• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Порадьте хорошого психотерапевта (Львів)

  • Автор теми Pashtet
  • Дата початку
  • Відповіді 1
  • Перегляди 1K

Pashtet

Форумчанин
Реєстрація
22 Чер 2019
Дописи
94
Реакції
98
Бали
2,590
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Pashtet не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Після розмови з мамою так напився, що прокинувся в наркології. Минулого року теж таке було. Після того - реабілітація в закритому закладі, яка, до слова, допомагає трошки більше, ніж ніскільки. Але розумію, що алкоголізм, наркоманія, ігроманія і яка б ще не було манія, для мене ці речі - явно не первинна проблема. Це все спроби втекти від гіркої реальності, я рідко зациклююсь на чомусь, навіть в маніях). Але хочеться цього разу розібратись в цьому з професіоналом, а не з шарлатанами, які викачують гроші з родичів, прикриваючись 12-кроковою програмою.
d09044b-mental-health755.jpg
 
Останнє редагування:
Після розмови з мамою так напився, що прокинувся в наркології. Минулого року теж таке було. Після того - реабілітація в закритому закладі, яка, до слова, допомагає трошки більше, ніж ніскільки. Але розумію, що алкоголізм, наркоманія, ігроманія і яка б ще не було манія, для мене ці речі - явно не первинна проблема. Це все спроби втекти від гіркої реальності, я рідко зациклююсь на чомусь, навіть в маніях). Але хочеться цього разу розібратись в цьому з професіоналом, а не з шарлатанами, які викачують гроші з родичів, прикриваючись 12-кроковою програмою.Переглянути вкладення 13757
Ого, але рада ,що Ви це усвідомлюєте,і маєте мету все змінити!!!!!!!))))
 
Назад
Угорі Унизу