• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Погрози,щодо візиту по адресі прописки та за місцем роботи.

  • Автор теми Aliriya
  • Дата початку
  • Відповіді 15
  • Перегляди 572

Aliriya

Читач
Реєстрація
19 Жов 2021
Дописи
22
Реакції
9
Бали
128
UAH
0.00
Aliriya не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора,прийшло на вайбер повідомлення,поо те що мої дані занесені до маршрутного листа регіональних представників компанії,про час та дату Вас повідомило згідно Закону 4241. В першу чергу візит відбудеться за місцем прописки,а також по місцю роботи.
Оскільки,я читала цей Закон 4241,як то кажуть,перечитала "вдоль и поперек",там чітко вказано,що коллектори не мають права псувати ділову репутацію боржника,тв роботи візити по місцю прописки боржника,без його погодження.
Питання заключаєтьчя в тому,що, Вони дійсно залякують,чи справді роблять візити? Кто з таким стикався?
 
Доброго вечора,прийшло на вайбер повідомлення,поо те що мої дані занесені до маршрутного листа регіональних представників компанії,про час та дату Вас повідомило згідно Закону 4241. В першу чергу візит відбудеться за місцем прописки,а також по місцю роботи.
Оскільки,я читала цей Закон 4241,як то кажуть,перечитала "вдоль и поперек",там чітко вказано,що коллектори не мають права псувати ділову репутацію боржника,тв роботи візити по місцю прописки боржника,без його погодження.
Питання заключаєтьчя в тому,що, Вони дійсно залякують,чи справді роблять візити? Кто з таким стикався?
А в юротдел ваше дело ещё не передавали?
 
Честно нет не верю,но если ещё честно не знаю,мне очень страшно,я не хочу этих визитов,я понимаю прекрасно,что это их запугивания,но страх берет верх,над разумом.
 
Доброго вечора,прийшло на вайбер повідомлення,поо те що мої дані занесені до маршрутного листа регіональних представників компанії,про час та дату Вас повідомило згідно Закону 4241. В першу чергу візит відбудеться за місцем прописки,а також по місцю роботи.
Оскільки,я читала цей Закон 4241,як то кажуть,перечитала "вдоль и поперек",там чітко вказано,що коллектори не мають права псувати ділову репутацію боржника,тв роботи візити по місцю прописки боржника,без його погодження.
Питання заключаєтьчя в тому,що, Вони дійсно залякують,чи справді роблять візити? Кто з таким стикався?
Ну конечно залякують.
 
На вотсап пришло сообщения,что передали
Ой бог ты мой…. ???
не обращайте внимания на все это, дети сессии не сдали и устроились на дибильные работы, пишут всякую чушь по скриптам) то ещё к вам знаменитый серый ланос не приезжал???
 
І чечняки з фотоапаратом... То взагалі біда бідова!)))
 
Доброго вечора,прийшло на вайбер повідомлення,поо те що мої дані занесені до маршрутного листа регіональних представників компанії,про час та дату Вас повідомило згідно Закону 4241. В першу чергу візит відбудеться за місцем прописки,а також по місцю роботи.
Оскільки,я читала цей Закон 4241,як то кажуть,перечитала "вдоль и поперек",там чітко вказано,що коллектори не мають права псувати ділову репутацію боржника,тв роботи візити по місцю прописки боржника,без його погодження.
Питання заключаєтьчя в тому,що, Вони дійсно залякують,чи справді роблять візити? Кто з таким стикався?
Не обращайте внимания. Это шлют всем:) потом будут писать что в полицию обратиться, дом отберут, детей в детдом отправят и заграницу не пустят. Не обращайтесь внимания :) и не бойтесь. Ничего из этого они сделать не могут и не пытаются.
Почитайте тему на форуме 'смс которые нам шлют " - там по истине коллекция собрана этого коллекторского бреда:) посмейтесь.
 
Ой бог ты мой…. ???
не обращайте внимания на все это, дети сессии не сдали и устроились на дибильные работы, пишут всякую чушь по скриптам) то ещё к вам знаменитый серый ланос не приезжал???
Ахах всмысле?
Я правда немного протупила ответила им "у меня сегодня др,приходите,как-то в другой раз".....???
 
Останнє редагування:
Честно нет не верю,но если ещё честно не знаю,мне очень страшно,я не хочу этих визитов,я понимаю прекрасно,что это их запугивания,но страх берет верх,над разумом.
Я этих поцев второй год жду. У меня ротвы не кормленые сидят,готовчтся. А эти сцюки...только по смс-кам обещать и могут...твapu сцыкливые..шоб они сдохли
 
Ахах всмысле?
Я правда немного протупила ответила им "у меня сегодня др,приходите,как-то в другой раз".....???
А зачем вы с ними общаетесь? Вам заняться не чем? Или вы решили себя проверить на стрессоустойчивость?
 
Назад
Угорі Унизу