• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Поточний стан kf.ua та cash-kf

random_nickname

✩ Premium ✩
Реєстрація
20 Січ 2019
Дописи
922
Реакції
685
Бали
5,255
UAH
40.00
Ваш пол
Мужской
Привіт. Виникла цікава ситуація з кф.юа.
У мене є відкритий займ ще з січня, який нікому не передавався і ніхто не телефонує.
Сайт не працює, нбу повідомили, що компанія втратила ліцензію.
Цього б мені було цілком достатньо, щоб відкласти їх в довгий ящик, але є одне але.
В листопаді я подав запит до ТОВ "КФ ЮА" щодо повернення грошових коштів по кредитам, які були оформлені раніше під час служби.
Зателефонував на гарячу лінію кф.юа і чудо - мені відповів консультант. Дівчинка повідомила, що зараз існує тільки кеш-кф(та ж товка, тільки сайт інший) і що я можу надіслати запит на пошту, щоб вони розглянули.
Зробив це, на що отримав відповідь, що в компанії кеш-кф.юа немає жодного договору зі мною на кредитування(ну звісно, я ж в кф.юа постійно кредитувався), але при цьому вони мені повідомили, що є один договір, який був оформлений вже після служби, тому по ньому виконати повернення не можуть.
Цікаве те, що цей договір також в кф.юа був оформлений і фактично співробітник компанії цим листом підтвердила, що база у них абсолютно спільна.
На моє прохання надати актуальну інформацію по кф.юа та номер телефону юриста ТОВ кф юа отримав відповідь, що компанія кеш-кф немає ніякого відношення до цих організацій.
В один момент просто перестали мені відповідати на запити. НБУ також не можуть регулювати роботу, бо ліцензії анульовані.

Відповідно, залишається актуальне питання - як все ж досягнути від них розгляду мого запиту?)
Зрозуміло, що можу подати до суду, але хотілось би обійтись без цього. Там не настільки великі кошти до повернення, щоб займатись судовими справами.
Можливо трохи скомкано описав, але суть має бути зрозуміла.
 
а попробуйте з фастфінанс зв'язатися, бо вони туди свої кредити передавали, і я так за тіло закрив
 
а попробуйте з фастфінанс зв'язатися, бо вони туди свої кредити передавали, і я так за тіло закрив
Мені з ними звязатись не для закриття треба)
А для вирішення питання по старим займам

По фастфінанс - воги мені 50% тіла по форзі пропонували
 
Назад
Угорі Унизу