• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Потрібна допомога військкомату. Непригодність до служби

Тата2015

Форумчанин
Реєстрація
5 Лис 2019
Дописи
309
Реакції
149
Бали
2,625
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Тата2015 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Всім привіт. Можливо серед нас є той, хто працює в Житомирському військоматі, чи знає людину , яка там працює? Чи може є терапевт, для консультації? Чоловік служив, але за станом здоров'я, його відправили на лікування і додому. 2 терапевта ставлять - непридатний, а головний лікар (уролог) в заключенні пише - частково не придатний.
 
Всім привіт. Можливо серед нас є той, хто працює в Житомирському військоматі, чи знає людину , яка там працює? Чи може є терапевт, для консультації? Чоловік служив, але за станом здоров'я, його відправили на лікування і додому. 2 терапевта ставлять - непридатний, а головний лікар (уролог) в заключенні пише - частково не придатний.
Оффтоп
Урологу видніше :mosking:... мабуть
 
Смішки смішками) але це пиз....ць.
Ви толком поясніть що саме вас непокоїть?
Що йому ставять обмежену придатність?
Так повірте це абсолютно не буде ролі грати у випадку "замєсів".
В мене теж СО7 ( не придатний в мирний і обмежено придатний у військовий ).
В тро взяли без всяких. І сказали у разі потреби дадуть автомат і пинсняч воюй. І поx що не маю строкової і взагалі
будь-якої військової кваліфікації. У нас війна йде.
 
Ви толком поясніть що саме вас непокоїть?
Що йому ставять обмежену придатність?
Так повірте це абсолютно не буде ролі грати у випадку "замєсів".
В мене теж СО7 ( не придатний в мирний і обмежено придатний у військовий ).
В тро взяли без всяких. І сказали у разі потреби дадуть автомат і пинсняч воюй. І поx що не маю строкової і взагалі
будь-якої військової кваліфікації. У нас війна йде.
Він не придатний. Але наш "хороший" лікар хоче гарний хабар. За те що він поставить "не придатний". Чому ми маємо платити, якщо діагноз справжній?
 
Ви толком поясніть що саме вас непокоїть?
Що йому ставять обмежену придатність?
Так повірте це абсолютно не буде ролі грати у випадку "замєсів".
В мене теж СО7 ( не придатний в мирний і обмежено придатний у військовий ).
В тро взяли без всяких. І сказали у разі потреби дадуть автомат і пинсняч воюй. І поx що не маю строкової і взагалі
будь-якої військової кваліфікації. У нас війна йде.
В мене в чоловіка так само СО7. Сказали в військоматі - чекайте. Всі підуть рано чи пізно.
 
В мене в чоловіка так само СО7. Сказали в військоматі - чекайте. Всі підуть рано чи пізно.
Не підуть всі.

А щодо лікарів в військоматах та шпиталях - банальна історія.
На жаль, це великий шмат лайна у всій системі ЗСУ.
Вище правильно порадили - подавати на додаткову ВЛК.
 
4 рази ходив у військомат і без толку. Не служив,старий вже,.... сиди вдома. Вчора забрали сусіда 59 років бо у нього потрібна військова спеціальність
 
Назад
Угорі Унизу