• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Повернення коштів після визнання ВН таким, що не підлягає виконанню.

Aleksandria

✩ Premium ✩
Реєстрація
21 Кві 2020
Дописи
106
Реакції
41
Бали
2,675
UAH
0.00
Ваш пол
Женский
Aleksandria не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Виконавець Пиць А.А. не хоче повернути кошти, які встиг захом'ячити до того, як було рішення суду про забезпечення позову. Стягнули на витрати приватного виконавця + частину його винагороди. Тепер вже є рішення про визнання ВН , що не підлягає виконанню. Написав мені відписку, що по моєму провадженню нічого не отримав. Поділіться, будь-ласка, може в когось були схожі випадки, як мені діяти в даній ситуації?
 
1000+невеличкий хвостик пішло приватному виконавцю, і ще біля 700 грн. Стягувачу
Будь-ласка, хтось із юристів, підкажіть, чи приватний виконавець згідно з законодавством, повинен повернути стягнені незаконно гроші. Дорошкевич мені зразу віддала своє, як тільки було рішення суду.
 
Aleksandria, тільки позов, свого вони добровільно не віддають.
Це ви про приватних виконавців? Чи про Стягувачів?
Не смотрел. На опыте говорю. Мне исполнитель возвращала незаконно удержанные средства
Це коли ВН був признаний, як такий, що не підлягає виконанню?
 
Останнє редагування:
Подавати до суду , в мене була дурушкевич, зараз повертаю . Но в мене тисяч 15 набігло
 
Там є розподіл стягнених коштІв. Частина йде приватному виконавцю за роботу, а частина на погашення їхніх "забаганок "
Да пофік , хай шарага рішає , що кому пішло))) в мене рішення стягнути з шаражкі всі кошти)))
 
Виконавець Пиць А.А. не хоче повернути кошти, які встиг захом'ячити до того, як було рішення суду про забезпечення позову. Стягнули на витрати приватного виконавця + частину його винагороди. Тепер вже є рішення про визнання ВН , що не підлягає виконанню. Написав мені відписку, що по моєму провадженню нічого не отримав. Поділіться, будь-ласка, може в когось були схожі випадки, як мені діяти в даній ситуації?
В нашей стране нет механизма "добровольной" передачи средств, удержанной исполнителями. Подобное поведение - это личное дело этих особей. Остальное - это предписание судов, чем собственно данные отношения и регулируются. Имею выигранные дела, по которым просится возвращение средств, но учитывая ситуацию в стране - не до этого. Да и три года есть, как ни как. Да и вообще...непонятно что будет дальше. Поэтому прошу меня простить за редкое присутствие на форуме. Сами понимаете, семья и дети....я должен их оградить и защитить.
 
Да пофік , хай шарага рішає , що кому пішло))) в мене рішення стягнути з шаражкі всі кошти)))
З шаражки стягнуть те , що пішло їм. А що стягнули на користь виконавця, то залишиться йому.
В нашей стране нет механизма "добровольной" передачи средств, удержанной исполнителями. Подобное поведение - это личное дело этих особей. Остальное - это предписание судов, чем собственно данные отношения и регулируются. Имею выигранные дела, по которым просится возвращение средств, но учитывая ситуацию в стране - не до этого. Да и три года есть, как ни как. Да и вообще...непонятно что будет дальше. Поэтому прошу меня простить за редкое присутствие на форуме. Сами понимаете, семья и дети....я должен их оградить и защитить.
Так щоя, він може і не ввддати?
 
З шаражки стягнуть те , що пішло їм. А що стягнули на користь виконавця, то залишиться йому.

Так щоя, він може і не ввддати?
Не соглашусь. У меня по решению суда с шараги всё снимают и даже % исполнителя.
 
З шаражки стягнуть те , що пішло їм. А що стягнули на користь виконавця, то залишиться йому.

Так щоя, він може і не ввддати?
Поки напишеш, то ізуродують твою думку. То що він може і не віддати?
 
Назад
Угорі Унизу