• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Повернення коштів після визнання ВН таким, що не підлягає виконанню.

В нашей стране нет механизма "добровольной" передачи средств, удержанной исполнителями. Подобное поведение - это личное дело этих особей. Остальное - это предписание судов, чем собственно данные отношения и регулируются. Имею выигранные дела, по которым просится возвращение средств, но учитывая ситуацию в стране - не до этого. Да и три года есть, как ни как. Да и вообще...непонятно что будет дальше. Поэтому прошу меня простить за редкое присутствие на форуме. Сами понимаете, семья и дети....я должен их оградить и защитить.
Так щоя, він може і не ввддати?
Может....имеет полное право. Где, интересно, написано, что он должен их отдать? Да, суд признал надпись такой что...., но это ни к чему не обязывает исполнителя, по сути, кроме как прекратить взыскание по ИП или его закрыть. Возврат удержанных средств - это тема другого суда.
Дякую за участь.
 
Так щоя, він може і не ввддати?

Дякую за участь.
Все решит суд. Я натыкался на разные решения. Да и вы в реестрах можете проанализировать эти решения. Где возвращают в полном объеме, а где частично, то есть деньги исполнителя считаются законно взысканными. Я с этим не согласен в корне и когда-то обязательно займусь своим вопросом в этом направлении вплотную. Насколько я знаю, юристы форума успешно возвращали средства в полном объеме, включая и собственные затраты на сопровождение дел в судах. Я подобной практики не имею, но тот же Tarass, насколько я знаю, имеет. Дай небо ему здоровья и процветания.
 
Я взяла довідку з Пенсійного Фонду, де прописано скільки куди було знято. Відправила йому електронною. Тиждень тому . Тишина...
Там же не просто справка.
Я вот не помню сейчас , что отправлял, но там целый пакет получился.
Сейчас гляну, вроде я тут на форуме тему создавал по этому случаю.
 
Виконавець Пиць А.А. не хоче повернути кошти, які встиг захом'ячити до того, як було рішення суду про забезпечення позову. Стягнули на витрати приватного виконавця + частину його винагороди. Тепер вже є рішення про визнання ВН , що не підлягає виконанню. Написав мені відписку, що по моєму провадженню нічого не отримав. Поділіться, будь-ласка, може в когось були схожі випадки, як мені діяти в даній ситуації?
Якщо виконавець відмовляє повернути стягнуті кошти, то треба заявляти позов в суд, відповідачем по справі буде фінансова організація, саме вони мають повертати гроші які були стягнуті на їх користь, а також те, що заробив виконавець.
По моїм справам така судова практика.
 
1000+невеличкий хвостик пішло приватному виконавцю, і ще біля 700 грн. Стягувачу
Будь-ласка, хтось із юристів, підкажіть, чи приватний виконавець згідно з законодавством, повинен повернути стягнені незаконно гроші.
Сумма маленькая, Вы почти столько же потратите на судебный сбор. ) Впрочем смотрите сами.
 
Так щоя, він може і не ввддати?

Дякую за участь.
Він по телефону мені так і сказав, що там є інша процедура. Але я розумію так, що та процедура стосу до повернення кошвів
Все решит суд. Я натыкался на разные решения. Да и вы в реестрах можете проанализировать эти решения. Где возвращают в полном объеме, а где частично, то есть деньги исполнителя считаются законно взысканными. Я с этим не согласен в корне и когда-то обязательно займусь своим вопросом в этом направлении вплотную. Насколько я знаю, юристы форума успешно возвращали средства в полном объеме, включая и собственные затраты на сопровождение дел в судах. Я подобной практики не имею, но тот же Tarass, насколько я знаю, имеет. Дай небо ему здоровья и процветания.
В мене не велика сума. Судитися може бути дорожче. Але я все одно стою на тому, що не має той же приватний виконавець протизаконно обкрапати. Люди оскаржують , а вони всеїдні мають собі собі
Якщо виконавець відмовляє повернути стягнуті кошти, то треба заявляти позов в суд, відповідачем по справі буде фінансова організація, саме вони мають повертати гроші які були стягнуті на їх користь, а також те, що заробив виконавець.
По моїм справам така судова практика.
Він так ніби і не відмовляє, але відписався, що з мого провадження нічого не отримав.
Все решит суд. Я натыкался на разные решения. Да и вы в реестрах можете проанализировать эти решения. Где возвращают в полном объеме, а где частично, то есть деньги исполнителя считаются законно взысканными. Я с этим не согласен в корне и когда-то обязательно займусь своим вопросом в этом направлении вплотную. Насколько я знаю, юристы форума успешно возвращали средства в полном объеме, включая и собственные затраты на сопровождение дел в судах. Я подобной практики не имею, но тот же Tarass, насколько я знаю, имеет. Дай небо ему здоровья и процветания.
Я теж не згідна з тим, що Пр виконавець має заробляти на незаконних провадженнях за рахунок нас (мене)
 
Останнє редагування:
Подавати до суду , в мене була дурушкевич, зараз повертаю . Но в мене тисяч 15 набігло
Вона мені зразу віддала, по іншій справі. Тому я думаю, що й Пиць би мав віддати "без суда і слєдствія"
Перечитала все, кошмар. Правда, дзвонила подруга, переривала. Тому в мене якось все нескладно вийшло. Але, дякую всім за поради.
Дякуючи Форуму, я справлялася зі своїми справами сама, без юристів. Тут я просто хотіла взнати, як у моєму випадку я могла би повернути гроші , що пішли виконавцю. Я йому посилала запит на розписку коштів. Мені відповіли, що приватний виконавець по моєму провадженню нічого не отримав, що не відповідає дійсності. Він мені не подав інформацію про стягнені кошти. Але я подала запит в пенсійний фонд. І мені надали інфу - куди і кому. Тому я вбачаю що він навмисно мене "водив за ніс".
Хочу написати в Мінюст скаргу. По цьому всьому поводу. Як вважаєте - чи варто? Коли напишу - з результатом обов'яково поділюся.
 
Останнє редагування:
Якщо виконавець відмовляє повернути стягнуті кошти, то треба заявляти позов в суд, відповідачем по справі буде фінансова організація, саме вони мають повертати гроші які були стягнуті на їх користь, а також те, що заробив виконавець.
По моїм справам така судова практика.
У меня открывал ИП Табинский 1.03.21г. Потом его лишили лицензии, а ИП на предприятие он успел отправить. И пошло поехало по 20% удержания…. В итоге с зарплаты удержали всю сумму 34000грн. Затем суд постановил :
про визнання виконавчого напису на користь ТзОВ Росвен Інвест Україна заборгованості за кредитним договором таким, що не підлягає виконанню. В итоге В конце 2022 уже Мельник закрыл ИП. Как вернуть деньги? Кто может помочь?
 
У меня открывал ИП Табинский 1.03.21г. Потом его лишили лицензии, а ИП на предприятие он успел отправить. И пошло поехало по 20% удержания…. В итоге с зарплаты удержали всю сумму 34000грн. Затем суд постановил :
про визнання виконавчого напису на користь ТзОВ Росвен Інвест Україна заборгованості за кредитним договором таким, що не підлягає виконанню. В итоге В конце 2022 уже Мельник закрыл ИП. Как вернуть деньги? Кто может помочь?
подавайте иск, к Росвену про взыскание безосновательно полученных средств, выигрывайте, и взыскивайте))
 
У меня открывал ИП Табинский 1.03.21г. Потом его лишили лицензии, а ИП на предприятие он успел отправить. И пошло поехало по 20% удержания…. В итоге с зарплаты удержали всю сумму 34000грн. Затем суд постановил :
про визнання виконавчого напису на користь ТзОВ Росвен Інвест Україна заборгованості за кредитним договором таким, що не підлягає виконанню. В итоге В конце 2022 уже Мельник закрыл ИП. Как вернуть деньги? Кто может помочь?
Можу цим зайнятись, отримаємо рішення про повернення стягнутих коштів також суд зобов'яже повернути судові витрати про оплати послуг адвоката, напишіть на вайбер 0952035777, обговоримо.
 
Назад
Угорі Унизу