• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Погрожують, вимагають сплату кредита

Ліана85

Форумчанин
Реєстрація
23 Гру 2021
Дописи
100
Реакції
23
Бали
888
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Ліана85 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго дня,Маю кредит в МФО зекредит,з 4000 тіла,відсотки уже 15000,погрожують написами,дзвінками родичам,усім,скаргу в НБУ уже залишила,і листи їхні також прикріпил до скарги.Платити такі кошти не буду,можу тільки тіло кредиту,на поступки не йдуть,вимагають сплатити усе ,що робити підскажіть
 
Доброго дня,Маю кредит в МФО зекредит,з 4000 тіла,відсотки уже 15000,погрожують написами,дзвінками родичам,усім,скаргу в НБУ уже залишила,і листи їхні також прикріпил до скарги.Платити такі кошти не буду,можу тільки тіло кредиту,на поступки не йдуть,вимагають сплатити усе ,що робити підскажіть
А коли просрочка почалася? Вони тіло постійно пропонують, да і вже менше тіла начеб то пропонують
 
А коли просрочка почалася? Вони тіло постійно пропонують, да і вже менше тіла начеб то пропонують
Я брала кредит під час війни,так як залишилися без роботи,і жити не було за що.Тепер ситуація не змінилася,чоловік як 2 дні влаштувався на роботу.Грошей немає.І вони дістають,
 
Я брала кредит під час війни,так як залишилися без роботи,і жити не було за що.Тепер ситуація не змінилася,чоловік як 2 дні влаштувався на роботу.Грошей немає.І вони дістають,
Ну тоді зрозуміло, чому тіло не пропонують. Мабуть тільки чекати і не говорити з ними
 
Доброго дня,Маю кредит в МФО зекредит,з 4000 тіла,відсотки уже 15000,погрожують написами,дзвінками родичам,усім,скаргу в НБУ уже залишила,і листи їхні також прикріпил до скарги.Платити такі кошти не буду,можу тільки тіло кредиту,на поступки не йдуть,вимагають сплатити усе ,що робити підскажіть
Проти мфо єдине правильне лікування, повний мороз. Вони вам будуть розповідати про суди, виконавчі провадження і всякий маразм. Ви стійте на свому, пока немає коштів мороз, з'явилися пропонуйте тіло і не більше. Обов'язково платити тільки по гарантійному листу. І пока діє військовий стан ніякого виконавчого не буде. Тому не звертайте уваги на них і ждіть тіло
Особисто їх закрив за менше тіла.
 
Проти мфо єдине правильне лікування, повний мороз. Вони вам будуть розповідати про суди, виконавчі провадження і всякий маразм. Ви стійте на свому, пока немає коштів мороз, з'явилися пропонуйте тіло і не більше. Обов'язково платити тільки по гарантійному листу. І пока діє військовий стан ніякого виконавчого не буде. Тому не звертайте уваги на них і ждіть тіло
Особисто їх закрив за менше тіла.
Щиро дякую Вам за гарну пораду.Ви мене заспокоїли.Дякуючи цьому форуму і порадам які тут є,ми тримаємлсь і не викидуємо кошти на вітер.Буду тепер чекати тільки пропозиції за тіло.
Дякую
 
Щиро дякую Вам за гарну пораду.Ви мене заспокоїли.Дякуючи цьому форуму і порадам які тут є,ми тримаємлсь і не викидуємо кошти на вітер.Буду тепер чекати тільки пропозиції за тіло.

Дякую
Головне не викидуйте гроші на пролонгації. Це гроші на вітер.
Буде тіло, дзвоніть і домовляєтесь або пишіть їм
 
Аналогічна ситуація, розмов з ними не веду, окрім поштової переписки. Вимагають 8600грн, при тілі у 2600грн, буду надалі очікувати лояльних умов.З їхньої сторони були смс повідомлення про ВП, дзвінки родичам і т.д.Головне, на мою думку, не вестися на це все...
 
Якщо нема чим платити, не звертайте на них увагу...поміняйте собі та родичам номери телефонів, закрийте соціальні мережі...пройде трохи часу, і Ви помітити, що все це буде хвилювати Вас все меньше та меньше...
 
Напишіть онлайн звернення про погрози до кібер поліції. Бажано мати аудио запис або скріни переписки з погрозами. Це единний метод який спрацював у мене. Дійшло до того що навіть була відкрита справа в поліції. І чудо. Вже рік їх не чую.
 
Вляпався в позику конторі інвеструм, банана кредит та зекредит. І почалось. Окрім того, дзвонять родичам, третім особам, і погрожують. На якій законній підставі вони взагалі можуть дзвонити до родичів? І як реагувати на такі повідомлення?
 

Вкладення

  • Screenshot_2022-10-17-09-12-49-806_com.android.mms.jpg
    Screenshot_2022-10-17-09-12-49-806_com.android.mms.jpg
    50.4 Кб · Перегляди: 209
Вляпався в позику конторі інвеструм, банана кредит та зекредит. І почалось. Окрім того, дзвонять родичам, третім особам, і погрожують. На якій законній підставі вони взагалі можуть дзвонити до родичів? І як реагувати на такі повідомлення?
Кредит брали до війни? Стосовно Вашої реакції: чекати тіло і набратися терпіння.
 
Вляпався в позику конторі інвеструм, банана кредит та зекредит. І почалось. Окрім того, дзвонять родичам, третім особам, і погрожують. На якій законній підставі вони взагалі можуть дзвонити до родичів? І як реагувати на такі повідомлення?
в мене вони теж є, всі троє. Брала під час військового стану, накормила пролонгаціями. Тепер виходжу в просрочки ще. Важливих людей попередила. На смс не звертайте уваги і бережіть себе і свої нерви. Писати можуть і будуть все що їм заманеться. Якщо плануєте погашати то краще збирайте гроші на тіло. Я зараз теж в процесі цього, але зрозуміла одне - деяких буду чекати по півроку. Але це вже не мені горить, а їм. А так вони тварини. Сирени лунають, вибухи чутно і одночасно телефон червоний, бо дехто намагається взяти своє. Вже сьогодні 96 пропущених) Аж смішно)
 
Назад
Угорі Унизу