• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

пopнoграфічні колажі, або вища стадія терору мфо)

Юлія Полозова

Форумчанин
Реєстрація
5 Жов 2022
Дописи
62
Реакції
81
Бали
308
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Юлія Полозова не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Сьогодні отримала мати мого чоловіка отакий колажик. (він теж намагався мені допомогти перекривати мікрозайми). Разом вийшли в просрочку і разом збираємо, кому віддавати кому ні. Але в цілому - хто і як діяв в такій ситуації? Варто забити?
Перевірити хто це ще не встигла, але ясно одне - гарнітуголові люблять крінж, хард і "внє закона". Фу, противно) Знайшли стару сторінку в вк і стирили звідти аватарку.
 

Вкладення

  • photo_2022-11-11_12-03-29.jpg
    photo_2022-11-11_12-03-29.jpg
    75.2 Кб · Перегляди: 380
Від кого отримала? Який номер?
 
Є гроші то ясно. В вайбері скинули?
Уваги не варті колажі. Скоріше всього скинули тільки матері. Може сусідці пенсіонерці, якщо такі є.
Їм не треба піднімати шуму. Їм треба знайти слабку морально людину і продавити. Змусити платити повну суму будь-яким способом.
Звісно ж це будете не Ви і не чоловік.
Будуть шукати близьких з слабкою психікою і давити через посторонніх.

Вихід один - забити і забути.
 
Є гроші то ясно. В вайбері скинули?
Уваги не варті колажі. Скоріше всього скинули тільки матері. Може сусідці пенсіонерці, якщо такі є.
Їм не треба піднімати шуму. Їм треба знайти слабку морально людину і продавити. Змусити платити повну суму будь-яким способом.
Звісно ж це будете не Ви і не чоловік.
Будуть шукати близьких з слабкою психікою і давити через посторонніх.

Вихід один - забити і забути.
Так, в вайбері прислали. І ще чоловіку персонально. Ну матір попередили, вона трішки злякалась і каже йдіть в поліцію. Але щось не вірю в те що поліція за це візьметься.
 
Не пойму... Им закон не писан в любое время? В мирное с ними постоянно бодаться приходилось, но тогда - совсем другое дело. Сейчас, когда война, они себе то же самое позволяют. Беззаконие порождает хаос...
 
Не пойму... Им закон не писан в любое время? В мирное с ними постоянно бодаться приходилось, но тогда - совсем другое дело. Сейчас, когда война, они себе то же самое позволяют. Беззаконие порождает хаос...
Какой закон... не не слышали
 
Не пойму... Им закон не писан в любое время? В мирное с ними постоянно бодаться приходилось, но тогда - совсем другое дело. Сейчас, когда война, они себе то же самое позволяют. Беззаконие порождает хаос...
та схоже ні про який закон мови не йдеться. Є мфо яким я буду платити, а є такі які можуть сміло іти в суд через рік чи коли там.
 
Не пойму... Им закон не писан в любое время? В мирное с ними постоянно бодаться приходилось, но тогда - совсем другое дело. Сейчас, когда война, они себе то же самое позволяют. Беззаконие порождает хаос...
Кали не мають принципів. Не мають совісті, страху і співчуття.
Рівно до тих пір поки гарнітура на голові.

Що буває з калами, які виходять з підвалів всі знають. Які вони насправді - теж знають.
"Собака лает - караван идёт". Так треба і з калами.
 
Сьогодні отримала мати мого чоловіка отакий колажик. (він теж намагався мені допомогти перекривати мікрозайми). Разом вийшли в просрочку і разом збираємо, кому віддавати кому ні. Але в цілому - хто і як діяв в такій ситуації? Варто забити?
Перевірити хто це ще не встигла, але ясно одне - гарнітуголові люблять крінж, хард і "внє закона". Фу, противно) Знайшли стару сторінку в вк і стирили звідти аватарку.
Скільки у вас прострочка?
 
Чому на ці МФО не має управи?хоть би їх закрили зовсім....якби ніхто взагалі не платив ,вони дістали конкретно.....
 
Скільки у вас прострочка?
менше місяця, 22 дні. Було купа пролонгацій, завжди кормили їх вчасно. Але - тільки ми прийняли рішення яке врятує нас з чоловіком з сраки, так тут дратуті - нові приколи)
 
Не пойму... Им закон не писан в любое время? В мирное с ними постоянно бодаться приходилось, но тогда - совсем другое дело. Сейчас, когда война, они себе то же самое позволяют. Беззаконие порождает хаос...
Есть "крыша"...в ВР...такой кошмар и с жалобами ....
 
а знаете, обычные люди сидят в подвалах только во время воздушных тревог, а звонилки сидят в подвалах всю жизнь!
 
Назад
Угорі Унизу