• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Повернення переплати. Самі зателефонували та повернули гроші

  • Автор теми viki1122
  • Дата початку
  • Відповіді 11
  • Перегляди 725

viki1122

Читач
Реєстрація
25 Тра 2022
Дописи
12
Реакції
1
Бали
278
UAH
2.50
Ваш пол
Женский
viki1122 не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Доброго вечора, вчора (14.01) мені зателефонував Мистер кеш з приводу повернення переплати по кредиту, я була м’яко кажучи в шоці, зателефонувала, переуточнила всі нюанси, треба було написати заяву з проханням про повернення, і все. Сьогодні (15.01) кошти надійшли на мій банківський рахунок. Кредит брався в січні 2021 року, закривала по рекструктаризаціі ( закрила в липні 2021) сума тіла 10000, а відсотки вже не пам’ятаю. То хотіла би дізнатися чи можу я по всім мфо зателефонувати і спитати чи є в мене переплати? Бо приємно повертаються втрачені кошти, хоч і не всі) В кого ще така ситуація?
 
Я не подавала ніяких скарг і не писала в нбу вони самі зателефонували, але дзвонила в сслон хотіла дізнатися чи є там переплата, то просто сказали ні, написала на електрону пошту запитом на перевірку, бо там було тіло 20к а закривала майже 40к по реструктуризації ось тепер і цікаво, що скажуть там.
А что так можно было??
 
Доброго вечора, вчора (14.01) мені зателефонував Мистер кеш з приводу повернення переплати по кредиту, я була м’яко кажучи в шоці, зателефонувала, переуточнила всі нюанси, треба було написати заяву з проханням про повернення, і все. Сьогодні (15.01) кошти надійшли на мій банківський рахунок. Кредит брався в січні 2021 року, закривала по рекструктаризаціі ( закрила в липні 2021) сума тіла 10000, а відсотки вже не пам’ятаю. То хотіла би дізнатися чи можу я по всім мфо зателефонувати і спитати чи є в мене переплати? Бо приємно повертаються втрачені кошти, хоч і не всі) В кого ще така ситуація?
Так сколько вам вернули ?
 
Фігасє. Вітаю, вперше таке чую. Удачі вам і по іншим зверненням
Дякую, але вони самі зателефонували, я нікуди нічого не писала. А тепер мені хочеться перевірити всі закриті мфо на наявність переплат, тільки не знаю як це зробити)
 
Дякую, але вони самі зателефонували, я нікуди нічого не писала. А тепер мені хочеться перевірити всі закриті мфо на наявність переплат, тільки не знаю як це зробити)
Думаю на форумі ви інфу знайдете. Трчно десь писали. Введіть пошук або подивіться розділ
 
Если бы Монетка переплату возвращала, за незаконно насчитанные большие проценты в первые месяцы войны
 
Если бы Монетка переплату возвращала, за незаконно насчитанные большие проценты в первые месяцы войны
Сьогодні я вирішила написати в нбу за поверненням коштів з компанії СС Лоан , там в мене переплата по відсотками з тіла кредита я заплати відсотками 32000 тільки щоб закрити може повернуть хоч щось, якщо так то дам знати
 
Доброго вечора, вчора (14.01) мені зателефонував Мистер кеш з приводу повернення переплати по кредиту, я була м’яко кажучи в шоці, зателефонувала, переуточнила всі нюанси, треба було написати заяву з проханням про повернення, і все. Сьогодні (15.01) кошти надійшли на мій банківський рахунок. Кредит брався в січні 2021 року, закривала по рекструктаризаціі ( закрила в липні 2021) сума тіла 10000, а відсотки вже не пам’ятаю. То хотіла би дізнатися чи можу я по всім мфо зателефонувати і спитати чи є в мене переплати? Бо приємно повертаються втрачені кошти, хоч і не всі) В кого ще така ситуація?
У мене в кабінеті Містер Кеш теж висить переплата 2557. Закривала по реструктуризації,довідка про закриття кредиту є. Спробувати і собі повернути...
 
Назад
Угорі Унизу