• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Звонки из кредит кассы длительное время. Как разговаривать с ними?

З березня , іноді спілкуюсь , теж все було добре , казали по можливості хоч по 200 грн скидати. А останні 3 дні телефонує цей Олександр , хамло таке , погрожує
 
З березня , іноді спілкуюсь , теж все було добре , казали по можливості хоч по 200 грн скидати. А останні 3 дні телефонує цей Олександр , хамло таке , погрожує
Так і ви також йому пригрозіть, що розмову записуєте і все полетить скаргою в НБУ. Які родичі? Війна Україні. Нехай пункт 8.8 договору уважно перегляне. Їх там треба трохи на місце ставити, бо кукуха іноді їде в них.
 
Так і ви також йому пригрозіть, що розмову записуєте і все полетить скаргою в НБУ. Які родичі? Війна Україні. Нехай пункт 8.8 договору уважно перегляне. Їх там треба трохи на місце ставити, бо кукуха іноді їде в них.
А что написано в этом пункте?
 
А что написано в этом пункте?
Почитайте, если есть договор с ними) вкратце - о обстоятельствах непредвиденной силы. В данном случае, война. Не у всех, но У них это очень красиво в договоре прописано)
 
Так і ви також йому пригрозіть, що розмову записуєте і все полетить скаргою в НБУ. Які родичі? Війна Україні. Нехай пункт 8.8 договору уважно перегляне. Їх там треба трохи на місце ставити, бо кукуха іноді їде в них.
А можете будь ласка скинути цей пункт сюди? Бо щось не можу знайти
 
У меня не получается прикрепить файл( просмотрите в договоре, он в конце. Или напишите мне в личку, скину в месенджер какой-то.
 
Телефонує якійсь Олександр вимагає терміново оплату в повному обсязі інакше буде телефонувати до родичів, контактних осіб. У кого як з ними зараз ? Обзвони роблять ?
А заблокувати його не можна?)?
В блок)Нехай подумає над своєю поведінкою.
 
Телефонує якійсь Олександр вимагає терміново оплату в повному обсязі інакше буде телефонувати до родичів, контактних осіб. У кого як з ними зараз ? Обзвони роблять ?
"Если не заплатишь, я всё твоей маме расскажу" - это до какого возраста действует?
Почитайте, если есть договор с ними) вкратце - о обстоятельствах непредвиденной силы. В данном случае, война. Не у всех, но У них это очень красиво в договоре прописано)
Это всё хорошо, но войну никто никому не объявлял. Нет никакой войны. Юридически.
 
"Если не заплатишь, я всё твоей маме расскажу" - это до какого возраста действует?
Та мама знає ? просто не хочеться щоб зайвий раз якесь хамло тріпало нерви. І не хочеться обзвону всіх .
А заблокувати його не можна?)?
В блок)Нехай подумає над своєю поведінкою.
Блокую , звонить з різних телефонів , які обходить блок
 
Мені наярювали по 10 разів на день, на рахунок третіх осіб не знаю ,ніхто не казав
 
Телефонує якійсь Олександр вимагає терміново оплату в повному обсязі інакше буде телефонувати до родичів, контактних осіб. У кого як з ними зараз ? Обзвони роблять ?
Если будете бояться звонков и переживать из-за них, то ничего хорошего не будет. Мне тоже как-то угрожали. Поняли, что мне пофиг, и успокоились. Мне и, правда, пофиг :ангел:
 
Мне дозвониться не могли, писали на вайбер
 

Вкладення

  • KakaoTalk_20220806_162759428.jpg
    KakaoTalk_20220806_162759428.jpg
    74.1 Кб · Перегляди: 128
Які родичі? Війна Україні.

Телефонували ще в липні моїй сестрі, сказали , що я її номер вказала замість свого, вона не була навіть в контактних. Розповіли всі дані, тіло, відсотки, що це не перший кредит і т.д.
Обзвони роблять ?
Роблять, все розкажуть і будуть вимагати оплату від родичів. Дзвонили ще в липні сестрі. Номер якої не понятно де знайшли. Вони там неадекватні
 
Телефонували ще в липні моїй сестрі, сказали , що я її номер вказала замість свого, вона не була навіть в контактних. Розповіли всі дані, тіло, відсотки, що це не перший кредит і т.д.

Роблять, все розкажуть і будуть вимагати оплату від родичів. Дзвонили ще в липні сестрі. Номер якої не понятно де знайшли. Вони там неадекватні
Ви з ними спілкувались?
 
Телефонує якійсь Олександр вимагає терміново оплату в повному обсязі інакше буде телефонувати до родичів, контактних осіб. У кого як з ними зараз ? Обзвони роблять ?
Намагаються робити обдзвони. Але пишіть скарги і скріни показуйте їм зразу міняють тон. А також в силу вступив закон, що не дозволяє їм некоректно себе поводити. Погугліть закон, 5 серпня прийнятий
 
Намагаються робити обдзвони. Але пишіть скарги і скріни показуйте їм зразу міняють тон. А також в силу вступив закон, що не дозволяє їм некоректно себе поводити. Погугліть закон, 5 серпня прийнятий
МФО і закон)Здається вони не сумісні)
 
Назад
Угорі Унизу