• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Щоденник Поприветствуйте...Остановилась на 12!

динеро, укрпозика,кфюа, форза зараз тіло пропонують, ну якщо хтось з цих є. за менше чим тіло я особисто не чув
КФюа доречі в мене є, але від них ні слуху ні духу, ні смс, ні дзвінків, ні листів...
Тіло там було день напевно менше тисячі, можливо що вони мене з рахунку списали?
 
КФюа доречі в мене є, але від них ні слуху ні духу, ні смс, ні дзвінків, ні листів...
Тіло там було день напевно менше тисячі, можливо що вони мене з рахунку списали?
вони, наскільки я знаю, зараз в стані ліквідації, томувсе може бути.... але ще мабуть напишуть
 
ВОТ УЖАСНЫЙ ПРОТИВНЫЙ СПИСОК:
1. Кредит+ 1000
2. Е-вошы 7500 -- відбиті
3. Смарты 9500
4. МайКредит 6000 -- киці бабині, нікому не дзвонять окрім вас, сама культурність, можна реструктуризувати чи закрити за тіло.
5. Мани4ю 1200 -- відбиті
6. Селфи 2600
7. Милоан ок. 11000 -- більш-менш тихі, через 60 днів пропонують тіло, а потім продають
8. ЗеКредит 4500 -- дістаючі, але діставали тільки мене
9. МистерКэш 500
10. Сисилоун 4000
11. Талион 10000
12. ККаса ок. 3000 -- люблять наводити шуму, спілкуються як бидлани
відмітила тих, з якими мала досвід до війни, може чимось допоможе
наскільки знаю таліон можна закрити менше ніж за тіло
 
Так. Из самых доставучих и угрожающих оказались Смартивей и ЗеКредит...
Милоан просто трезвонит каждый день по 10-15 раз

Поэтому приняла решение закрывать сначала их

Как сейчас у вас с этим всем?
Может кто соглашался на закрытие меньше тела?
Если да, то кто?)
А смартівей у вас дзвонять тільки вам чи рідним теж?
 
відмітила тих, з якими мала досвід до війни, може чимось допоможе
наскільки знаю таліон можна закрити менше ніж за тіло
Дякую)
А смартівей у вас дзвонять тільки вам чи рідним теж?
Смартівей дзвонять лише мені, проте активно погрожують телефонувати родичам "для збору інформації, щодо мого фінансового становища" і в смс, і робот-бот телефонує з цими словами

Коли спілкувалася з операторами — навіть не заїкнулися про третіх осіб, тож мені здається, що це стандартна розсилка та залякування, необгрунтоване
 
Назад
Угорі Унизу