• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Звонки из кредит кассы длительное время. Как разговаривать с ними?

і як так, а це ви десь перевірили що кредиткаса?
дякую!
просто робот розповідає що зробить арешт і тд, але не кажуть звідки телефонують
і як так, в гетконтакті в коментарях також написано що кредиткаса
Ви там подивились ?
Просто раніше вночі ніхто ніколи не телефонував
 
Останнє редагування:
і як так, а це ви десь перевірили що кредиткаса?
дякую!
просто робот розповідає що зробить арешт і тд, але не кажуть звідки телефонують
і як так, в гетконтакті в коментарях також написано що кредиткаса
Ви там подивились ?
Просто раніше вночі ніхто ніколи не телефонував
так, в гетконтакті. те що вони зроблять арешт - брехня. в військовий час внн не роблять, відповідно не арештують. не переживайте, кк не буйна, просто понаярюють на й все))
 
так, в гетконтакті. те що вони зроблять арешт - брехня. в військовий час внн не роблять, відповідно не арештують. не переживайте, кк не буйна, просто понаярюють на й все))
Вони телефонували вчора, нормально домовились просто, я і не зрозуміла до чого ці дзвінки
Та я не переживаю, просто є ще декілька контор,і я не розуміла хто саме це
 
Вони телефонували вчора, нормально домовились просто, я і не зрозуміла до чого ці дзвінки
Та я не переживаю, просто є ще декілька контор,і я не розуміла хто саме це
буває)) правильно що не переживаєте, не варті ті всі мфо ваших нервів
 
Скачайте (truecaller или getcontact) там практические на каждых номеров написано кто звонит и блокируйте .
С ними нет смысла разговаривать , если у вас есть время и нервы на них .
 
AnastasiyaA, так в том то и дело что там не подписано с какой конторы
хм, у меня основном подписаны не красивыми словами
значит блокируйте , даже не звоните
прицепи можно проверить на 2-х сайтах ( но там +-) основном написано (мошенники или коллекторы)
 
Кредит каса зовсім озвіріли, (тіло 6300, 11 пролангацій по 1890, просрочка з березня)
писали мені в телеграм де успішно були заблоковані. На наступний день знайшли номер родички і сказали, що я вказала її номер як свій, що звісно ж неправда. Розповіли всі мої дані, скільки в мене тіло і навіть, що не перший мій кредит. Хто знає де вони беруть номери родичів, в соц мережах не вказаний?
 
Я переписувався з одним, він мені дізлайки ставив на смс в телеграмі) на тіло навіть не намікав, все про відсотки одне й теж
Писав ніби то акція можна закрити за тіло 6300, нарахували 15000
 
Кредит каса зовсім озвіріли, (тіло 6300, 11 пролангацій по 1890, просрочка з березня)
писали мені в телеграм де успішно були заблоковані. На наступний день знайшли номер родички і сказали, що я вказала її номер як свій, що звісно ж неправда. Розповіли всі мої дані, скільки в мене тіло і навіть, що не перший мій кредит. Хто знає де вони беруть номери родичів, в соц мережах не вказаний?
Потрібно писати скарги. До нацбанку, фінскарга, то може будуть адекватніші
 
Телефонує якійсь Олександр вимагає терміново оплату в повному обсязі інакше буде телефонувати до родичів, контактних осіб. У кого як з ними зараз ? Обзвони роблять ?
 
Телефонує якійсь Олександр вимагає терміново оплату в повному обсязі інакше буде телефонувати до родичів, контактних осіб. У кого як з ними зараз ? Обзвони роблять ?
А давно у вас просрочка? Общались с ними , или игнор? У меня звонят только мне. Раньше такие хамовитые ребята были, сейчас вроде чуть попустились, женщина звонит, так все культурно
 
Назад
Угорі Унизу