• ЗАБИРАЙ СВІЙ ПОДАРУНОК!
    Зареєструйся та отримай БЕЗКОШТОВНУ консультацію адвокатів, необмежений доступ до форуму та невеличкий подарунок 😉

Повернути переплати по кредитам військовослужбовцю

  • Автор теми Artemk@
  • Дата початку
  • Відповіді 4
  • Перегляди 510

Artemk@

Читач
Реєстрація
31 Січ 2023
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
UAH
0.00
Ваш пол
Мужской
Artemk@ не надав(-ла) жодної додаткової інформації.
Підскажіть, я військовий з 2018 року, маю УБД і був активним користувачем різних МФО, тобто було сплачено дуже багато відсотків за весь період, дуже багато було пролонгацій і так далі. Я можу повернути кошти за сплачені відсотки, штрафні санкції і тому подібне? Хтось вже робив таке? Напевно за весь час користування МФО в мене там більше 100 тис. грн сплачено тільки по відсоткам)) Як правильно оформити лист?
 
Останнє редагування:
Нажаль, ніхто Вам нічого не поверне( дарма витратите час та зусилля. Миру всім нам
 
Підскажіть, я військовий з 2018 року, маю УБД і був активним користувачем різних МФО, тобто було сплачено дуже багато відсотків за весь період, дуже багато було пролонгацій і так далі. Я можу повернути кошти за сплачені відсотки, штрафні санкції і тому подібне? Хтось вже робив таке? Напевно за весь час користування МФО в мене там більше 100 тис. грн сплачено тільки по відсоткам)) Як правильно оформити лист?
Доброго дня, можете звернутись в особисті повідомлення
 
Нажаль, ніхто Вам нічого не поверне( дарма витратите час та зусилля. Миру всім нам
Не правда, можна повернути. В залежності коли бралися кредити та коли проходилась військова служба.
 
Нажаль, ніхто Вам нічого не поверне( дарма витратите час та зусилля. Миру всім нам
Абсолютно неправильно заявляти подібне.
Частина компаній зараз не нададуть відповідь, бо війна.
Частина знайдуть 100500 відмазок не повертати
Інші ж повернуть протягом 30 днів.

Автор, можете мою темку прочитати, там мфо зустрінете свої також.
 
Назад
Угорі Унизу