• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Помощь в оформлении жалобы в НБУ

Regards Pipo

Читач
Реєстрація
17 Гру 2021
Дописи
4
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Regards Pipo не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Приветствую Вас, форумчане. Принимайте в свои ряды. Было около 40 займов . Как всегда последние маленькие. Вроде правдами и не правдами большую часть закрыли ( в режиме переговоров) . Если будут какие-то вопросы ко мне , отвечу с радостью. Но сейчас вопрос у меня к Вам. Как известно, рано или поздно террор начинается родственников . Первая волна прошла. Были и звонки и смс. Но сейчас опять . И так же получилось с МФО "бизнес позыка". 38000 тело и 79000 на сегодня .
Пришло СМС :"Ваша заборгованiсть перед БIЗНЕС ПОЗИКА передана на обробку до Кредитекспрес Юкрейн Ел.Ел.Сi." и эта компания начала активную обработку родителей . Хотя на обработку персональных данных этой конторе они не давали разрешение.
В договоре естественно было у меня прописано следующее :
8. Позичальник надав дозвіл Кредитодавцю на збір, обробку, зберігання та поширення його персональних даних з метою оцінки його
кредитоспроможності, забезпечення виконання зобов'язань за цим Договором, інформування про кредитоспроможність та
добросовісність, а також на передачу в будь-який момент будь-яких персональних даних Позичальника та інформації про укладення і
виконання цього Договору в будь-якій формі будь-яким третім особам з метою захисту прав та інтересів Кредитодавця та повного
виконання зобов’язань за цим Договором,атакож Позичальник надав дозвіл на відступлення права вимоги за Договором.
9. Позичальник надав Кредитодавцю (його довіреним особам, та/або колекторським компаніям, та/або третім особам) дозвіл
телефонувати та/або направляти йому інформаційні повідомлення, вимоги про сплату, та використовувати для цього будь-які доступні
канали зв'язку з Позичальником, включаючи телефон,акаунти,електронну пошту, іт.п.
В пункте 9 вообще нарушение. Как я могу давать согласие на "вимогу про оплату заборгованості " третьим лицам , если это можно расценивать как вымагательство . Что собственно и происходит . Родителям приходят СМС с суммой и реквизитами на оплату . Хотя они не являются ни поручителями ни участниками договора между конторой .
В общем нужно написать в НБУ . Хочется понять чем можно насолить им.
Письменного уведомления не было о передаче каллам , да и судя по пунктам , которые я подписал уведомлять и не нужно. Но как на это смотрит наше законодательство ? Если ли смысл бодаться ?
Нуждаюсь в советах и подсказках. Возможно на платной основе кто-то поможет составить жалобу с формулировкой опираясь на закон "про защиту персональных данных ", закон 4241 . Жду ответов и обратной связи.
 
Письменного уведомления не было о передаче каллам
а продажи не было. кредит экспресс не купили, а заключили договор - грубо говоря - на обзвон/смс))
Вроде правдами и не правдами большую часть закрыли ( в режиме переговоров) .
были с их стороны нарушения серьёзнее, чем 9 пункт по бизнес позыке?
 
Останнє редагування:
а продажи не было. кредит экспресс не купили, а заключили договор - грубо говоря - на обзвон/смс))
Просто вопрос в том , что согласие на передачу и обработку данных Я давал бизнес позыка , но никак не этой конторе . Они давят на то, что работают "по дорученню " . Интересно просто как на это смотрит закон . По такой не понятной цепочке можно данные всем шарашкам поотправлять , в том числе и другим МФО , которым бизнес позыка даст "дорученню". Или как-то так
 
Просто вопрос в том , что согласие на передачу и обработку данных Я давал бизнес позыка , но никак не этой конторе . Они давят на то, что работают "по дорученню " . Интересно просто как на это смотрит закон . По такой не понятной цепочке можно данные всем шарашкам поотправлять , в том числе и другим МФО , которым бизнес позыка даст "дорученню". Или как-то так
Кредитодавець, новий кредитор, колекторська компанія можуть здійснювати обробку виключно персональних даних споживача, його близьких осіб, представника, спадкоємця, поручителя, майнового поручителя або третіх осіб, взаємодія з якими передбачена договором про споживчий кредит та які надали згоду на таку взаємодію, обов’язок з обробки яких покладений на них законом, а також персональних даних, що містяться у матеріалах та даних, зібраних у процесі взаємодії при врегулюванні простроченої заборгованості.
Regards Pipo,

3. Інформація, що надається кредитодавцем споживачу, зазначена у частині другій цієї статті, має містити відомості про:
9) попередження про наслідки прострочення виконання зобов’язань із сплати платежів, у тому числі розмір неустойки, процентної ставки, інших платежів, що застосовуються чи стягуються у разі невиконання зобов’язань за договором про споживчий кредит, а також про право кредитодавця та/або нового кредитора залучати до врегулювання простроченої заборгованості колекторську компанію.
 
Останнє редагування:

а продажи не было. кредит экспресс не купили, а заключили договор - грубо говоря - на обзвон/смс))

были с их стороны нарушения серьёзнее, чем 9 пункт по бизнес позыке?
Были и серьезные. Не соблюдение этики . Хамство . Но в то время не было доказательств.
Мой совет всем на будущее вести запись разговоров всех .
 
Ооооо, послушаю. У меня вторая неделя-тишина от БП. Прям подозрительно. А вот оно чё, могут и каллам отдать.


Были и серьезные. Не соблюдение этики . Хамство . Но в то время не было доказательств.
Мой совет всем на будущее вести запись разговоров всех .
Звонили на работу?
 
Ооооо, послушаю. У меня вторая неделя-тишина от БП. Прям подозрительно. А вот оно чё, могут и каллам отдать.

Звонили на работу?
Да кто-то звонил. Но они вроде нет . Не скажу точно
то хіба строчити скарги від імені третіх осіб
Тоже так думал. Но не уверен или это нормально .
Есть в законе даже , что если 3 лицо не даёт согласие на обработку данных при первом обращении они тут же должны прекратить всякую связь
 
Тоже так думал. Но не уверен или это нормально .
На мою думку, то є найкращий варіант. Колись перевірив особисто - результат дало. Бажано побільше скарг, скріни дзвінків, записи розмов і т.д.
 
тобто я не можу написати від себе що вони дзвонять, вона повина сама?
 
Назад
Угорі Унизу