• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Послуги адвоката: суди з МФО/Банками/Факторинговими компаніями. Та не тільки))) Повернення витрат на правову допомогу

5.00 зірок
251 оцінок
  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 589
  • Перегляди 83K
Добрый вечер , контора под названием CreditCasa начислила космические проценты, которые врятли являются законными и передала долг в СВС , СВС прислали смс , что возможен начало юридического взыскания долга , есть смысл сейчас обращаться к адвокатам , смогут они обратится в суд или нотариус и повесить выконавче провадження ?
 
Добрый вечер , контора под названием CreditCasa начислила космические проценты, которые врятли являются законными и передала долг в СВС , СВС прислали смс , что возможен начало юридического взыскания долга , есть смысл сейчас обращаться к адвокатам , смогут они обратится в суд или нотариус и повесить выконавче провадження ?
нет, на оба вопроса.
добрый вечер
 
Доброго дня, сподіваюся що в потрібну тему пишу. Ось шукав інформацію і інтернеті, скрізь пишуть що сума штрафів та пені не можуть перевищувати більше ніж половину кредиту більшу за мінімальну зарплату( але з цього приводу мабуть лише через суд можна вирішувати щось). А от щодо більше ніж 2 дзвінків на добу від колекторів і МФО або ж за вимагання (а не нагадування) боргу скарга в НБУ щось дасть з необхідними доказами?
 
Доброго дня, сподіваюся що в потрібну тему пишу. Ось шукав інформацію і інтернеті, скрізь пишуть що сума штрафів та пені не можуть перевищувати більше ніж половину кредиту більшу за мінімальну зарплату( але з цього приводу мабуть лише через суд можна вирішувати щось). А от щодо більше ніж 2 дзвінків на добу від колекторів і МФО або ж за вимагання (а не нагадування) боргу скарга в НБУ щось дасть з необхідними доказами?
доброго дня.
Ніколи не звертався до НБУ, бо не вважаю їх ефективним регулятором, з такого рода питань.
на форумі, є різні приклади. Як позитивні, так і отримання заявниками банальних відписок.
але, ніхто не забороняє спробувати, та подати відповідну скаргу)))
 
Теж цікавить. Якщо колекторська компанія телефонує позичальнику і 3 особам, при цьому не надає позичальнику підтвердження договору факторингу, а тільки пише смс та e-mail. У тому числі про продовження нарахування відсотків, по договору, срок якого вже завершився рік тому. Який метод впливу рекомендують юристи ?
 
Теж цікавить. Якщо колекторська компанія телефонує позичальнику і 3 особам, при цьому не надає позичальнику підтвердження договору факторингу, а тільки пише смс та e-mail. У тому числі про продовження нарахування відсотків, по договору, срок якого вже завершився рік тому. Який метод впливу рекомендують юристи ?
особисто моя рекомендація, просто не звертати уваги на ці смс та емейлі.
але, якщо вам дійсно необхідне підтвердження їх повноважень, то треба писати офіційний запит із посиланням на норми діючого законодавтсва.
у разі відстуності відповіді на такий запит, вже можна звертатись до регулятора або правоохоронних органів
 
особисто моя рекомендація, просто не звертати уваги на ці смс та емейлі.
але, якщо вам дійсно необхідне підтвердження їх повноважень, то треба писати офіційний запит із посиланням на норми діючого законодавтсва.
у разі відстуності відповіді на такий запит, вже можна звертатись до регулятора або правоохоронних органів
Дякую. Неправомірні нарахування платити не збираюсь, якщо буде суд - звернусь до Вас за допомогою
 
підкажіть будь-ласка, чи можна направити відзив на позовну заяву через електронний суд в контексті необхідності направити копію відзиву позивачу. як суд ставиться до такого питання? дякую!
 
підкажіть будь-ласка, чи можна направити відзив на позовну заяву через електронний суд в контексті необхідності направити копію відзиву позивачу. як суд ставиться до такого питання? дякую!
Можна.
По-перше, ви можете в електронному суді додати докази направлення відповідачеві, поштою.
По-друге, в ел суді можна перевірити, чи зареєстрований в ньому позивач. Якщо так, можна відзив направити прямо з ел суду.
 
Останнє редагування:
Добрый день, открыто исполнительное производство от Сенс банк, сейчас есть предложение закрыть долг за 10%, говорят, что после оплаты пришлют документы о списании остатка долга по которым я должен буду оплатить налог
Подскажите пожалуйста правда ли то, что после получения документа о закрытии долга я обращаюсь к частному исполнителю и он закрывает производство на основании имеющихся документов?
Либо правильно вначале признать инн такой , что не подлежит исполнению а далее оплачивать долг?
 
Добрый день, открыто исполнительное производство от Сенс банк, сейчас есть предложение закрыть долг за 10%, говорят, что после оплаты пришлют документы о списании остатка долга по которым я должен буду оплатить налог
Подскажите пожалуйста правда ли то, что после получения документа о закрытии долга я обращаюсь к частному исполнителю и он закрывает производство на основании имеющихся документов?
Либо правильно вначале признать инн такой , что не подлежит исполнению а далее оплачивать долг?
добрый день.
я бы, предложил альфе отозвать документ с исполнения, что бы не зависеть от хотелок исполнителя. если они не отзовут, исполнитель на вас повесит еще 10% от суммы долга, своего вознаграждения.
ну..или снести уже инн, и потом договариваться.
а учитывая, что это альфа....может там и договариваться не надо, а можно будет все решить через суд и закрыть таким образом договор, без каких то оплат
 
добрый день.
я бы, предложил альфе отозвать документ с исполнения, что бы не зависеть от хотелок исполнителя. если они не отзовут, исполнитель на вас повесит еще 10% от суммы долга, своего вознаграждения.
ну..или снести уже инн, и потом договариваться.
а учитывая, что это альфа....может там и договариваться не надо, а можно будет все решить через суд и закрыть таким образом договор, без каких то оплат
Спасибо за ответ, учту при следующем диалоге с ними, буду значить думать
Спасибо за ответ, учту при следующем диалоге с ними, буду значить думать
+ в конце июня уже будет 3года с момента открытия производства, думаю врядли исполнитель будет претендовать на 10%
 
Спасибо за ответ, учту при следующем диалоге с ними, буду значить думать

+ в конце июня уже будет 3года с момента открытия производства, думаю врядли исполнитель будет претендовать на 10%
да хоть 10 лет)))
это не имеет значения
 
Мене цікавить таке питання.В законі антиколектор вказано,що їм заборонено дзвонити до третіх осіб і повідомляти інформацію про борг,а також застосовувати автодозвон понад 30 хвилин на добу.Чи є якась управа на них за це?
 
Мене цікавить таке питання.В законі антиколектор вказано,що їм заборонено дзвонити до третіх осіб і повідомляти інформацію про борг,а також застосовувати автодозвон понад 30 хвилин на добу.Чи є якась управа на них за це?
Фактично, ні.
Як варіант написати скаргу до нбу, але я не впевнений, що це спрацює.
 
Пропоную Вашій увазі наступний перелік юридичних послуг:

1. Консультація з кредитних питань (роз'яснення чинного законодавства/судова практика).

2.Підготовка запиту до МФО/банку/факторингової компанії з метою отримання кредитного договору/документів переуступки боргу/встановлення реальної суми боргу.

3.Судові спори з кредиторами (Підготовка процесуальних документів (відзив, заперечення на пояснення, клопотання, заяви, тощо) під час подання, на Вас, позову про стягнення заборгованості від МФО/банку/факторингової компанії).

4. Оскарження заочних рішень, винесених на користь кредиторів.

5.Підготовка апеляційних/касаційних скарг на рішення суду, винесене після подання на вас до суду МФО/банком/факторинговою компанією.

6.Визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.

7.Скасування судових наказів про стягнення заборгованості, по кредитних договорах.

8.Скасування судових наказів про стягнення заборгованості за комунальні послуги.


Це далеко не повний перелік пропонуємих послуг. З більш детальним переліком можна ознайомитись за посиланням: Юридичні послуги
Прайс: Вартість юридичних послуг

Кейс:
Суд с Вердикт Капітал. Позивачу відмовлено в стягненні заборгованості
Суды з Пенсійним фондом України
Суд за АІА Фінанс Груп на 143 000. В задоволенні позову відмовлено
Суд з Бистрозайм на 45 000.
Суд з Монобанком на 125 000 грн. Банку відмовлено
АльфаБанк та суд на 150 000 грн. Банк передумав судитися
Укрсиббабнк та суд на 170 000 грн. Банку відмовлено
Суд з Онлайн Фінанс. Чергова перемога позичальника
Суд з Профіт Капітал. В задоволенні позову відмовлено
БизнесПозика. Судовий наказ скасовано

Відгуки про мою співпрацю з форумчанами можна подивтись тут: Отзыв о работе Tarass та тут - Відгуки

Задати питання, що вас цікавлять можна тут: Мне таки есть, что вам ответить))) или ответы на часто задаваемые вопросы

Контакти для зв'язку: Viber/Telegram - 0970448903, email - [email protected], Facebook: Facebook
Добрий день потрібна Ваша допомога, зняти ИНН
 
Назад
Угорі Унизу