• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Подали в суд на меня и еще объединили несколько кредитов

Доброго дня! ЄАПБ подали в суд, об'єднали два договори в один позов. Суд позов задовільнив повністю на їхню користь, рішення уже на руках. Із самим позовом і матеріалами справи ознайомилася уже після рішення. Шукаю юриста для консультації, чи можливо оскаржити чи переглянути рішення.
 
Доброго дня! ЄАПБ подали в суд, об'єднали два договори в один позов. Суд позов задовільнив повністю на їхню користь, рішення уже на руках. Із самим позовом і матеріалами справи ознайомилася уже після рішення. Шукаю юриста для консультації, чи можливо оскаржити чи переглянути рішення.
Ви знали про суд? Вам повістка судова приходила? Ви отримували позов з додатками? Якщо ні, то є два варіанти: якщо це було заочне рішення, то є можливість подати на перегляд справи. І є другий варіант- це подати апеляцію, але у Вас є 30 днів з дня отримання рішення, щоб щось зробити.
 
Добрый день, я наверное не первая, кто задает такие вопросы, но все же хотела бы для себя разъяснить несколько моментов.
Сегодня забрала документы с почты, что на меня подали в суд ,который будет в середине ноября.
Подскажите если возможность еще договориться с ними на определенных условиях,что бы забрали свой иск или уже поздно?
Если я не явлюсь в суд , потом еще будет один и потом уже вынесут решение или после первого заседания будет решение?
Чем мне это грозит? Просто будет Исполнительный лист, но через суд, а не нотариуса ?
Здравствуйте,они сразу подали в суд ,перед этим присылали смс или были звонки ,тоже у них 5 моих займов ,интересно
 
Назад
Угорі Унизу