• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Послуги адвоката: суди з МФО/Банками/Факторинговими компаніями. Та не тільки))) Повернення витрат на правову допомогу

5.00 зірок
258 оцінок
  • Автор теми Tarass
  • Дата початку
  • Відповіді 598
  • Перегляди 86K
просто пишіть заяву на ознайомлення.
цивільне судочинство.

щодо заяви, читайте, все розписано))) Відновлення арешту рахунків виконавчою службою. Закон №3048-IX
дякую! в суд відправила. завтра відправлю виконавцю, хоча начиталась про нього відгуків і думаю, що мало діла буде.
 
 
 
Здравствуйте! Открыто одно исполнительное производство на 38000 Онлайн Финанс, заблокировали все банковские карточки. Общалась с адвокатом, говорит лучше заплатить и забыть... Если снести нотариальную надпись и сделать исполнительное производство не подлежащее к исполнению, то они повторно могут сделать нотариальную надпись и так по кругу... Или вообще подать в суд... И всё равно мне придётся им заплатить деньги! Что долг никуда не денется... Я больше денег потрачу на адвокатов и в итоге всё равно придётся мне оплатить долг... Неужели другого решения нет, только нужно платить исполнительное производство? Подскажите, пожалуйста!
 
Здравствуйте! Открыто одно исполнительное производство на 38000 Онлайн Финанс, заблокировали все банковские карточки. Общалась с адвокатом, говорит лучше заплатить и забыть... Если снести нотариальную надпись и сделать исполнительное производство не подлежащее к исполнению, то они повторно могут сделать нотариальную надпись и так по кругу... Или вообще подать в суд... И всё равно мне придётся им заплатить деньги! Что долг никуда не денется... Я больше денег потрачу на адвокатов и в итоге всё равно придётся мне оплатить долг... Неужели другого решения нет, только нужно платить исполнительное производство? Подскажите, пожалуйста!
не знаю с кем вы общались…. но вас обманули.
нельзя делать надписи, а тем более повторно.
что до суда? то да, теоретически могут подать.
но никто не мешает и в суде защищаться
 
Доброго дня.
Цікавить :

2.Підготовка запиту до МФО/банку/факторингової компанії з метою отримання кредитного договору/документів переуступки боргу/встановлення реальної суми боргу.
якщо МФО є 29 шт,яка буде вартість цієї послуги.
 
Доброго дня.
Цікавить :

2.Підготовка запиту до МФО/банку/факторингової компанії з метою отримання кредитного договору/документів переуступки боргу/встановлення реальної суми боргу.
якщо МФО є 29 шт,яка буде вартість цієї послуги.
доброго дня.
з якою митою вам ця послуга?
 
Доброго дня чи можуть за борги дружини по кредиту при виконанні рішення суду арештувати та продати авто чоловіка, чи невиокремлену частину у батківській квартирі боржника?
 
Доброго дня чи можуть за борги дружини по кредиту при виконанні рішення суду арештувати та продати авто чоловіка, чи невиокремлену частину у батківській квартирі боржника?
доброго дня.
не зустрічав таких випадків))
 
 

 
 
 
доброго дня.
з якою митою вам ця послуга?
Навіть не знаю.
Читаю цей форму і багато хто пише,чекати поки МФО не запропонують закрити кредит за тіло.
Слухаю юристів і вони кажуть трохи інші речі.
Не можу зрозуміти який правильний порядок дій у такій ситуації.
 
Навіть не знаю.
Читаю цей форму і багато хто пише,чекати поки МФО не запропонують закрити кредит за тіло.
Слухаю юристів і вони кажуть трохи інші речі.
Не можу зрозуміти який правильний порядок дій у такій ситуації.
то, якщо не знаєте, напевно і не має сенсу замовляти послугу)))
бо вийде зайва витрата грошей.
 
Я просто не маю слів, щоб описати що це найкращий адвокат і людина.
Я не помилилася коли обрала саме Тараса.
Дякую йому за допомогу і терпіння.
І звичайно за якісно зроблену роботу.
;):yahoo:
 
 
 
Назад
Угорі Унизу