• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Послуги адвоката: суди з МФО/Банками/Факторинговими компаніями. Та не тільки))) Повернення витрат на правову допомогу

  1. 5.00 зірок

    M_Oleg_M

    Дякую за допомогу, дуже задоволений, швидко та професійно вирішили моє питання, завжди були на зв'язку, всім буду рекомендувати, бажаю успіхів та нових перемог!
  2. 5.00 зірок

    Oksi1601

    Спасибо, Тарас, Вам огромное за вашу оперативность и отзывчивость. Благодаря Вам снесен еще один судовой приказ. Хочется пожелать побольше побед и новых успехов!
  3. 5.00 зірок

    Ольга78

    І знов отримали перемогу з Тарасом в суді! Моно подав в суд ще в 21 році на 80 тис заборгованності, у листопаді 23 року ми виграли суд, але вони пішли в апеляційний. І в березні перемога в апеляційному суді- скаргу залишили без задоволення)
    Дякую, Тарас!!!!
    Це не вперше я звертаюсь до Тараса. Ми вже з ним перемогли в суді у 22-му році. І зараз ще судимось з ВВС-Факторинг на 53 тис.
    Дуже мені подобається як Тарас працює-швидко, без зайвих запитань, завжди на зв'язку.А якщо в тебе уйма тупих запитань-все тактично і зрозуміло пояснює.
  4. 5.00 зірок

    АлександраВаг

    Дякую, Ви дуже допомогли мені з моїм питанням і вирішили справу. Все дуже швидко і круто. Спілкування на вищому рівні. Справжній адвокат своєї справи :)
  5. 5.00 зірок

    Kateginka

    Прийшла і моя черга написати відзив. В грудні минулого року знайшла себе на Судовій владі. Два позови одразу- ЄПАБ і Профіт Капітал. Спочатку паніка, а потім розумію, треба захищатися. Для себе вирішила давно, що буду звертатися при потребі до Тараса.
    І от вчора отримала позитивне рішення по Профіту.
    Дякую за професійну допомогу, все чітко, по справі.
    Ну з ЄПАБ ще поборемося)))
  6. 5.00 зірок

    Василь 1

    З моменту першого звернення і до закінчення справи були відповіді на всі питання які мене цікавили. Людина повністю займалася документами без моєї участі.
  7. 5.00 зірок

    Олена37

    Адвокат з великої літери! Коли здавалось, що надії вже нема, Тарас заспокоїв мене і допоміг вирішити питання. Дякую, ДУЖЕ дякую вам! Не кажу "до побачення", ще попереду багато роботи. ;)
  8. 5.00 зірок

    Mamamia

    Велике дякую за допомогу, справку выиграли, буду звертатись ще, швидко, компетентно, не дорого ❗
    Однозначно рекомендую Тараса, все розклав по полицям, і дуже виручив в боротьбі з волоцюгами з МФО
  9. 5.00 зірок

    Sergio123

    Выиграл у монобанка районный суд благодаря Тарасу. Человек всегда на связи, доступен для общения. Спасибо ему большое. Профессионал своего дела. Рекомендую к сотрудничеству .
  10. 5.00 зірок

    Ксенія D

    Дуже вдячна Тарасу Івановичу за допомогу та терпіння. Ми перемогли апеляційний суд з ТОВ "ЄАПБ" . Мене переповнюють почуття безмежної вдячності за уважне ставлення, високопрофесійну роботу, сумлінний підхід, терпіння, людяність, за підтримку та відповіді на всі питання і навіть "нелепі". З впевненістю можу сказати, що я не помилилася у виборі адвоката. Рекомендую всім,кому потрібна юридична допомога. Пану Тарасу Івановичу бажаю успіхів і натхнення, професійних перемог .
  11. 5.00 зірок

    Essi

    Дуже вдячна за допомогу в оскарженні нотаріального напису. Суддя був не надто квапливий, але рішення все ж таки прийняте. В березні вступить в силу і можна буде отримати з МФО додаткову компенсацію. Дуже вдячна.
  12. 5.00 зірок

    Yakub

    Щиро дякую адвокату Tarass за допомогу в вирішенні питання, з Ідея банк. Було вирішено професійно, швидко, якісно. Рекомендую до співпраці - професіонал своєї справи.

    Ми перемогли, скасувавши всі їхні "надумані з повітря проценти за обслуговування..." Люди, боріться - поборете! Адвокат від Бога.
  13. 5.00 зірок

    Oksana6677

    Дуже задоволена роботою Тараса! Мій перший суд і не шкодую що вибрала саме його!) суд з фінтрас, хотіли майже 70 тис гривень, позов задоволено частково ( загалом маю заплатити менше 20 тис)
  14. 5.00 зірок

    InMa

    Ура,сьогодні завдяки Тарасу вдруге отримали перемогу. Рішення суду: Наш позов до ТОВ "Інтафінанс" задовільнити повністю,визнати виконавчий напис приватного нотаріуса на суму 91588,00 грн.таким,що не підлягає виконанню.Всі витрати стягнути з ТОВ".Величезна вдячність Тарасу за його терпимість та людяність.Висококваліфікований спеціаліст,ЮРИСТ З великої літери.Рекомендую .
  15. 5.00 зірок

    Оленка17

    Сьогодні завдяки Тарасу ми отримали перемогу над Монобанком! Я із впевненістю можу сказати, що при виборі адвоката я не помилилася! Тарас, дякую Вам в першу чергу за Вашу людяність! Завжди на зв'язку, всі вказівки по справі, всі відповіді, навіть на "нелепі" запитання, я отримувала дуже бистро і максимально зрозуміло для мене! Бажаю Вам успіхів і натхнення у Вашій справі. Якщо знов стане питання адвоката,то одразу до Вас☺️
  16. 5.00 зірок

    Юлія П

    Опинившись у складній життєвій ситуації, шукаючи юридичної допомоги та захисту мені порекомендували Тараса Івановича.
    Звернувшись до Тараса моє питання було вирішене. Виграний суд 13.02.2024 цьому доказ . Хочу відзначити уважне ставлення, сумлінний підхід та високий професіоналізм до справи.
  17. 5.00 зірок

    Иринка П

    Дуже вдячна Тарасу за допомогу та співпрацю , завдяки йому виграно в суді 4 справи на протязі двох років !!)
    Остання справа була виграна 13.02.2024 . Безмежно вдячна за допомогу, рекомендую кожному Тараса , майстер своє справи , чудовий професіонал !!)))
  18. 5.00 зірок

    fishbone_

    Ще одна премога завдяки професійній роботі Тараса Івановича!
    Суд відмовив у позові ТзОВ "Росвен Інвест Україна" про стягнення заборгованості у розмірі 60331,38 грн.
    Щиро дякую за чудову роботу Вам та форуму!!!!!
  19. 5.00 зірок

    Анка Хулиганка

    Дуже вдячна за роботу Тарасу). Мала виконавчий напис від Бізнес позики. Консультував до дрібниць,витримав всі мої панічні атаки та дурні питання. Вчора прийшло рішення суду. Ми перемогли! З чим я поздоровляю Тараса! Ще одна справа в скарбничку😉
  20. 5.00 зірок

    ilona1998

    Дуже вдячний Тарасу Івановичу за нашу спільну перемогу ! Професійно виконана робота дала свої плоди, і в 1 інстанції, ми отримали перемогу над ЄАПБ! Швидкі відповіді на всі запитання та завжди на звʼязку.
    Рекомендую усім , кому необхідна високоякісна юридична допомога, звертатися саме до Тараса!!!
    Ще раз дякую !
Назад
Угорі Унизу