунти в соц. Мережі закриті. Коли оформлювала не вводила номери рідних. І хто з них іде на поступки і переговори. Бо в кредит 7 оформили реструктуризацію на 4 платежі. Але я по дурості погодилась (бо зелена) і тепер в бюро кредитних історій вісить просрочка, хоч платіж по реструктуризації я внесла... Всім буду вдячна за поради як себе вести та за підтримку. І які приложки можна встановити на телефон щоб вони не могли додзвонитися.
А по поводу развода из-за долгов - это драматизируете. Это женщины вполне могут себе позволить, когда их муж в долгах, а мужчины, как по мне, в большинстве своем, наоборот, протянут руку помощи. Ну если женщина не пустое место для них, конечно, а тут уж все индивидуально :)
 
Останнє редагування:
Ні. Треба просто зібратися з думками як це зробити.
Я вот сижу и перечитываю всю тему. Люди которые Вам дают действительно хорошие и путёвые советы Вы их отталкиваете. А те кто с Вами, Ваши же сопли жуёт вы держите при себе.

В первую очередь, Вы пришли сюда за советом я так понимаю. То будьте добры и любезны соблюдайте субординацию и будьте готовы к любой критике в свою сторону.

Если Вы сюда пришли, чтобы с Вами кто-то пожевал Ваши же сопли, то увы не по адресу. Вы пытаетесь скрыть от мужа, что Вы набрались кредитов с целью, чтобы сохранить семью. Но, Вы не думаете о том, что если это скрывать и рано или поздно правда откроется и будет хуже. Так может муж ищет любой повод чтобы разорвать отношения с Вами?
Нет, не ищет? Вы уверены? Так лучше скажите ему об этом, если он действительно дорожит семьёй и Вашими чувствами и он умеет принимать мужские решения, то он поймёт и останется с Вами а не уйдёт от Вас.

Вопрос #1: Как работает антиспам на телефоне? Просто операционная система блокирует все входящие звонки контактов которых нет в телефонной книге.

Вопрос #2: Найдут ли Вашего мужа, или родственников чтобы им звонили? Всё зависит от того, насколько Вы наследили в сети интернет. Имея Вашу электронную почту, мобильный номер телефона и пару Ваших фото можно многое найти о Вас информации.

Вопрос #3 Что могут наговорить эти МФО. Да всё что им угодно, но в первую очередь Вы должны понимать, что эти звонари тоже такие же люди как мы с Вами. Также нужно понимать, Вашему окружению то что, какая Вы есть на самом деле а не то что, про Вас говорят
 
Просто ставите антиспам, жодного разу не розмовляла ні з ким, номер телефону принципово не міняю, бо він у мене з 15 років, так спочатку було 50-1000 в день, а потім два - три..... Я тільки починаю думати про поступове закриття...... мені б Ваші 8 штук... Зупиніться та скажіть тим, кому вважаєте за потрібне, якщо хочете зберегти свої відносини з чоловіком розкажіть, батькам можете, що загубили документи ,чи щось схоже ..... Закрийте соцмережі, але і ваших близьких ( чоловіка,мами).....
 
Ви дійсно вірите в те, що через 1-1.5, зможите закрити їх? Бажаю Вам успіху.
Але як показує практика то ні, хіба що Вам хтось одолжить суму на закриття всіх, і віддавати певну суму кожного місяця.
Але, страх від того, що хтось подзвонить до близьких дасть толчок до того, що Ви наберетесь ще більше кредитів.
Не бійтеся все сказати, бо ця боргова яма затяне по самі уши. Якщо близькі знатимуть, ви спокійно зможите працювати та збирати на закриття, на вигідних умовах.
Ви дійсно вірите в те, що через 1-1.5, зможите закрити їх? Бажаю Вам успіху.
Але як показує практика то ні, хіба що Вам хтось одолжить суму на закриття всіх, і віддавати певну суму кожного місяця.
Але, страх від того, що хтось подзвонить до близьких дасть толчок до того, що Ви наберетесь ще більше кредитів.
Не бійтеся все сказати, бо ця боргова яма затяне по самі уши. Якщо близькі знатимуть, ви спокійно зможите працювати та збирати на закриття, на вигідних умовах.
 
Доброго дня всім. На форумі не давно. Набралася кредитів в МФО під час війни, бо не могла знайти роботу. Робила пролонгації. По причині що будуть дзвонити додому. Чоловік подасть на розлучення якщо дізнається про кредити, дитину без батька не хочу залишати по дурості. І мама буде просто у шоці. Просрочки с завтрашнього дня будуть у Нові кредити, та містер кеш. Потім буде ЗеКредіт, Банана Кредіт. Хто з них телефонує до рідних? І де вони беруть номери? В мене всі аккаунти в соц. Мережі закриті. Коли оформлювала не вводила номери рідних. І хто з них іде на поступки і переговори. Бо в кредит 7 оформили реструктуризацію на 4 платежі. Але я по дурості погодилась (бо зелена) і тепер в бюро кредитних історій вісить просрочка, хоч платіж по реструктуризації я внесла... Всім буду вдячна за поради як себе вести та за підтримку. І які приложки можна встановити на телефон щоб вони не могли додзвонитися.
9 місяців як вийшла в просрочку! Дзвонили дядьку, тіткі і далеким друзям. Чоловік також не знає... брала кредит щоб допомогти сестрі з трьома дітьми, а вона кинула... і пішло- взяти другий щоб погасити перший... І так 15 мфо. Чоловік досі не знає, а я не знаю як з цього виплутатись
 
Nastya_1322, чоловіку однозначно сказати? поки цього не казав хтось інший, а скажуть, раніше чи пізніше. Повірте, навіть якщо домовитесь про оплату, шараги будуть дзвонити, сусідам, тьотям, кумам,навіть бивших знайдуть ? . І чим раніше ви це зробите тим краще для вас, вам буде легше. Звісно це не легко, по голівці після цього вас не погладять, але ж і не смертельно, пора відповідати за свої дії. Чоловік з часом вас простить, якщо любить, і далі просто не обманюйте.
 
Ви ж брали гроші не просто так. Хіба чоловік не зрозуміє вас? Він тільки може образитись, що ви йому не сказали, не порадились чи не попросили про допомогу…
Обов’язково треба з ним поговорити до дзвінків. Можливо, це погано, але правду можна трішки приховати, щось вигадати, якщо у вас немає довірливих стосунків і боїтеся говорити як є… Хоча краще правду.
Я після нового року іду на нову роботу. І все їм виплачу. Але поки це капець...
Я десь вище бачила, що у вас 8 кредитів. Виплатити їх всі за раз неможливо. Це 100%. Плюс, за цей місяць набіжать відсотки ого-го! Тому моя вам порада, нічого не лонгуйте і не платіть ті скажені відсотки. Чекайте адекватних пропозицій. А вони будуть, просто пізніше.
 
Останнє редагування:
Ви ж брали гроші не просто так. Хіба чоловік не зрозуміє вас? Він тільки може образитись, що ви йому не сказали, не порадились чи не попросили про допомогу…
Обов’язково треба з ним поговорити до дзвінків. Можливо, це погано, але правду можна трішки приховати, щось вигадати, якщо у вас немає довірливих стосунків і боїтеся говорити як є… Хоча краще правду.
Це правда! Краще правду і від жінки, ніж дзвонило...
 
Доброго дня всім. На форумі не давно. Набралася кредитів в МФО під час війни, бо не могла знайти роботу. Робила пролонгації. По причині що будуть дзвонити додому. Чоловік подасть на розлучення якщо дізнається про кредити, дитину без батька не хочу залишати по дурості. І мама буде просто у шоці. Просрочки с завтрашнього дня будуть у Нові кредити, та містер кеш. Потім буде ЗеКредіт, Банана Кредіт. Хто з них телефонує до рідних? І де вони беруть номери? В мене всі аккаунти в соц. Мережі закриті. Коли оформлювала не вводила номери рідних. І хто з них іде на поступки і переговори. Бо в кредит 7 оформили реструктуризацію на 4 платежі. Але я по дурості погодилась (бо зелена) і тепер в бюро кредитних історій вісить просрочка, хоч платіж по реструктуризації я внесла... Всім буду вдячна за поради як себе вести та за підтримку. І які приложки можна встановити на телефон щоб вони не могли додзвонитися.
Была такая же ситуация. Один плюс что я сама с детьми и без мужа. Некого особо терять. Также боялась что будут звонить папе с бабушкой. Мамы нет. У меня были чуть не панические атаки. Я почти полгода может и более делала пролонгации. Можно было машину купить... Вобщем-то о главном. Пришёл тупик. Не смогла платить. И начались кошмары. Звонили и папе и бабушке и родственников обзвонили. С родными переругалась. С папой не общались год. Помирились. В мае будет 2 года как я забила на мфо благодаря этому сайту....огромное спасибо что такой существует..очень хорошая моральная поддержка.
 
забудьте за кредитну історію
телефонувати будуть усім, кого знайдуть
краще відразу повідомити близьких, що будуть телефонувати. щоб вони просто їх посилали чи ігнорували.
У мене 8 мфо взяті під час війни.
я включивши антиспам дзвінків (жду выгодных предложений)
Мілоан вже на 15 день пропунував реструктуризацію
кредит 7 вже пропонує 50% скидку
кредит плюс теж вже пропонує 40% скидки
Просто чекати на пропозиції, не нервувати та не звертати увагу на дзвінки чи смс (це всі ляльки)
О ці три кантори це щось,дзвонять всім
 
Была такая же ситуация. Один плюс что я сама с детьми и без мужа. Некого особо терять. Также боялась что будут звонить папе с бабушкой. Мамы нет. У меня были чуть не панические атаки. Я почти полгода может и более делала пролонгации. Можно было машину купить... Вобщем-то о главном. Пришёл тупик. Не смогла платить. И начались кошмары. Звонили и папе и бабушке и родственников обзвонили. С родными переругалась. С папой не общались год. Помирились. В мае будет 2 года как я забила на мфо благодаря этому сайту....огромное спасибо что такой существует..очень хорошая моральная поддержка.
Ничего себе плюс:mosking:
 
Я в принципі не просила. Просто поставила перед фактом що зможу оплатити через деякий час а зараз не маю можливості. Вони мені почали розповідати про кредитну історію. Я сказала що нічого вдіяти не можу так як не маю грошей. Просто кредит 7 мені зразу пішов на поступки розділив на 4 платежі. А сьогодні написали що завтра зателефонують і запропонують ще якісь послаблення. Я з ними з самого початку спілкувалася і ми домовилися. Але намагалася домовитися з манифою. То там тільки хамство. Заплатила пролонгацію величезну. Тепер звичайно розумію що дарма. Краще десь малий кредит погасила.

Дякую. Але мій чоловік зійде з розуму і мама теж. Страшно не хочу нікого розчаровувати. Сама з себе в шоці що доросла жінка а в таке вляпалася. А тепер сама собі не можу в цьому признатися. Дякую вам за підказки
Я тоже думала, что муж уйдет, не ушёл и с ума не сошел (да, отношения поменялись, помогал финансово, все зависит от человека) при случае мне напоминает, что я деньги взяла...нестрашно)! потерпите чуток..наладится... спасибо, что деньгами взято)
 
Я тоже думала, что муж уйдет, не ушёл и с ума не сошел (да, отношения поменялись, помогал финансово, все зависит от человека) при случае мне напоминает, что я деньги взяла...нестрашно)! потерпите чуток..наладится... спасибо, что деньгами взято)
По моему, если муж может уйти по такой причине, то зачем он вообще нужен? Какие-то дивные истории...
Подгорела котлетка - развод, пыль на подоконнике - уход... За кредит - расстрел:)
Если мужья хорошо зарабатывают, жены не берут кредиты!!! А уж если случился форс-мажор, то нужно и выпутываться вместе!
Тем более, это не сложно - нужно просто морозиться, и 90% всех проблем решатся сами:smile:
 
По моему, если муж может уйти по такой причине, то зачем он вообще нужен? Какие-то дивные истории...
Подгорела котлетка - развод, пыль на подоконнике - уход... За кредит - расстрел:)
Если мужья хорошо зарабатывают, жены не берут кредиты!!! А уж если случился форс-мажор, то нужно и выпутываться вместе!
Тем более, это не сложно - нужно просто морозиться, и 90% всех проблем решатся сами:smile:
Як показує практика,на форумі в тому числі,якщо виникає питання кредитів,хтось вліз,він чи вона, це вже та остання ланка проблем,які є в сім'ї.Восновному,попередньо виникали значить якісь питання,моменти,які не обговорилися,які не були почуті один від одного,Це все накоплювалося,на проблеми не зверталися уваги.А коли вже все сталося...ОЙ...???Ти такий чи така погана какашка...???От тоді починає згадуватися все,що було і не було...??ну,а по факту,чоловік теж прошляпав...це і його косяк теж,тому вирулить треба разом і з мінімальними втратами для кошелька і нервової системи.
 
по факту,чоловік теж прошляпав...це і його косяк теж,тому вирулить треба разомі з мінімальними втратами для кошелька і нервової системи.
Звичайно. "Винні" завжди обоє... просто жінка зазвичай трохи більше :sarcastic:
 
Назад
Угорі Унизу