• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Послуги адвоката: суди з МФО/Банками/Факторинговими компаніями. Та не тільки))) Повернення витрат на правову допомогу

5.00 зірок
251 оцінок
  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 590
  • Перегляди 83K
Добрейшего вечерочка уважаемые форумчане))

Предлагаю вашему вниманию следующий перечень юридических услуг:
1.Признание исполнительной надписи такой, что не подлежит исполнению
2.Подготовка отзывов, возражений на пояснения к отзывам по искам от банков/мфо. Участие в судебных заседаниях
3.Взыскание задолженности путем подготовки соответствующих исковых заявлений. Контроль за работой исполнительной службы по уже поданным исполнительным документам.


Отзывы о моей работе, с форумчанами, можно почитать тут: Отзыв о работе Tarass

Задать вопросы, по судам, ИНН, ИП и прочему можно тут: Мне таки есть, что вам ответить))) или ответы на часто задаваемые вопросы

Контакты для связи: Viber - 0970448903, email - [email protected]

Сайт: Юрист Тарас Пидодвирный

Прайс: Цены на юридические услуги
Доброго дня і мені скиньте прайс на знаття инн
 
Доброго дня і мені скиньте прайс на знаття инн
прайс)))
Вы серьезно??
В посте указана ссылка на прайс. Или вы думаете, что он уникальный для каждого клиента?
Там ссылка сломалась((((
Поменяй плиз))
 
Хочу подякувати Tarass,за чітку і оперативну консультацію по моїй справі,Tarass пояснив всі помилки і дав декілька варіантів вирішення мого питання по кредиту ,тепер буду знати як діяти і шо робити далі.
Буду знати до кого звертатись і буду рекомендувати! До речі консультація безкоштовна!)
 
Хочу подякувати Tarass,за чітку і оперативну консультацію по моїй справі,Tarass пояснив всі помилки і дав декілька варіантів вирішення мого питання по кредиту ,тепер буду знати як діяти і шо робити далі.
Буду знати до кого звертатись і буду рекомендувати! До речі консультація безкоштовна!)
Завжди будь ласка)))
Звертайтесь, якщо ще буде щось потрібно))

п.с. і більше ніяких "інстаграм-юристів"))))
 
Хочу подякувати Тарасу за його роботу, звертаюсь не вперше. В суді - перемога. Раджу його як одного з кращих спеціалістів. Бажаю успіхів та ще більше перемог!
 
Хочу подякувати Тарасу за його роботу, звертаюсь не вперше. В суді - перемога. Раджу його як одного з кращих спеціалістів. Бажаю успіхів та ще більше перемог!
Завжди будь ласка))
Та дякую за високу оцінку моєї роботи))
 
Дякую Тарасу за його працю))))
Зверталася вперше,два суди виграли,все супер,буду знати до кого звертатися,РЕКОМЕНДУЮ???
Дякую ???
 
Доброго дня хто допопоможе монобанк подав до суду вже другий раз
 
Доброго дня.
Пишіть на вайбер/тг 0970448903
Здравствуйте, можно в личные ваш прайс по выконавчему провадженю частного нотариуса. И приблизительно скажите сроки сколько это все может длится ,надо продавать квартиру а я в реестре должников.. за 10+ к гривен от МФО ...
 
Назад
Угорі Унизу